Autor Wątek: rozmowa kwalifikacyjna  (Przeczytany 22840 razy)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-02-17, 20:13:43 »
ja skonczylam studia w 2005 roku. w czwartek obronilam prace a juz w piatek zaczelam pracowac(do wyboru mialam dwa gabinety). poprostu mialam szczescie bo akurat w tym regionie jest duze zapotrzebowanie na tego typu zawod.

od twojej wiadomosci minelo juz troche czasu wiec napisz jak sie potoczyly sprawy.

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-02-18, 11:44:44 »
xiania jestes w stanie się przeprowadzić dla pracy?
jesli tak to w gre wchodzi Jelenia Góra
ja jestem ze Szklarskiej

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-03-19, 22:24:39 »
Gratulacje.  :lol: Czekamy z niecierpliwością na relacje jak Ci się tam pracuje :wink:

Gość

  • Gość
praca...gdzie jej szukać?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-04-10, 16:31:51 »
Dziewczyny....chyba zaczynam mieć leciutką depresję.Niedługo kończę studia na Akademii Medycznej i tak się zastanawiam jak nikłe są moje szanse na pracę w zawodzie.Wiem jak jest teraz na rynku pracy.Napiszcie mi proszę gdzie i jak szukać.Baaardzo będe wdzięczna.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-04-10, 16:46:39 »
* strony internetowe firm kosmetycznych, aplikacje do wypełnienia na stronach
* portale internetowe typu praca.pl , job.pl... itp.
* gazety z dodatkiem praca
* wysyłanie CV bezpośrednio do firm, gabinetów
* osobiste wizyty w firmach, gabinetach

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-04-10, 19:54:17 »
Cytat: "Kasia_Krzysztoszek"
* osobiste wizyty w firmach, gabinetach


moim zdaniem to najlepszy sposób poszukiwania pracy...
cos o tym wiem ;)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-04-11, 13:48:39 »
na tych portalach niewiele można znaleźć, a z branży kosmetycznej to jest tam tylko przedstawiciel handlowy, a to raczej nic nie ma wspólnego z zabiegami kosmetycznymi, wiem że wszystko jest dobre na  początek ale w przypadku kosmetyczki najlepszy jest salon kosmetyczny a nie sprzedaż. Dobrym sposobem są wizyty osobiste oraz wysyłanie Cv bezpośrednio do gabinetów. W gazetach jak widzę oferty na kosmetyczkę to przeważnie z min 3 letnim stażem :roll:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-04-11, 17:57:26 »
wszyscy chca oczywsiecie mlode osoby z doswiadczeniem :roll:

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-04-11, 22:19:05 »
Właśnie...i to jest najgorsze...gdzie czytam to doświadczenie wymagane...tylko ciekawe gdzie mam je zdobyć  :?

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-05-14, 00:16:59 »
ja poszukuję miłej osóbki do pracy- manicure-pedicure,pielęgnacja dłoni i stóp,modelowanie płytki paznokcia różnymi metodami, zdobienie

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-05-14, 10:26:28 »
lidka to moze by bylo lepiej zamiescic twoje ogloszenie ze poszukujesz takiej osoby w dziale ogloszen i napisac przedewszystkim jakie miasto :wink:

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-05-14, 23:30:41 »
Słuszna uwaga.Dzięki. A gdyby ktoś był zainteresowany to mieszkam w Częstochowie. Pozdrawiam

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-05-15, 09:59:07 »
Cytat: "talencja"
wszyscy chca oczywsiecie mlode osoby z doswiadczeniem :roll:


swieta racja
wogole szkoda gadac...............

Gość

  • Gość
Załamana - szukam pracy
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-06-30, 16:29:02 »
Witam
Wlasnie ukonczylam 2 letnie studium kosmetyczne i szukam pracy a pisze dlatego ze nie rozumiem pewnej rzeczy a mianowiceie chodzi mi o to ze gdzie bym nie dzwonila to chodzi tylko o umiejetnosc robienia tipsow przeciez nie tylko to kosmetyczka powinna umiec uwazam ze zamiast pisac poszukuje kosmetyczki powinni poszukiwac stylistek paznokci ja co prawda ukonczylam kurs ale nie mam doswiadczenia w robieniu paznokci w dodatku byl to kurs z lf nie stac mnie na nowy kurs czy zakup potrzebnych rzeczy do praktyki domowej nie rozumiem takiego nastawienia przeciez kosmetyczka to nie tylko paznokcie a poza tym myslalam ze doswiadczenie i praktyke zdobywa sie takze w pracy dlaczego wiec wymaga sie od swiezo upieczonych kosmetyczke takich rzeczy czy myslicie ze powinnam uzbierac na pozadny kurs i dopiero szukac pracy gorzej ze to troche potrwa a wiem ze im dluzsza przerwa tym pozniej ciezej sie odnalezc na nowo :(

Gość

  • Gość
W poszukiwaniu pracy...
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-06-30, 18:31:31 »
Adriana, głowa do góry :D, wiem,że można się zniechęcić, ale jako doświadczona "poszukiwaczka pracy" oraz posiadaczka kilku zawodów mogę Ci napisać, że na pewno w końcu coś znajdziesz jeśli tylko będziesz uparta :D Myślę, że jeśli jest zapotrzebowanie na paznokcie to warto zrobić sobie taki kurs i wydać trochę pieniążków. Prawda jest taka, że teraz w każdym zawodzie trzeba poszerzać i doskonalić swoje umiejętności. Jak sobie policzyłam ostatnio to nieprzerwanie uczę się od 21 lat (łącznie z podstawówką :D ) a to jeszcze nie koniec. Jeśli chcesz działać w tym zawodzie to dobry kurs przedłużania paznokci na pewno się przyda...a w przyszłości może uda Ci się mieć jakiś własny salonik 8) Trzymam kciuki, nie załamuj się, szukaj dalej, myśl pozytywnie a będzie dobrze.  : bukiet :