Autor Wątek: żółknący akryl  (Przeczytany 10690 razy)

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« dnia: 2005-05-02, 08:45:52 »
Mam problem z akrylem,poznokietki są przedłużane metodą akrylową na formie i wszystko z nimi było ok , jednak po wizycie w solarium akryl lekko się zabarwił na żółtawy kolor.Na kursie przestrzegano mnie ,że każdy akryl tak reaguje na solarium .Kupiłam teraz żel który nakłada się na akryl dla uzyskania połysku może on troszkę zabezpieczy akryl przed żółknięciem.
Polecano mi także utwardzacz uv. Proszę o radę,co Wy jako specjalistki o tym sądzicie?????????

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-02, 11:47:14 »
oczywiscie ze mozna uzyc zelu chroni on akryl min wlasnie przed przebarwieniami  np nsi uv perma gloss w pedzelku lub np ezflow finish it
mozna rowniez uzyc specialnych lakierow utwrdzaczy z blokerami ktore rowniaz pelnia role zabezpieczenia akrylu przed czynnikami...  :wink:  :wink:  :D

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-02, 12:59:53 »
Dzięki za odpowiedź
 Tak jak pisałam mam taki żel ,jeszcze nie testowałam go na solarium ale mam nadzieję że się sprawdzi..Byłam ciekawa co sądzi o tym ktoś kto jest już specjalistą ,i skoro mówisz że powinien taki żel działać to znaczy że tak jest ,i że to nie jest raczej moja wina ,ani wina akrylu.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za ekspresową odpowiedź :)  :)  :)  :)  :D

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-02, 14:12:50 »
bardzo prosze bardzo chetnie pomoge teraz badz w przyszlosci .. :wink:
a ta opinia jest juzz naprawde sprawdzona  :D
:groupjump:

aha czy ta psina na fotce to twoja?

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-02, 16:30:39 »
dzięki
ta psinka to moja Dinka ,zapraszam na stronkę www.amstafy.republika.pl
,tam jest więcęj zdjęć jak byś chciała zobaczyć.
 :D  :D

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-03, 09:59:54 »
psiesiek ladny na stronke zajrze ale ja osobiscie wole je tylko na fotkach za to moja psinka uwielbia z ta rasa sie bawic..
jaki kupilas zel ?? robilas juz nim ?

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-03, 10:42:21 »
Psiuńka jest bardzo łagodna i uwielbia się bawić.
Co do żelu ta jest u mnie w Częstochowie hurtownia (jedna z większych w tym mieście) która  sprzedaje także swoje produkty przez internet i właśnie tam kupiłam żel  http://www.udanezakupy.com.pl/catalog/product_info.php?cPath=21_22&products_id=41

Jest on do akrylu i żelu jako warstwa wykończeniowa ,nie trzeba polerować tylko nakładasz żel i pazurki pięknie błyszczą.
Co do jego jakości to wiem że nie jest to najlepsza firma ,ale jak na początek  myślę że się nadaje. Mam z tej firmy akryle i są naprawdę dobre,nic się z nimi nie dzieje (poza wypadkiem w solarium :lol: )ale podobno większość akryli żółknie.
Po nałożeniu żelu nie byłam jeszcze na solarium więc nie wiem czy faktycznie działa,ale na forum eurofashion wyczytałam że dziewczyny i tak starają się osłaniać pazurki .
Pozdrawiam :D  :)  :D

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-03, 15:55:22 »
nie wypowim sie bo osobiscie nie probowalam na tej firmiepracowac...
a zel powinien sie sprawdzic skoro akryl tej firmy znaczy paznokcie nim zrobione sie trzymaja to dlaczego zel ma sie niesrawdzic  :wink:
pozdrawiam rowniez

Implicite

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-03, 22:19:52 »
wiem że to będzie nie na temat ale mam pytanko na temat twojej psinki :)
chciałam się spytać o charakter tej psinki. duzo się niby słyszy że są agresywne, ale wiadomo że to pewnie kwestia wychowania i traktowania przez człowieka? czy możesz cos napisac na temat tej rasy ? będę bardzo wdzięczna  :lol:

Aguś

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-05, 22:27:46 »
W solarium zarowki emituja swiatlo o te samej dlugosci fal czyli UVA na ktore reaguje zel(jak w lampie), gdzie niestety jest gigantycznie wieksza moc swietlówek  ... stad zolkniecie zelu!  
Najlepiej malowac go lakierem z uv blokerami lub paluszki poprostu oslaniac.
Natomiast prawidlowo wykonany akryl i dobrej jakosci nie powinien w solarium zzolknąc.Ale dla spokoju warto go zabezpieczyc blokerami w top coatach.
A jaki mialas akryl?  

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-05, 22:50:33 »
Wiem że akryl mam raczej kiepski,kupiłam go w hurtowni w Częstochowie .
Sprzedają oni także przez internet
http://www.udanezakupy.com.pl/catalog/index.php?cPath=21_35
Mam z tej firmy większość produktów , wszystkie akryle i troszkę kolorowych i nic się z nimi nie dzieje,ale wiem że nie jest to super firma. :cry:
Pozdrawiam :D  :D  :D  :D

Aguś

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-06, 08:15:11 »
To raczej z powodu jego jakosci akryl zolknie w solarium
POlecam akryle lepszej jakosci, prawidlowo uzyte nie zzolkna w solaium :wink:
:cry:

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-05-06, 08:37:20 »
Dziękuję Aguś
Wiem że muszę zmienić akryle ,ale to za jakiś czas bo tych mam prawie pełne 4 opakowania,nie licząc kolorawych :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
A jakie ty akryle polecasz????
Bo ja kupiłam akurat te , bo mogłam na miejscu obejrzeć i wybrać ,kupiłam też sobię troszkę ozdób przy okazji.Bo jak się dowiadywałam to i tak jedna z ponoć lepszych w Częstochowie firm.Dużo kosmetyczek u nas pracuje na ich akrylach i żelach.
Nie wiem ,kupiłam też ten żel na ostatnią warstwę akrylu który podobno ma zabezpieczać akryl przed żółknięciem.
Jednak chyba i tak  pomyślę nad zmianą firmy akryli.
Tylko na jaką firmę  byś polecała(jak możesz to coś nie z tej górnej półki cenowej :lol:  :lol:  :lol:  :lol: )
pozdrawiam :)  :)  :)  :)

Aguś

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-05-06, 09:06:15 »
Christrio, inm, EZFlow, ibd :wink:

Gość

  • Gość
żółknący akryl
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-05-06, 09:12:36 »
Jeszcze raz bardzo dziękuję :D  :D  :D  :D