Autor Wątek: zmarszczki  (Przeczytany 6080 razy)

Gość

  • Gość
zmarszczki
« dnia: 2006-03-05, 20:45:34 »
mam zaledwie 22lata ,a już zauważyłam drobne zmarszczki wokół oczu i ust,jak mog[urlę zapobiec ich powstawaniu,czy w tak młodym wieku powinnam używać kremów przeciwzmarszczkowych,pomózcie koleżanki boję się,że to za szybko,dodam że moja skóra jest wrażliwa i sucha[/url]

Gość

  • Gość
zmarszczki
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-05, 21:57:17 »
Tak naprawdę to kremy pod oczy powinno się zacząć stosować po 25 roku życia, ale jak masz skórę suchą i wrażliwą to jak najbardziej możesz zacząc już. Jakieś takie o lekkiej konsystencji i stosuj tak najlepiej co drugi dzień wmasowując ruchami okrężnymi.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zmarszczki
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-06, 14:09:57 »
gdzieś czytałam, że kremy pod oczy można stosować jak jest taka potrzeba a nie dokładnie po  25 urodzinach , tak więc Ancysko możesz bez problemu stsować takie kremy wg instrukcji Kwiatuszka
 :)

Gość

  • Gość
można szybciej
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-06, 16:23:06 »
Delikatne kremy przeciwzmarszczkowe w okolice oczu i ust można stosować już w wieku 20 lat.Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań.A jeśli tak jak piszesz masz suchą skórę to pamiętaj o tym ,ze taka skóra szybciej sie starzeje i w Twoim przypadku wskazane wręcz jest stosowanie takich kremów jak również kosmetyków dotleniających,nawilżających,ujędrniających.

Gość

  • Gość
zmarszczki
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-10, 20:15:42 »
dziękuję bardzo za rady,naoewno z nich skorzystam :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zmarszczki
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-12, 18:57:04 »
Teraz podejście do pielęgnacji troszke się zmieniło, lepiej zapobiegać niż leczyć, aczkolwiek we wszystkim zasada jest jedna wskazany jest umiar i zdrowy rozsądek

Ale śmiało możesz , a nawet powinnaś używać prep. pod oczy, pewnie masz też bogatą mimikę twarzy stąd szybsze pojawienie się zmarszczek....tak jest u mnie,mam typowe zmarszczki śmieszki  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Joanna1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: zmarszczki
« Odpowiedź #6 dnia: 2018-05-31, 06:15:31 »
zmarszczki wokół oczu pojawiają się najszybciej, bo tam skóra jest bardzo cienka. Można śmiało używac kremów przeciwzmarszczowych w tym wielku, jednak lepsze będą te delikatniejsze:)

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: zmarszczki
« Odpowiedź #7 dnia: 2018-07-10, 14:33:59 »
Jest to skutek wielu rzeczy:
słónca
mimiki
suchej skóry
nieodpowiedniej pielęgnacji :)

Jeśli chodzi o same zabieg na zmarszczki dla młodej osoby polecam dwa

botoks

oraz kwas hialuronowy
« Ostatnia zmiana: 2018-08-01, 11:34:16 wysłana przez Tomek »

Offline alex_x

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zmarszczki
« Odpowiedź #8 dnia: 2018-07-23, 17:38:05 »
Imho najlepiej wszystko robić na modłę japońską - cały czas filtry stosować przez całość życia i minimalizować wpływ słonca
Nie pozycjonujemy się!

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: zmarszczki
« Odpowiedź #9 dnia: 2018-10-22, 09:31:14 »
Najlepszym zabiegiem jest moim zdaniem botoks, który ma kiepską opinię, ale wiele kobiet sie do niego przekonuje

Zabieg nie jest bolesny bo wykonywany niewielka igielką
Redukuje marszczenie się, tak wiec w miejscu nie powstają nowe zmarszczki
Poza tym dawka toksyny botulinowej jest tak mała, ze nie ma prawa zaszkodzić.

Zabieg jest mozliwy do wykonania nawet w młodym wieku ( jeśli dana osoba potrzebuje czegoś takiego)  https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-pierwszy-botox/
« Ostatnia zmiana: 2018-10-28, 12:13:57 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Marzenka_78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: zmarszczki
« Odpowiedź #10 dnia: 2018-10-22, 13:24:31 »
Skóra dojrzewa w różnym wieku. Dla każdej z nas to jest sprawa indywidualna. :) Więc i dla ciebie w wieku 22 lat może to być już czas, żeby zacząć korzystać z kremów.
Zdecydowanie odradzam za to wszelkie zabiegi jak botoks i w ogóle. Bez przesady - więcej tym narobisz szkody niż pożytku.