Autor Wątek: Szukam stażu ponownie:)  (Przeczytany 20053 razy)

Gość

  • Gość
Szukam stażu ponownie:)
« dnia: 2006-12-29, 21:21:29 »
Witam:)
W czerwcu tego roku ukończyłam 2 letnie studium kosmetyczne po którym uzyskałam tytuł technika usług kosmetycznych.
Moje umiejętności to podstawy takie jak henna,manicure,pedicure,pielęgnacja twarzy,zabiegi na ciało ukończyłam też kurs stylizacj paznokci metodą żelową.akrylową i fiberglas.
Po moich doświadczeniach z szukaniem pracy zdaje sobie sprawę z tego,że wiele się muszę nauczyć tym bardziej jeszcze teraz po tak długiej przerwie:(
Niestety ze względów finansowych musiałam podjąć jakąkolwiek prace i tak od pażdziernika jestem pracownikiem biurowym jednak w styczniu składam wypowiedzenie ze względu na moje nadzieje na jakieś nowe oferty pracy w kierunku kosmetyki.
Chcę szczerze zaznaczyć,że nie mam nadziei na to aby ktoś dopuścił mnie do klijentki mi naprawdę zależy na tym aby się dobrze nauczyć wykonywac podstawy i doszkolić we wszystkim! Także jeżeli ktoś szuka osoby do pomocy (nawet do podawania kremów:)) to z miłą chęcią taką ofertę przyjmę. Piszę też, że chodzi o staż aby osoba która będzie zainteresowana nie poniosła kosztów:)
Podaje mój numer gg 1553935
PS. zapomniałam dodać jestem osobą puszystą mówie o tym bo wiem,że to przeszkadza:)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-29, 21:58:57 »
koszty moja droga poniesie po pół roku stażu gdyż musi Cię zatrudnić na rok na pełen etat  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
staż
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-29, 22:37:32 »
Wow Aniu jaka ty obywa w tych sprawach przepisowych jestes 8O

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-29, 23:25:39 »
Madziu jestem bo sama byłam na stażu i sama wsio załatwiałam w urzędzie i znam to na wylot  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
staż
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-12-29, 23:41:37 »
Nie wiedziałam,że teraz procedura stażu tak się zmieniła nawet nie zostałam o tym poinformowana w urzędzie pewnie dlatego do dziś nikt mnie nie chciał przyjąć odebrałas mi wszelką nadzieję:( Przykre te nasze przepisy nie daja żadnych szans człowiekowi :( Pozdrawiam pa pa

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-12-29, 23:51:08 »
znajdziesz tylko szukaj  :wink: niestety my się dowiedziałysmy o pelnym etacie pod koniec stażu...  :roll:
a co co puszystości to się nie przejmuj  :wink: ja zanim schudłam ponad 20 kilo to i tak sobie radziłam  :wink:  klientki lubią kluseczki bo to przeważnie wesołe i energiczne osóbki  :wink: poza tym robiąc masaż twarzy lub nakładając krem,maseczki itp. masujesz ciałkiem nie grabkami  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
staż
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-31, 14:44:50 »
Cytat: "P s y c i a"
koszty moja droga poniesie po pół roku stażu gdyż musi Cię zatrudnić na rok na pełen etat  :wink:


nie jest to koniecznosć
urzad pracy tego wymaga zanim da kogos do pracodawcy na staz
ale zawsze pracodawca moze uzasadnic niechec zatrudnienia stazysty
nic na siłe psyciu nie musi tu byc

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-31, 15:26:36 »
Saro musi  :wink:  jesli pracodawca odmówi nie dostanie więcej nigdy stażysty, bezrobotnego z urzędu a przede wszystkim żadnych dotacji  :wink:  chyba że zrezygnuje stażysta  :wink:  byłaś na stażu? załatwialaś wszystkie formalności? bo ja tak  :wink: pracodawca podpisując umowę o staż ma w niej punkt o tym że zobowiązuje się do zatrudnienia stażysty po odbytym stażu na okres jednego roku  :wink:  jesli masz zamiar kłócić się ze mną dla zasady we wszystkich wątkach to proszę bardzo ale tutaj zdecydowanie racji nie masz  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
staż
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-31, 15:48:05 »
Niestety, Ania ma racje  :cry:
Moja kupela przyjęła na staż dziewczyne, która okazała sie złodziejka i miała straszne problemy z jej zwolnieniem- mniej więcej to co opisywała Ania.  :evil:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
staż
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-31, 19:32:01 »
Hmm... to może jest tak, ze jak z Sanepidem każdy UP po swojemu rządzi. Bo moja siostra po studiach jak szła na staż to nic nie było o tym, że potem ma być zatrudniona przynajmniej na rok. Jeszcze jej się dopytam żeby wiedzieć na pewno ale nic mi o tym nie było wiadomo.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
staż
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-01, 13:21:43 »
....ja jak szłam na staż to też była komnieczność zatrudnienia mnie później na rok......pracodawcy nie bardzo to pasowało i napisała aneks do tej umowy z urzędu pracy.....po stażu nnormalnie sie pożegnałyśmy i tyle.....

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
staż
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-01-01, 13:50:28 »
zapewne aneks dotyczył Twojej rezygnacji z zatrudnienia po stażu  :wink:  w umowie jest punkt w którym pracodawca zobowiązuje się zatrudnić stażystę na określony czas na określonych warunkach  :wink: w urzędzie podali obowiązek wpisania 1 rok, umowa o pracę  :wink:
więc skoro na wniosku o przydzielenie stażysty jest taki punkt to jest taki wymóg  :wink: a pamiętasz co to był za aneks?  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Implicite

  • Gość
staż
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-01-01, 15:48:31 »
chyba, że staż odbywasz w budżetówce, to nie ma obowiązku zatrudnienia. u prywatnych przedsiębiorców jest

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
staż
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-01-01, 19:02:41 »
ja mialam stazew 2001 i 2004r. i po zadnym nie dostałam pracy.
teraz duzo sie zmieniło.

Gość

  • Gość
staż
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-01-02, 10:21:20 »
Dziekuję za podtrzymanie mnie na duchu:) Nie wiem czy wypada mi zapytać ale jak odpowiesz będe bardzo wdzięczn:) Z tego co widzę masz doświadczenie w tym temacie czy mogłabyśmi podpowiedzieć jak najlepiej szukac i jak dobrze wypaść podczas poszukiwań?
Ja np. po ukończeniu szkoły chodziłam po gabinetach szukałam po ogłoszeniach i nie zaleznie od tego co pisało np.że z doświadczeniem to tez próbował dbałam o to żeby dobrze wypaść niesety zawsze coś było nie tak stąd też moje zaznaczenie,że jestem puszysta osobą :) Także czy jest jescze cos co można zrobić?
Z góry dziekuje za odpowiedz :)
Szczęśliwego Nowego Roku