Autor Wątek: Szukam stażu ponownie:)  (Przeczytany 20051 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-01-02, 10:30:46 »
nie widzę problemu w tym że jesteś puszysta  :wink: ja na szczęście nie miałam tego problemu ponieważ kobieta do której trafiłam na praktyki i zostałam na stażu i w pracy była większa ode mnie i razem zrzucałyśmy  :wink: radzę Ci próbować po skromniejszych gabinetach gdzie ludzie nie patrzą na figurę tylko na umiejętności. bo w wielu extra salonach jak się wchodzi to już odpycha sam widok trzech elegantek z odkrytym brzuchem zbierających z Ciebie miarkę od samych drzwi  :wink: jednym słowem próbuj  :wink: chodź , zostawiaj CV, umawiaj się, przeglądaj ogłoszenia w internecie i lokalnej gazecie  :wink: gabinetów jest dużo  :wink: a zdrowo wyglądająca, zadbana osoba ma u mnie np. większe szanse niż spalona na solarium anorektyczka  :wink: trzymamy kciuki  :kiss:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-02, 12:03:37 »
Tomku wstawiłam tutaj a tam skasowałam  :wink:

Cytat: "Tomek"
Co do stazu. Rzeczywiscie pracodawca powinien zatrudnic taka osobe po odbyciu stazu, ale jest z tym roznie. Zreszta spojrzcie na wszelkiego rodzaju urzedy - tam ciagle sa stazysci ;). Jedna rzecz jest pewna, po odbyciu stazu drugi raz nie mozna z niego skorzystac!
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
staż
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-02, 12:56:50 »
ja byłam na stazu i niewiem jak u ciebie Aniu
ale nie jest to koniecznością
nie zostałam zatrudniona przez pracodawcę i to wcale nie było tak ze to ja zrezygnowałam
poprostu staz się skończył
do widzenia i tyle

Offline Monic

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
staż
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-08, 19:53:45 »
Ania mam pytanie do ciebie- zastanawiam sie nad pojsciem do szkoly kosmetycznej, ale jest jeden problem :cry: . pochodze z malego miasteczka gdzie jest wysiew kosmetyczek u nas w urzedzie pracy wyczytalam ze przyjmuja na staz do 27 roku- ja mam troszke wiecej. chialabym isc bardzo do tej szkoly ale jesli nie znajde stazu to nikt mnie nie przyjmie bo nie mam doswiadczenia i daltego zastanawiam sie czy warto tracic pieniadze jak i tak nikt mnie nie wezmie do pracy. prosze o podpowiedz bede wdzieczna :oops:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-08, 20:14:20 »
Rzeczywiście na staż przyjmują do 27 roku życia  :roll:  ale czy to powód żeby nie realizować swoich marzeń? (jeśli naprawdę marzysz o tym żeby być kosmetyczką...)  :roll:
Zawsze możesz zostać po praktykach w gabinecie jeśli się sprawdzisz albo otworzyć swój gabinecik w swoim miasteczku  :wink:  
i olej to że jest tam wysiew, tak samo szybko zwiędną  :wink:
Będziesz dobra to się przebijesz  :wink:
Więc do szkoły marsz, uczyć się pilnie , nie ściągać tylko pochłaniać wiedzę, chodzić na szkolenia i pokazy bo jako uczennica masz zniżki a potem do dzieła, wielki świat czeka  :lol:
I z takim podejściem musisz brnąć dalej a będzie dobrze
:skeub:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Monic

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
staż
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-02-08, 21:00:21 »
dziekuje PSYCIA  masz racje trzeba byc optymista w tedy zawsze latwiej jest :) wezme sie w garsc :!:   dziekuje jeszcze raz : bukiet :

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
staż
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-02-09, 13:23:34 »
Ale czemu tylko do 27 roku życia?A co jesli ktos ma więcej?
bezsensu

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-02-09, 13:29:42 »
Nie wiem Natala... :roll: takie przepisy...

Cytuj
Zgodnie z przepisami przedmiotowej ustawy, możliwość odbycia stażu dotyczy następujących osób bezrobotnych:

- do ukończenia 25 roku życia;

- w okresie do 12 miesięcy od określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej, którzy nie ukończyli 27 roku życia (w chwili kierowania na staż).
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Monic

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
staż
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-02-09, 16:02:54 »
Cytuj
Zgodnie z przepisami przedmiotowej ustawy, możliwość odbycia stażu dotyczy następujących osób bezrobotnych:

- do ukończenia 25 roku życia;

- w okresie do 12 miesięcy od określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej, którzy nie ukończyli 27 roku życia (w chwili kierowania na staż).



dokladnie tak samo pisze u nas w UP

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-02-09, 16:06:20 »
Monisiu bo to odgórne ustawy regulują  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Pytanko do Ani :) O ile jeszcze czasem tu bywa :/
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-04-19, 17:25:45 »
Czecsc koleżanko Aniu ! Jestem uczennicą studium kosmetycznego (II sem.) mam do wypracowania 350 godz. praktyk w gabinecie, oczywiście tych darmowych .  Od pół roku jestem bezrobotna i zamiast szukać jakiejś nudnej  pracy wolałabym pójść na staż . Z tego co wiem są one płatne . Ale czy w moim przypadku mogę się w ogóle ubiegać o staż , skoro przede mną jeszcze rok nauki ?! Jeśli mogę to co trzeba zrobić ,pewnie jechac do mojego urzędu pracy ? Z góry dziękuję z odpowiedz ! Pozdrawiam !

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
staż
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-04-19, 21:27:40 »
Popytaj w UP ale mi sie wydaje,że szkoła musi byc ukończona
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-04-19, 21:38:05 »
Kochana bywam bo jestem moderatorem  :lol: Tak jak napisałam Tobie w PW:
z tego co mi wiadomo aby dostać sie na staż z urzędu naleźy być osobą bezrobotną , nie wiem jak to wyglada od strony osoby uczącej sie :(
 ja znalazlam sama gabinet w ktorym mialam staż bo byl to gabinet w ktorym mialam wczesniej praktyki
pracodawca zlożyl wniosek o przydzielenie stazysty z wyroznieniem mojego nazwiska a ja w tym samym czasie wniosek o przydział stażu :wink:
musisz przejsc sie do urzedu, tam Ci wszystko wytłumaczą :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
staż
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-04-20, 11:38:00 »
Trzeba miec ukończona szkołe, Ja pytałam w UP jak sie uczyłam na ostantim semestrze, mialam mieć staż w tym saline co dotsałam propozycję ale niestety przez pseudo pracownię nic z tego nie wyszło :twisted:

Gość

  • Gość
:)
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-05-05, 16:13:10 »
Witam :)
To juz prawie rok jak skonczylam szkole i wiecie co nie znalazlam ani stazu ani pray ani praktyki choc stawalam na glowie widocznie nie bylo mi to pisane:( siedze teraz w okropnym biurze i nie zycze nikomu wstawania codzieeni rano z taka swiadomoscia niespelnienia swoich marzen :( przezywam do dzis ta porazke nawet przestalam sie przyznawac doe tego,ze jestem kosmetyczka roztylam sie jeszce bardziej przestalam o siebie calkowicei dbac to jest moja zyciowa porazka a wiecie co jest najgorsze,ze pomomo tego nadal mialabym ochote isc na kosmetologie to jest dopiero choroba:(
Trzymajcie sie cieplutko papap:*