Autor Wątek: rozmowa kwalifikacyjna  (Przeczytany 22842 razy)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-06-30, 21:46:28 »
Adriana, rozumiem Cię, sama miałam podobne przejścia, i też nie rozumiałam czemu się tak wszyscy czepiają o te paznokcie. Myślałam, jestem kosmetyczka, a nie stylistką. Dalej tak myślę. Jednak kurs przedłużania paznokci zrobiłam. Chodziłam też na wszystkie szkolenia, na jakie mogłam, i nawet to pomogło. W końcu znalazłam pracę. Jednak okazało się, że to nie dla mnie. Nie potrafię być pracownikiem. Mam zbyt silne przekonania co do tego, jak powinnien działać gabinet :) Dlatego teraz otwieram własny. Ale nie w tym rzecz, rzecz w tym, że w końcu znalazłam pracę. Jedyne co, to podkreślałam na każdej rozmowie o pracę, iż pomimo bycia świeżo po szkole, jestem w stanie bez problemu poradzić sobie, że wszystkie podstawowe zabiegi umiem wykonać (oczywiście tego, że np. nie potrafiłam wtedy robić mikrodermabrazji, nie uważam za problem, są doświadczone kosmetyczki, które nie miały z tym styczności i też nie potrafią, ale przecież wszystkiego można się nauczyć).
Głowa do góry !  :)

Gość

  • Gość
Wiedzilam ze podniesieci mnie na duchu:)
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-06-30, 22:39:16 »
Dzieki za slowa otuvhy juz podnosze glowke i szukam dalej tak latwo nie zrezygnuje w koncu to moje marzenie bycie kosmetyczka skoro zaszlam juz do tego momentu ze nia jestem to i zajde do akiego kiedy ja bede przyjmowac do pracy heh rozmarzylam sie za bardzo no ale jeszce raz dziekuje tego trzeba mi bylo Pozdrawiam :*

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-07-01, 12:19:11 »
Adrianno ja tez szukam pracy.Jest ciezko!!!!!Chodze na rozmowy kwalifikacyjne. I zyje nazdieja ze zazdwoni telefon i, ze dostanme ta wymarzona prace!!!!!!

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-07-01, 16:12:38 »
Może i prace ciężko znaleźć.. Ale musicie pamiętać, że w niektórych gabinetach dostaniecie za miesiąc tylko ok. 300 zł, a na stażu jeszcze mniej :?

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-07-01, 17:57:11 »
Kosme, na początku zawsze jest trudno. Za to jeśli ktoś cały czas się rozwija, dokształca, szuka nowinek i to co robi jest jego pasją to przyjdzie taki czas, że zarobi na życie :wink:

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-07-04, 13:52:01 »
Lidko a może bedziesz szukac kogos z kielc lub Krakowa ??:)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-07-04, 15:55:55 »
Kasia_Kot, ja bede szukac, ale na jesien ;)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-07-05, 10:00:09 »
Cytat: "kasia06"
Kasia_Kot, ja bede szukac, ale na jesien ;)

Kasiu 06 ,czy umiejętność nakładania tipsów wchodzi w gre??
i jeszcze jedna sprawa jestem tzn bede na drugim roku studium.
Stiudium zaoczne na wietora co drugi weekend zajęcia.
Pozdrawiam!

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-07-05, 11:16:08 »
Umiejętność byłaby mile widziana. :) Z góry uprzedzam, że najprawdopodobniej będę używać żeli Brisy. Naczytałam się dużo dobrych opinii o nich :)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-07-05, 14:46:15 »
Cytat: "kasia06"
Umiejętność byłaby mile widziana. :) Z góry uprzedzam, że najprawdopodobniej będę używać żeli Brisy. Naczytałam się dużo dobrych opinii o nich :)


przykro mi strasznie,na kurs zakładania tipsów idę dopiero w październiku.
Więc ten umiejętności jeszcze nie posiadam..:(
Pozdrawiam!

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-07-05, 15:21:10 »
Nic straconego, ja będę dopiero na jesień zatrudniać, jak gabinet będzie gotowy :) jeszcze wszystko mozliwe :)

Gość

  • Gość
300zl/ to chyba zart..?
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-07-05, 19:31:29 »
300zl? za miesiac? to chyba na 1/4 etatu albo cos.. przeciez taka pensja to nawet nie polowa najnizszej krajowej... jezeli to prawda ze jakies kosmetyczki za tyle pracuja, to ja sie nie dziwie ze potem trudno negocjowac warunki pracy z pracodawca skoro wie ze jak ktoras sie nie zgodzi za tyle pracowac to przyjdzie inna... jeju przeciez to wrecz ponizajace..szkoda gadac :|

arli

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-07-05, 19:53:59 »
stażystka dostaje dokładnie 460zł za miesiąć z kasy urzędu pracy a pracodawca nieponosi żadnych kosztów więc skad wzielyście te 300zł???nasza stażystka dostawala kase z urzedu i jeszcze dostała 20% od utargu dodatkowo to chyba krzywdy niema?!

arli

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-07-05, 20:00:18 »
a wracając do tematu głównego to niestety w branzy kosmetycznej żeby sie utrzymac trzeba umieć wszystko,ja robie wszystko na twarz i cialo włacznie z agyptosem i mikrodermobrazją oraz wszystkie metody przedluzania paznokci itp a mimo to jeszcze wybieram sie na makijaż pernamentny i zachaczę o kolczykowanie ciala :) takie umiejętnosci gwarantują mi duże dochody, tak więc wybór zależy od was:)

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-07-06, 08:09:37 »
Zgadzam sie z Arli.W tej branzy zeby cos miec i zaistniec troche wyzej niz na poziomie 300zl./mc  trzeba sie ciagle doksztalcac i umiec wszystko co oferuje nam kosmetyka. Dla Ciebie Arli brawo za ambicje :) Glowki do gory dziewczynki, wszystko sie da zrobic. A przede wszystkim ceńcie sie na tym rynku. Pozdrawiam