Autor Wątek: akryl - zapowietrzenia  (Przeczytany 133501 razy)

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-08-07, 18:02:49 »
wielkie dzieki, juz dzis sprawdzilam ze powinien byc z tej samej bo mi sie zle nakladal ale ostateczny efekt byl ok...ciekawe czy sie bedzie trzymal

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-08-07, 22:15:27 »
agus napisz mi dlaczego akryl odpada (odchodzi w całosci od płytki paznokcia) nie odpryskuje nie kruszy sie po prostu odpada. na swojej stronie masz ten temat w przygotowaniu a mi to spac nie daje juz od kilku tygodni... :(

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-08-09, 16:03:43 »
ja pracuje m.in. na produktach firmy naildesign i jestem zadowolona :lol:

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-08-09, 16:50:44 »
katarynko a jaka marka jest tego akrylu z allegro (jakaś iemiecka moze ) ???  :D

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-08-10, 14:11:58 »
tak niemiecki własnie naildesign, wogóle sie nie trzyma moze ja cos robie nie tak...

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-08-10, 14:13:49 »
madziu i co tobie nie odpada? bo ja zrobiłam trzy pary rączek i kazdej klientce po tygodniu odpadał. sobie zrobiłam jednego pazurka na próbe i sie trzyma. mozliwe zeby odpadł od złego zmywacza do paznokci?

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-08-10, 15:34:42 »
nie odpada ale z doswiadczenia wiem ,ze niektore babki zmywaja bez przerwy paznokcie i to juz nie wazne czy zwyklym zmywaczem czy bez acetonu i akryl sie rozpuszcza.Kobitki mysla,ze akryle sa niezniszczalne :P

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-08-11, 17:40:58 »
to mnie pocieszylas, bo juz myslałam ze mam beznadziejny akryl :roll:
zrobiłam sobie na próbe dwa paznokcie jeden z materiałów naildesign a drugi z materiałów super nail i obydwa sie trzymają moze bedzie ok...

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-08-11, 20:04:49 »
super-powiem ci,ze ja super nail nie lubie bo mi sie kruszyl

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-08-12, 16:19:36 »
dzis zrobilam kolejne pazurki, wyszly super, musze zaczac robic zdjecia zeby pokazywac nastepnym paniom, zeby tylko sie trzymały :(

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-09-13, 11:02:26 »
a jaka byla plytka klientki???moze Tobie sie trzyma bo masz duza ladna plytke a klientka niekoniecznie :D

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-09-13, 21:55:57 »
chyba płytka klientki nie ma tu wiekszego znaczenia zakładałam jej tipsy naturalne o dosc duzym rencie wiec powinny sie trzymac
teraz nie mialam czasu ale pocwwicze jeszcze to moze wyjdzie cos z tego ale przyznam sie szczeze ze odebrało mi to chec do robienia tipsów

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-09-13, 22:36:28 »
zacznijmy od tego ze produkty powinny byc dobre bo nigdy nie bedziesz miała pewnosci czy to ty popełniasz błedy czy moze masz badziewny akryl. miałam kilka rzeczy z nail... i nie powiem zeby była to rewelacyjna firma! jak zaczynałam robic pazurki chciałam oszczedzac i kupowac wszystko tanie ( tak na poczatek, zeby pocwiczyc) nie jest to dobre rozwiazanie!

madzia1 jest dystrybutorem tych kosmetyków wiec nie wypada jej powiedziec inaczej!( chociaz wcale to nie znaczy ze akryle te sa do d...)

zainwestuj w mały zestaw np. nsi taki za 60-70 zł i sprawdz czy bedzie sie działo tak samo!

powodzenia

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-09-14, 13:53:14 »
Cytat: "katarynka"
chyba płytka klientki nie ma tu wiekszego znaczenia zakładałam jej tipsy naturalne o dosc duzym rencie wiec powinny sie trzymac


No niestety moim zdaniem nie masz racji, bo płytka klientki jak najbardziej ma duże znaczenie. Czy jest zniszczona, jaki ma kształt, jaką długośc pazurków wybiera.. Niestety w stylizacji najmniejszy szczegół ma znaczenie.
A co do tipsów z duży, rantem, no to hmm.. nie wystarczy , że go po prostu mają, trzeba tipsa przede wszystkim dobrze dopasować i przykleić.

Ważniejsze jest jak nakładasz akryl, tymbardziej, że akryl trzyma sie mocniej paznokcia niż tips na kleju.

Zgodzę sie z dziewczynami ze jakośc produktów równiez ma znaczenie, chociaz podstawą jest dobra technika.

Jestem pewna ze z czasem nabierzesz wprawy i pewności no i  będzie coraz lepiej, pozdrawiam.
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
akryl - PROBLEMY
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-09-14, 15:34:08 »
Cytat: "katarynka"
tak niemiecki własnie naildesign, wogóle sie nie trzyma moze ja cos robie nie tak...


naildesind - uzywałam kiedys i było ok