Autor Wątek: usługi kosmetyczne u klientek  (Przeczytany 35654 razy)

Gość

  • Gość
usługi kosmetyczne u klientek
« dnia: 2005-05-21, 22:52:33 »
Jestem kosmetyczką z prawie 10 letnim stażem.Ostatnie 2 lata siedzę w domu.Chciałabym wykonywać usługi kosmetyczne w domu u klientek, ale nie wiem jak się do tego zabrać?Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie?Proszę o rady?

Gooosha

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-22, 00:38:50 »
Ja po prostu porozwieszałam ogłoszenia na przystankach i modlę się żeby urząd skarbowy się tym nie zainteresował  :lol: Moja kumpela zaczynała od cioć i babć i tak fama poszła dalej. Teraz całkiem nieźle interes nam się kręci... :D

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-22, 01:14:00 »
dziekuje za odpowiedż.jeśli to nie tajemnica to ile mozna zarobić?tak orjentacyjnie.chcialabym  tym sposobem dokładać się do rodzinnego budżetu,więc jest to dla mnie istotne.konwalia.

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-22, 08:23:13 »
No to podziwiam za odwage z tymi ogłoszeniami na przystankach ;)

Ile można zarobić - zależy jakie ceny zabiegów sobie wyznaczysz i ile będzie klientek - nie da sie powiedzieć ile konkretnie.

Gooosha

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-22, 09:49:02 »
Racja, nie da się konkretnie określić. Musza być konkurencyjne ceny, ale nie za niskie bo tez podpada. Rozejrzyj się po gabinetach w podliżu i zdecyduj coś. ile można zarobić to zależy od ilości klientek. Nie ukrywam że najwięcej pracy mam w weekendy lub na weekendy.

Gooosha

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-22, 09:50:34 »
Aha co do tych przystanków...to u mnie na osiedlu wisi trochę róznych ogłoszeń, to dlaczego mnie miało by sie nie udać. Lubię ryzyko :lol:

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-22, 10:41:30 »
NIE LEPIEJ PUSCIC TAKIE OGL PO ZNAJOMYCH I ONI PRZEKAZA DALEJ ?JA TAK ZROBILAM WYDAWALO MI SIE TO BEZPIECZNIEJSZE..
CO DO KASY TO POBIERAJ JESLI U CIEBIE W DOMU TO WCALE NIE MUSI BYC SPORO TANIEJ CHYBA ZE TY DO KOGOS IDZIESZ TO NAWET WIECEJ BO TO JUZ JEST DLA KLIENTKI KOMFORT

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-22, 12:50:45 »
dziękuję za wszystkie wypowiedzi.mam jeszcze jedno pytanko.w jakie zabiegi zainwestować na poczatku żeby nie wydać za duzo kasy? :lol:

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-22, 12:54:51 »
Myśle że zabiegi na dłonie i stopy będą się cieszyć największym zainteresowaniem. Także manicure, zdobnictwo, akryl/żel.
Pedicure i akurat na lato - akryl/żel na stopki :)

Poza tym można też zająć się maskami, peelingami, masażem twarzy, szyi i dekoltu.

Henna brwi, rzęs, regulacja.

Bo z zabiegami na ciało to różnie bywa ;]

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-05, 08:02:13 »
Na zabiegi na ciało może w domu u klientki najzwyczajniej nie być warunków do ich wykonania.

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-26, 00:12:09 »
kiniusia to dobry pomysl z tymi znajomymi, ja tez rozwieszalam po przystankach ogloszenia i dostawalam glupie smsy lub gluche telefony

Gość

  • Gość
ceny usług wykonywanych w domu
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-08-04, 19:36:36 »
takie pytanko dotyczace uslug wykonywanych w domu. czy lepiej miec wysokie ceny zabiegow i miec malo klientow, czy w miare niskie i miec duzo klientow? jak myslicie dziewczyny? prosze o opinie :)

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-08-04, 20:49:22 »
Ceny bierzesz takie żeby klient polecił ciebie następnemu.Ja biorę za efekty jakie osiągam.Jeśli kientowi odpowiadają moje warunki to dobrze.Musisz być pewna co robisz i jak robisz.Ja biorę drogo.Ale na brak klientów nie nażekam.Pamiętaj bądż pewna tego co robisz.SUKCES W ZASIĘGU RĘKI. Powodzenia.

olgacytrynka

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-08-04, 21:13:08 »
nie sztuka jednorazowo skaswac klienta :) ja wole wziasc mniej a czesciej zeby klient mi wracal :) bo o to glownie chodzi :)

Gość

  • Gość
usługi w domu klientki lub u siebie w domu
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-08-04, 21:51:36 »
no wlasnie. niby nie wolno przyzwyczajac klienta do niskiej ceny, ale gdy zrobialm zdobienie paznokci mojej stalej klientce, znajomej taniej to nastepna osoba sie dowiedziala i stwierdzila, ze ona tez.. to jej powiedzialm, ze cena zalezy od wielu czynnikow, od paznokci, od wzorka,ile czasu zajmuje zrobienie go etc.nie odezwala sie. jednak nie wiem co zrobic, bo klientow jest trudno zdobyc,a  atrakcyjna cena jest jednak jakas zacheta.