Autor Wątek: Depilacja laserem  (Przeczytany 32274 razy)

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-10-25, 10:00:16 »
Ceny ktore podales obowiazuja w jakim miescie?
Byc moze jeszcze w tym roku przyjade do Polski:-)
Pozdrawiam

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-10-25, 10:17:39 »
Cytat: "Renderowa"
Ceny ktore podales obowiazuja w jakim miescie?
Byc moze jeszcze w tym roku przyjade do Polski:-)
Pozdrawiam

Z tego co widzialem to sa to cenniki z wiekszosci miast (Torun, Bydgoszcz, Krakow).

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-12-27, 17:41:08 »
Ja pracuje na IPL
ceny moge podac w funtach:
full bikini135
bikini standard102
wasik40
cale nogi280 itd..
jak to sie przeliczy na zlotowki to troche wyjdzie.jest drogo,ale wyobrazcie sobie ze  mamy i tak taniej niz w innych gabinetach.Ceny oczywiscie zaleza od wlascicieli;-)
ja ostatnio zaczelam testowac na sobie IPL pod pachami.Zabieg troche bolesny na co szefowa sie zdziwila-chyba stanowie jakis wyjatek :P
Zobaczymy rezultaty za kilka zabiegow.Kliejenci ogolnie sa zadowoleni-widac poprawe,szczegolnie dwoch mezczyzn ,ktorzy przychodza na usuniecie owlosienia z plecow(240?)Dla mnie to przerazajace ceny i pomyslec ze potrzeba od 8 do 12 zabiegow .W Polsce jest na pewno taniej.Ja mam to szczescie ze nie musze placic, bo mam gratis.Pozdrawiam

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-12-28, 08:14:45 »
Cytat: "domifiore"
Ja pracuje na IPL

W Polsce IPL liczy sie najczescie za 'impulsy', ceny wyjda zapewne nizsze niz w UK ;) ale podobno przy usuwaniu owlosienia IPL jest mniej skuteczny, chociaz podobno usuwa jasniejsze wlosy od lasera diodowego.

Gość

  • Gość
depilacja laserem - fotoepilacja
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-08-28, 09:11:00 »
dziewczynki chciałabym sobie zaoszczedzic troszke kasy i poddac sie laserowej depilacji
ale mam klika pytan

  mniej wiecej ile razy trzeba zrobic zabieg zeby był efekt (np. pachy czy bikini)
 :arrow:  czy jest to bolesne?
 :arrow:  czy włosy przed zabiegiem mają byc troche odrośniete (tak jak do wosku) czy ogolone ?
 :arrow:  czy rzeczywiscie jest to juz trwały efekt i włosy nie odrastają?
 :arrow:  co wogole sadzicie o tym zabiegu, któras z was miała robiony albo wykonuja laser , czy rzeczywiscie wrto , no bo nie ma co ukrywac tanie to nie jest  :?

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-08-28, 10:15:28 »
www.depilacjalaserowa.lublin.pl wejdz na ta strone  odpowiedzi tam znajdziesz podrawiam  :D

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-08-28, 11:41:51 »
wszystko ok
czytałam o depilacji laserem dużo
ale chciałabym poznac wasze opinie
bo nie zawsze to co na papierze to i w praktyce

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-08-28, 13:59:13 »
nie rozumiem tam czegos
 najpiwer jest napisane ze skora przed zabiegie musi byc ogolona
a pozniej jest napisane ze nie nalezy stosowac kremow depilacynjych na tydzien przed i wyrywac wlosow na 6 tygodni przed. to jak golic czy nie????

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-08-28, 14:22:52 »
no własnie o to jest pytanie :?:  :?:
dlatego chciałam wiedziec jak to wyglada w praktyce

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-08-28, 14:27:34 »
musza byc jakies wlosy to napewno no jak ci ma ogolic laserowo wlosy ktorych nie widac  :roll:

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-08-28, 15:01:14 »
no tak , tylko problem tez jest taki czy moga byc troszke odrośnięte
czy np. tak jak do wosku (wtedy te włos musi byc sporawy)
z tego co czytała to spora ma byc ogolona
a to juz sie troche mija z celem
no i własnie
moze niech ktos zajmnie głos kto miał robione lub robi depilacje woskiem

czy rzeczywiscie jest to takie trwałe ????
i jak sie zrobi te 3 - 4 razy to juz na amen nie ma sie włosów  :?:  :?:

