Autor Wątek: rana po kwasach  (Przeczytany 32374 razy)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
rana po kwasach
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-28, 23:00:37 »
robione według instrukcji ? heh, chyba jej własnej.... podejrzewam, że miała zerowe doświadczenie z kwasami.
Dobrze, że zwróciła pieniążki, bynajmniej leki Ci się zwróciły.
Życzę, żeby buzia szybko doszła do siebie i pozdrawiam :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
rana po kwasach
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-02-28, 23:20:56 »
Ręce opadaja jak się to czyta...  :roll: ... ja sie potem nie dziwie, że klientki boją się, w sumie prostych zabiegów...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gosiaczka

  • Gość
rana po kwasach
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-03-01, 08:12:16 »
rece opadaja jak sie slyszy o takich rzeczach. ja to bym jeszcze ja posadzila o oszpecenie, jak jest taka pewna tego ze wszystko dobrze robila, to dlaczego tak pokornie bez problemow zwrocila pieniadze, musi wiedziec ze zle zrobila. a pozniej sie dziwicie ze ludzie sie boja chodzic na kwasy. mialam klientke ktora bala sie przyjsc na zabieg oczyszczania, po ostatnich kwasach miala poparzona twarz  :x

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
rana po kwasach
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-03-01, 11:41:40 »
Cytat: "Ania"
Cytat: "ulka"
Dora mam nadzieję , że twoja kosmetyczka jest poinformowana przez Ciebie o twoim problemie. Według mnie powinna się jakoś zrehabilitować
-jakiś zabieg gratis i.t.p. Ja bym tak się zachowała.


ja już bym tam w życiu na zabieg nie poszła  :twisted: tylko po wyjaśnienia dlaczego 10 krotnie przedłuża czas trwania zabiegu  :evil:


ja bym tez do tej panie więcej nie poszła, zafundowała by mi np. gratis pedicure i np. grzybka w prezencie bym dostała :fire:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
rana po kwasach
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-03-01, 11:48:58 »
masakra, najlepiej chodzic do kosmetyczek z wlasnego grona :lol: my to mamy dobrze :happyjump:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
rana po kwasach
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-03-01, 11:50:45 »
Dla Ciebie ładny dorodny i nie trujący, nie zakaźny :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
rana po kwasach
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-03-01, 12:02:59 »
no taki grzybek moze byc : hahaha :

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
rana po kwasach
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-03-01, 12:27:08 »
a ja zadnych grzybow nie lubie. Fe :D  :D  :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
rana po kwasach
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-03-01, 12:55:57 »
Słuchajcie..a może ta dziewczyna źle przeczytała.. ;-)  w instrukcji mogło być napisane 1-5 min a ona przeczytała 15 min..w Charmine tak właśnie jest 1 min przy 1 zabiegu do 5 min przy ostatnim 10(skóra tłusta i z bliznami)..kwasy to jeden z moich ulubionych zabiegów..ale wiem że każda klientka to indywidualny przypadek..i przy 5 letnim doświadczeniu to się nie powinno zdażyć..choć też zadaję sobie pytanie dlaczego cała twarz nie była podrażniona?często przy katarze skrzydełka są mocno podrażnione i wtedy jeśli nie zabezpieczy się wazeliną to mocno szczypie..może to w tym był problem a te 15 minut to troche przesadzone..


pozdrawiam ciepło

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
rana po kwasach
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-03-01, 13:01:21 »
Cytat: "Nushi"
choć też zadaję sobie pytanie dlaczego cała twarz nie była podrażniona?często przy katarze skrzydełka są mocno podrażnione i wtedy jeśli nie zabezpieczy się wazeliną to mocno szczypie..może to w tym był problem a te 15 minut to troche przesadzone..


przy skrzydełkach najtrudniej jest usunąć resztki kwasu, i sądzę ze skoro kosmetyczka nie umiała doczytać że 1-5 minut to równie dokładnie zmywała AHA z twarzy  :wink:
w takie czasy można się bawić przy 5% stężeniach i to powinna wyciągnąć ze szkoły lub szkolenia i nie ma dla mnie wytłumaczenia że źle przeczytała :twisted:
a jakby przy elektrostymulacji pomyliła się o jedno zero w natężeniu?
:80:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
rana po kwasach
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-03-01, 13:23:30 »
Cytat: "Nushi"
no tak Aniu to bylo w formie żartu z tym niedoczytaniem..jak się robi 5 lat to instrukcję zna sie na pamieć..dla mnie to też jest nie do pomyślenia co ona zrobiła..i nie widzę konkretnego kosmetycznego wytłumaczenia..

nie no jakieś wytłumaczenie musi być  :wink:
 dla mnie niekompetencja i tyle  :wink:
 bo jeszcze gdyby to było krócej trzymane to można stwierdzić, że nie domyła (choć to też jej błąd, należy klientkę pytać o odczucia) albo nie nałożyła dokładnie  deaktywatora albo w ostateczności uwarunkowania osobnicze mogły zawinić, ale skoro znamy czas trwania zabiegu to nie ma o czym dyskutować  :wink:
 nie ma kwasów 30% nakładanych na 15 minut  :wink:  
jeśli się mylę to poproszę o nazwę firmy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
rana po kwasach
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-03-01, 13:34:54 »
No tak Aniu z tym niedoczytaniem to było w formie żartu..bo ja też nie  znajduję żadnego kosmetycznego wytłumaczenia..nie chce mi się wierzyć że z 5 letnim doświadczeniem można popełniać takie błędy..z kwasami to nie zabawa..

Gość

  • Gość
rana po kwasach
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-03-01, 14:14:41 »
Pragnę jeszcze dodać, że ona podobno od 5 lat robi zabiegi z kwasami.
Więc ją jeszcze zapytała czy jakakolwiek klientka zjawiła się u niej już po zabiegu, czy też może więcej jej na oczy nie chciała widzieć i ona nie wiedziała, że krzywdę ludziom robi...
Ale podobno panie przychodziły ponownie - nie wiem czy na taki sam zabieg, ale ogólnie się nie zrażały...  :?

Gość

  • Gość
rana po kwasach
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-03-01, 14:46:26 »
Cytat: "dora85"
Pragnę jeszcze dodać, że ona podobno od 5 lat robi zabiegi z kwasami.


5 lat
Może od pięciu lat ma kurs a poraz pierwszy się za to zabrała
A moze miała jakąś półmrocznosć jasną  :roll:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
rana po kwasach
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-03-01, 22:46:24 »
a moze kurs byl kupiony
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))