Autor Wątek: kolory na stronie internetowej  (Przeczytany 19635 razy)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-07-25, 09:32:24 »
hehe widze ze sie rozkrecasz..... :wink:  ja czułam, ze tak jest ( a teraz widze twoją delikatną buzke:)  wiec jak,ze moglo byc inaczej... )....z doswiadczenia wiem jak przychodza dziewczyny....zaczynają kurs przy czym np malutka kropeczka ledwo widoczna  jest juz dla nich wielkim zdobieniem kolorystycznym :wink: ....wychodza i zaczynają widziec ze jest tyle innych pieknych barw.....:)
Rob, rob.... cos pewniejszego a my ocenimy czy juz oki :wink:  co bys znowu w droga strone nie przesadzila...hihihihi


P.S
Czy jestes jak my to nazywamy kwiatuszkowa  delikatna dziewczyna? Jakie preferujesz zdobienia?
Schludne, delikatne, pastelowe, nie za bogate....czy to twoj styl?
 Predzej wybierzesz blady delikatny roz niz ostry pink ?
Lubisz kolor zielony, błekitny?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-07-25, 10:22:14 »
na tej fotce wyszlam wyjatkowo delikatnie i strasznie mlodo  :oops:
lubie blekit i zielen :) jak bym miala wybierac to wezme blady roz niz ostry pink :D
wzorki robie takie jak sa w galeri a ostatnio chodza za mna zywe kolory :)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-07-25, 11:33:03 »
Cytat: "mitemil"
Kim bloga masz fajnego, ale brakuje mi tam życia. Zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.


może kiedyś się pojawią, jak wygram aparat cyfrowy 8)  :lol:

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-07-25, 11:37:13 »
no to czekamy bo blog calkiem przyjemny :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-07-25, 21:02:03 »
no tak wlasnie celowalam, ze to  twoje kolorki.........zobaczylam foto...

Dokladnie drzemie w tobie potencjał ale trzeba go rozbudzic.... :wink:

Mysle ze fajnie bylo by zrobic stronke w kolorkach jakie lubisz plus delikatne uzycie zywszych odcieni..
Jezeli lubisz kwiaty wplec ten element w logo lub w tło strony.
Moga byc takie zabawne jak w bajkach.... lub trzymane w dloni ....zmien kolor trzcionki ....
trudno tak pisac na odleglosc....ale wydaje mi sie ze twoja stronka powinna byc swieża, młodziencza, lekka i wesola....na powage masz jeszcze czas :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-07-25, 22:10:03 »
Elena normalnie to czytam i mam juz pelno pomyslow w glowie dajesz mi natchnienie :D tak jak pisalam strona jest na darmowym serwerze wiec nie obsluguje praktycznie nic rodzaj czcionki nawet ograniczony, kolory podstawowe.... miala byc na probe na chwile ale zaczynam cos kombinowac :) na jesieni bedzie lepszy serwer a teraz zmienie to sie da :)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-07-26, 01:00:47 »
Sorry ale ani kolory ani krój czcionki nie zależą od servera tylko od tego jak są zdefiniowane w kodzie strony i od ich dostepności w systemie z przeglądarką. Czyli w zasadzie jeśli kierujesz stronę do userów Windows to można stosować praktycznie wszystkie standardowe czcionki w tym systemie. Co do kolorów to istnieje tzw. bezpieczna paleta barw WWW, w której kolory są wyświetlane we wszystkich systemach (operacyjnych) tak samo. Jednak już dawno można używać znacznie większej ilości kolorów nie mówiąc o gradientach, bitmapach jako tło itd.
Myślę, że raczej problemem u Ciebie jest brak w miarę przyjaznego programu do robienia stron WWW dla nieobytego z kodowaniem użytkownika. Przydaloby się też co nieco o tym poczytać. Jest wiele kursów i for o tematyce robienia stron. Polecam. Ewentualnie zleć zrobienie strony komuś kto nie ma problemów z kodowanie a sama czuwaj nad estetyką i designem strony.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-07-26, 01:44:25 »
mako, ja bym jeszcze podkreśliła, że trzeba koniecznie pilnować żeby strona była czytelna. Niestety często widzi się stronki wręcz tragiczne. Żadne zasady tworzena stron www na nch nie istnieją, przez co, są o wiele mniej przyjazne dla oka.
Ja generalnie jestem za prostotą i przejrzystością. Nie ma to jak stronka, na której od razu wiadomo "co i jak".

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-07-26, 02:03:19 »
Cytat: "kasia06"
mako, ja bym jeszcze podkreśliła, że trzeba koniecznie pilnować żeby strona była czytelna. Niestety często widzi się stronki wręcz tragiczne. Żadne zasady tworzena stron www na nch nie istnieją, przez co, są o wiele mniej przyjazne dla oka.
Ja generalnie jestem za prostotą i przejrzystością. Nie ma to jak stronka, na której od razu wiadomo "co i jak".


Zdezydowanie się zgadzam... niestety tak to juz bywa, że im coś się staje bardziej popularne tym traci na jakości. Obecnie jest masa stron prezentujących śmieci i jak śmieci wyglądających... :| Mówię o ogóle Internetu. Strony klepane w Wordzie albo cholera wie czym tam jeszcze ehh :(.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-07-26, 08:24:33 »
Mako, Kasia widze ze siedzicie głęboko w tematyce.......:)  wiec Wasze rady sa napewno cenne...

Ja jeszcze powroce co do tych kwiatow....moze kwiaty polne? moze stokrotki? rozsypane lub w bukieciku
 nie koniecznie te ze szklarni.....będzie oryginalnie i pasują do Ciebie .....sa skromne, delikatne, romantyczne, choc  "wolne".....niekonwencjonalne...ułożone, czyste,  a jednak  rosną gdzie chcą... no dobra rozpędzilam sie znowu ja...
 :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-07-26, 09:25:02 »
Mako ja sie na tym w ogole nie znam moj narzeczony sie tym bawi pewnie jest tak jak mowisz albo on sie nie zna az tak dokladnie ale dzieki :)
Elenapodoba mi sie pomysl z kwiatami myslalam nad jakims fajnym tlem a nie tylko jednolite  :wink:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-07-26, 19:42:14 »
no dokladnie tez tak to widze... :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-07-26, 22:30:42 »
Uważam (oprócz tego co zostało powiedzialne), że powinnaś popracować nad galerią... Jakieś fajniejsze wzorki daj jeszcze, dodaj cos z hologramami, zdobienia z akrylu...generalnie to co potrafisz....cos odjechanego

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-07-26, 22:50:30 »
olgacytrynka, jeśli masz ochotę sama się "pobawić" w tworzenie swojej stronki, to ściągnij sobie programik ze strony www.nvu.com Jest to open source, więc nic nie płacisz. Programik ma nawet wersję językową polską, jeśli miałabyś problemy z angielską. :)
Miłej zabawy :)

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-07-26, 23:26:28 »
Cytat: "kami"
Uważam (oprócz tego co zostało powiedzialne), że powinnaś popracować nad galerią... Jakieś fajniejsze wzorki daj jeszcze, dodaj cos z hologramami, zdobienia z akrylu...generalnie to co potrafisz....cos odjechanego
niedlugo bedzie :D