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-08-28, 15:11:21 »
Cytat: "glinka50"
www.depilacjalaserowa.lublin.pl wejdz na ta strone  odpowiedzi tam znajdziesz podrawiam  :D



Kurcze szkoda ze Lublin jest tak daleko od mojego miasta
taka różnica w cenie ze szok

tu górna warga 150 zł. a u mnie w Brodnicy 250 zł.

przebitka jest
biorąc pod uwagę trzy zabiegi to 300zł. w plecy dla mnie to masa pieniedzy , pewnie dlatego ze nie ma konkurencji  :cry:  :cry:

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-08-28, 16:05:58 »
Ja mialam depilacje laserowa wąsika, jakieś 4 lata temu w salonie w Katowicach. I ODRADZAM !!! miałam 4 zabiegi, bo niby taka liczba jest zalecana, za jeden zabieg placilam okolo 200 zł, i nic nie podziałalo :/ na te zabiegi chodzi sie w okresie jesienno zimowym bo skora przez ten czas nie moze byc opalana, wloski wypadaja po takim zabiegu, ale pozniej znowu odrastaja. Jestem brunetka wiec wasika mam widocznego, zreszta jak wiekszosc brunetek :) po zabiegach pani mnie zapewniała, ze wasika juz nigdy nie bede miala, ale niestety on dalej odrosl :/ poszlam niedawno do tego salonu z "reklamacja" i ta pani na to ze oni teraz sie dowiedzieli dopiero ze taka depilacja nie na kazdego dziala, bo to zalezy wszytsko od hormonow:/ jak ja mam cos tam w hormonach to wąs mi zawsze bedzie odrastal, i powiedziala ze moge sobie zrobic jeszcze kilka zabiegow i moze one mi pomoga, no wiec zapytalam sie, a jesli nie? no to pani odpowiedziala ze to juz nie jej sprawa i zwrot gotowki ani nic takiego sie nie moge domagac :/ wiec pieniadze "wyrzucone w błoto" :/ teraz robie depilacje woskiem i to jest najlepsza metoda, za kazdym razem wasik mi odrasta słabszy i coraz jasniejszy i robie taka depilacje raz na dwa miesiace albo i rzadziej, wiec jak najbardziej ta metode tylko i wylacznie polecam. A LASER O D R A D Z A M ! ! !  (ale sie napisalam) :)

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-08-28, 16:56:36 »
więc generalnie to tak:
włos musi być krótki, jeśli byłby długi, to doszło by do poparzenia. Zresztą to jest niszczenie cebulki włosa, tak aby już nie wyrastał.
Zabieg z tego co pamiętam (a dawno to było) może nie boli, ale takie szczypanie jest. Nie wiem, czy przy każdym typie lasera jest to tak samo odczuwalne.
A z działaniem to jest tak: laser działa jedynie na włosy będące w momencie zabiegu w fazie wzrostu. Więc nie ma siły żeby wszystko od razu usunąć. Czasem bywa, że po zabiegu część włosów aktywuje się i zaczynają rosnąć.
Generalnie przyjmuje się, że potrzeba kliku sesji żeby usunąć wszystko. Niestety zdarza się że trwałe usunięcie wcale trwałe nie jest, starcza na jakieś 2 lata.
To tak z grubsza biorąc, to co mi w pierwszym momencie do głowy przychodzi :)

Gość

  • Gość
depilacja laserowa - fotoepilacja
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-08-28, 17:04:32 »
dziewczyny zabieg laserem trzeba powtorzyc minimum 3 razy zeby byl jakis wiekszy efekt,wlos musi byc ogolony maszynka lub kremem do depilacji,skora nie moze byc opalona poniawaz po zabiegu moga powstawac przebarwienia,zabieg generalnie nie boli delikatnie szczypie,najlepiej go wykonywac w okresie jesienno wiosennym.Dziewczyny i nie wierzcie nikomu ze wlosy po leserowej epilacji nigdy nie odrosna,odrosna kiedys na pewno,najgorzej jest usunac wlosy jasnne najlatwiej wlosy ciemne.pozdrawiam