Autor Wątek: Olej arganowy do włosów Inoar  (Przeczytany 2334 razy)

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Olej arganowy do włosów Inoar
« dnia: 2016-10-30, 18:27:56 »
Cześć! Liczę na to, że znajdą się tutaj jakieś włosomaniaczki. Zastanawiam się nad dołączeniem do mojej pielęgnacji olejków. Głównie interesuje mnie olejek arganowy- marki Inoar. Wiem, że to profesjonalna marka, stąd wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie niż pierwszy lepszy olej z drogerii. Może znajdą się tutaj osoby, które go używały? W jaki sposób najlepiej go nakładać- na całą długość włosów czy tylko na końcówki? No i jak często? Trzeba zmywać jakimś specjalnym szamponem? Po jakim czasie mogę liczyć na efekty?

Offline dominika78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Olej arganowy do włosów Inoar
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-10-30, 22:41:02 »
Nakładać można różnie. Mi się wydaje, że najlepiej na całą długość włosa- nawilżasz wtedy w 100% włosy. Chyba że masz problem tylko z końcówkami. A do zmycia wystarczy zwykły szampon, tylko musisz dokładnie oczyścić ( wtedy takie mycie szamponem zajmuje mi więcej czasu niż regularne).

Offline migdallena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Olej arganowy do włosów Inoar
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-10-30, 23:09:39 »
Też sądzę, że Inoar jest dobrym wyborem. Jeśli nie jesteś przekonana do oleju jako formy pielęgnacji to zacznij może od szamponu z olejem arganowym? Inoar tez ma taki kosmetyk w swojej ofercie.

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Olej arganowy do włosów Inoar
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-10-31, 09:57:14 »
Przekonałyście mnie- widziałam, że w ofercie jest zestaw arganowy- szampon plus olejek. I chyba na to się zdecyduję  :wink: