Autor Wątek: Dlaczego akurat kosmetyczka???  (Przeczytany 30393 razy)

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-02-01, 10:54:46 »
Ja również późno zdecydowałam sie na zawód kosmetyczki... i nie żałuję...dopiero odkryłam,że to jest to co w życiu chcę robić...w tym roku kończę już szkołę mając 27 lat...ale wiem że i osoby 35letnie dopiero zapisują się do tych szkół...ale trzeba to lubieć... i nie zmiechęcać sie na początku nauki, że tyle jest nowych rzeczy teoretycznych do nauki...później widzisz,że to wszystko jest ci do pracy zawodowej potrzebne;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Gość

  • Gość
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-02-01, 11:20:38 »
Witaj Wysokieobcasy,
Wiesz myślę ze ktos kto w tym wieku co my decyduje sie na jakąs szkołe, na zmiane zawodu robi to odpowiedzialnie, także na pewno nie bede zrażać się do dużej ilości materiału który trzeba opanować.W ogole to teraz nachodza mnie takie myśli że człowiek w ogole powinien dokonywać wyborów co do szkół troche w pozniejszym wieku.Co ja tam wiedzialam o sobie majac 15 lat?Nic. I dlatego wybrałam LO.Skonczylam LO i tak naprawdę dalej nie wiedzialam co chce robić w zyciu...Teraz mam tyle lat ile mam i juz wiem:)Szkoda ze wczesniej nie wiedzilam bo tertaz pogodzic prace z nauka nie bedzie łatwo, chociazby ze wzgledu na to ze pracuje rowniez w soboty.
Ach no nie bedzie łatwo ale i tak sie nie poddam!!:)

kinga

  • Gość
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-02-01, 12:10:34 »
i ze mną było podobnie-skończyłam technikum ochrony środowiska i co dalej?nie miałam znajomości na wkręcenie się gdzieś w swoim zawodzie a na studia nie było mnie stać;) od zawsze lubiłam kosmetyki,maseczki,stylizacje itp...w rodzinie i wśród koleżanek byłam "kosmetyczką bez papierka":D jak sie szykowały jakieś imprezy to zawsze mozna było na mnie liczyć(za darmo!)potem jak to bywa w życiu mąż ,ciąża i mała istotka na świecie ...i przełom w moim życiu-ogłoszenie naboru do szkoły kosmetycznej.początkowo podeszłam sceptycznie,a bo to już za stara na nauke,a to dziecko 4 miesiące,że jak sobie poradzę po tak dłuuuugiej przerwie;)ale najbliżsi mnie przekonali,że jestem zdolna i dam rade.no i poszłam ,podekscytowana jak przedszkolak.i zakochałam się w tej szkole,w tej pracy ,w tym co będę robić!byłam najlepsza :D
a teraz już wiem,że jest to najlepsze co zrobiłam w życiu...i dziękuje mojemu Aniołowi,że  wtedy zatrzymał mnie przed tym plakatem

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-02-01, 15:31:17 »
Krakuska a  możesz przecież wybrać to i to, są przecież szkoły fryzjerskie roczne i nie ma przeszkody, żebyś musiała robic tylko jeden kierunek  :wink:  A jak byś już skończyła szkołę kosmetyczną i fryzjerską to na pewno znajdziesz pracę, najpierw może jakaś praktyka, a potem juz własny salonik :wink:
دوبدوا

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-02-01, 21:12:10 »
Oj co do tego że kosmetyczką może zostać każdy to się nie zgodzę-w szkole miałam dziewczyny które razygnowały bo jedna powiedziała że nie ma zamiaru robić komuś z nogami :lol: drugiej przeszkadzało wyciskanie komuś''pryszczy'' z tarzy :lol: wydawało się im że kosmetyczka to tylko paznokcie maluje...a przede wszystkim to trzeba lubić prace z ludzmi bo czasem klientki są straszne... :evil: zawód ciekawy i przynoszący wiele satysfakcji ale nie dla każdego.Ale szkołę zawsze warto podjąć i zobaczyć jak będzie :D
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Gość

  • Gość
AP EDUKACJA-warto iść do tej szkoły??
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-02-04, 15:07:50 »
Witajcie:)
Alez sie nakrecilam na ta kosmetyke:))
Ciagle poszukuje jakis informacji na ten temat.Nie chciałabym kolejny raz wtopic z wyborem szkoły wiec mam nadzije ze dowiem sie jak najwiecej.Dziekuje wam za wszytski wskazowki,o dziwo jestem dosc zaskoczona ze wcale nie zniechęcacie...co jest mysle dobrą wrózbą:))

Kobietki wiem ze Was męcze ale jeszcze chcialam sie dopytać co do wyboru szkoły.Najbardziej interesuje mnie oferta AP Edukacja-ul, szewska,kraków....znacie?polecacie??

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-02-04, 17:01:17 »
Jeśli chodzi o tą szkołę co podałaś to nie wiem bo nie miałam z nią do czynienia, ale za to odradzam Tobie szkołę Profesję- może nie jest najgorsza, ale do najlepszych też nie należy, mają jeszcze dość spore braki.  :roll:
دوبدوا

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: AP EDUKACJA-warto iść do tej szkoły??
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-02-04, 18:42:35 »
Cytat: "krakuska100"

Kobietki wiem ze Was męcze ale jeszcze chcialam sie dopytać co do wyboru szkoły.Najbardziej interesuje mnie oferta AP Edukacja-ul, szewska,kraków....znacie?polecacie??


Kraków - szkoły kosmetyczne
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-02-05, 23:04:36 »
Zmienic zawod mozna zawsze,ale nie zgodze sie ze na kosmetyczke nadaje sie kazdy a na fryzjera nie;p
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-02-05, 23:14:27 »
wydaje mi sie ze do obu zawodow trzeba miec tego tzw. dryga 8)
ja np. nie wyobrazam sie jako fryzjerki :lol:
nie czuje powolania do tegpo :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-02-05, 23:54:21 »
Dokladnie Tala, trzeba czuc "Blusa"  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-02-06, 17:17:15 »
A na studium w tym wieku dziewczyny chodzą?pytam bo też jestem w tej sytuacji!Zastanawiam się jeszcze nad wyzszą szkolą w tym kierunku.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-02-06, 17:46:53 »
pewnie ze chodza,w kazdym wieku mozna chodzic do studium, u mnie na roku w studium buyla dziewczyna a raczej kobieta 36 letnia :wink:

mariolcia_1

  • Gość
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-02-06, 18:12:34 »
pewnie że chodzą .... ja jestem przykładem .............. życie zaczyna się po trzydziestce :wink:  :wink:

Gość

  • Gość
Kosmetyczką być...
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-02-07, 10:24:58 »
Ja nie mam doświadczenioa żadnego.Wiem tylko że to mnie interesuje.Teori sie nie boje.Boje się natomiast co z praktyką?!Czy ktoś przyjmie osobe po 30 na praktykę a co dopiero do prac?  :?:
      
      Dodane po 2 min.:
                     A trochę się naczytałam o tych praktykach i pracy na forum!dlatego zwątpiłam!