Autor Wątek: weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej  (Przeczytany 26105 razy)

Offline jooassia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 94
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-02-14, 10:55:59 »
:bubble:
Instruktor Nfu.Oh
Vice Mistrzyni Polski FANTASMAGORIE 2009

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-02-14, 10:56:12 »
Mako nam nie chodzi że ktoś sobie krzywdę zrobi  :wink:
Chodzi o to że potem taki garnuszek jest wykorzystywany do robienia krzywdy innym  :wink:  
Poza tym nam chodziło o produkty którymi bez odpowiednich przeszkoleń można zrobić więcej krzywdy niż tylko zaczerwieniona po złej depilacji skóra  :wink:
U mnie w pobliskiej hurtowni możesz np. kupić kwasy 30 i 40 % i z tego co wiem można tam wejść z ulicy  :wink:  
Uważam, że takie ograniczenia zmobilizowałyby kosmetyczki do robienia szkoleń  :wink:
Bo jakie by nie było zawsze wiesz coś więcej niż przed nim  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-02-14, 11:25:51 »
Tutaj może byc chyba pomocne jedynie uswiadomienie klientki.
Wybierając się na np. kwasy niech poprosi pania kosmetyczkę o pokazanie certyfikatu ze szkolenia.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-02-14, 11:30:19 »
Nie no przecież nie możemy od klientki wymagać żeby weryfikowała uprawnienia kosmetyczki  :twisted: nie możemy prowadzić weryfikacji na ostatnim stadium...  :roll: Klientka przychodzi do gabinetu z założeniem że kosmetyczka wie co robi i ma na to uprawnienia i jest przekonana że np. kwasy może kupić tylko osoba przeszkolona :wink: nie możemy klientek tak wtajemniczać w kosmetykę żeby sprawdzała każdą naszą kompetencję :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #64 dnia: 2007-02-14, 11:40:44 »
A czemu nie? Skoro hurtownik ma sprawdzać kto kupuje to klientka może sobie życzyć pokazania dyplomu i przesłuchać kosmetyczkę.  :lol:  Same widzicie w jaka paranoję popadacie? ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #65 dnia: 2007-02-14, 12:50:38 »
Aniu taka kosmetyczka z gabinetem to może i ma (chociaz sądze że i niektóre nie mają do czegoś uprawnień) a wykonują dany zabieg. Zresztą jak sie jest po szkole kosmetrycznej to na zajęciach kwasy tez są (bynajmiej u mnie były) więc juz jakeś popjęcie się ma (dobre to niż nic) chociaz ja bez szkolenia bałabym się robić.
Ale jak juz klientka wybiera się na "chałtury" na coś poważniejszego to powinna dostac do wglądu certyfikat.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #66 dnia: 2007-02-19, 00:18:58 »
No to teraz porozdrapuję rany.
No i co powiecie o tych kosmetyczkach co mogą kupować kwasy a potem parzą klientkom twarze? Jak tutaj dochodzić swoich praw? Bo jeśli to ktoś zrobi sobie lub komuś w domu to wiadomo. Wina głupiej osoby co poszła na chałturę... Jednak jeśli osoba poszła do gabinetu, oddała sie w ręce profesjonalistki (a przynajmniej tak przypuszczała) i ma poparzoną od kwasów twarz to tu jest coś ewidentnie nie tak!!! Czy taka kosmetyczka powinna mieć możliwość kupienia i stosowania takich specyfików!?
Czy sposobem jest odcięcie od kupowania czy sprawdzanie umiejętności stosowania? Oto są pytania...

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #67 dnia: 2007-02-19, 00:25:06 »
mako i co drążysz  :roll:  
niech się inni wypowiedzą...  :roll:
uważam że tak kosmetyczka nie miala przeszkolenia i tyle... :roll:
jakby była weryfikacja w hurtowni według papierka to by nie dostała... wiadomo ze mogła siedzieć na szkoleniu w 20 rzędzie ale to już trzeba popedzić firmy prowadzące kursy  :wink:
ale to nie jest argument za nieweryfikowaniem uprawnień w hurtowni  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #68 dnia: 2007-02-21, 12:35:32 »
No właśnie dochodzi jeszcze kwestia że na szkoleniu siedzi 150 osób i tak nic nikt nie wie :?