Autor Wątek: rozmowa kwalifikacyjna  (Przeczytany 22839 razy)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-09-05, 11:03:10 »
co to za bzdura.............zeby dostac prace trzeba miec staz????????????/ ja zadnego stazu nie mialam a prace dostalam bez zadnych problemow!!!!

wez daj sobie spokoj ze stazem.pocwicz sobie w domu, przyjmujac klientki (na lewo:)) a potem szukaj pracy. i nie przez urzad pracy bo nigdy nic ciekawego nie znajdziesz

P.s
ja nigdy sie nie denerwuje :)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-09-05, 12:15:49 »
Ja nie tylko czekam na oferty z urzedu tez szukam na wlasna reke ale szczerze powiem, ze szkoda by mi bylo sie wyrejestrowac bo naprawde trafilam na osobe ktora jak tylko sie cos pojawi zaraz do mnie dzwoni co prawda jeszce nikt mnie nie przyjal ale nie poddaje sie i szukam dalej:) pa pa

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-09-05, 16:31:20 »
Przez urząd pracy naprawdę nic nie znajdziesz.Dobrą radę dała koleżanka wcześniej:zacznij od przyjmowania klientek w domu, możesz też jezdzić do klientek.Powodzenia

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-11-21, 20:25:08 »
i tu się mylicie że staż nic nie daje ... ja miałam staż i najwięcej się tam nauczyłam  :wink:  ale sama latałam do urzędu z papierami od babki u której miałam praktyki  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-11-21, 21:09:27 »
no tak jak sie jest wytrwalym i ma sie odrobinke przebicia to zawsze sie uda  :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-11-21, 21:28:52 »
Staż? ... czemu nie ?? zawsze jakieś nowe doświadczenie  :wink:

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-11-21, 21:53:59 »
a praktyk nie mialas? w trakcie uczeszczania do szkoly kosmetycznej trzeba miec praktyki w salonie-przynajmniej w mojej tak bylo...fakt zalezy jeszcze gdzie sie trafi bo zwykle na praktykach to jest sie do sprzatania i podawania..heh wracajac do tematu nie poddawaj sie i uwierz w siebie a zobaczysz ze w koncu Ci sie uda...

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-11-21, 22:45:52 »
pewnie że tak... najważniejsze być wytrwałym i mieć silę przebicia A co do wyglądu kosmetyczki musi być estetyczny i zero rzucającego się w oczy makijażu ma być taki jakby w ogóle go nie było a skóra wygląda rewelacyjnie... Sama wiem jak to jest jak klientki zwracają na wygląd a najgożej jest pry manicure gdy klientkę mamy na przeciwko i jesteśmy na odstrzale wiec pomyśl o tym żeby zawsze wyglądać odpowiednio do sytuacji