Autor Wątek: Jak rozjaśnić pernamentny ust  (Przeczytany 7654 razy)

Offline Katarzynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Jak rozjaśnić pernamentny ust
« dnia: 2014-06-15, 13:46:04 »
Witam.
Niestety jestem niezadowolona z koloru pernamentego ust który został mi wykonany w maju, miałam 3 korekty koloru i nie miało wyjść tak ciemno. Sam środek nie jest taki zły ale niestety kontur jest ciemniejszy i wygląda to jakbym obrysowała sobie usta ciemniejszą kredką....
Przed  wczoraj Pani która mi wykonywała makijaż, powiedziała, że kontur zawsze będzie ciemniejszy w co nie chce mi się wierzyć bo widziałam kobiety co normalny naturalny kontur mają. Pani Kasia w celu rozjaśnienia położyła mi na usta kamuflaż/korektor jasny pomieszany z ciemniejszym.
Efekt zaraz po był bardzo ładny byłam nawet zadowolona usta się lekko rozjasniły,kontur u góry nie był taki wyraźny na dole niestety został mocniejszy gdyż zaczęło mi z dolnego konturu krwawić i Pani Kasia tam nic nie robiła. Kazała mi przyjść za 2 tygodnie na kontrolę. Jestem 2 dni po w/w poprawce wszystko mi zeszło i tak jak widzę, że środek jest ładny jasny to niestety kontur nadal ciemny ...... jestem załamana nie wiem już co mam robić......proszę o rade....

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Jak rozjaśnić pernamentny ust
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-07-17, 23:17:05 »
Rozjaśnić kolor na ustach to nie takie łatwe. Prawda że na konturach kolor przyjmuje ciemniej, ale tylko wtedy gdy jest na granicy lub poza czerwienią wargową.Są na to sposoby, najlepsze są odcienie pomarańczy gdyż ładnie ocieplają i ożywiają w szczególności odcienie wiśni, brązów i sinych ust, ale ciężko określić co to za kolor jest na twoich ustach i czym go rozjaśnić. korektory mają dużo bieli i ona z czasem zostaje, może to źle wyglądać. Są jeszcze Camuflaże.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jak rozjaśnić pernamentny ust
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-04-19, 20:57:32 »
może spróbuj ocieplić ten kolor:P
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline serpentynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jak rozjaśnić pernamentny ust
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-11-18, 19:29:32 »
A takowy makijaż jest na stałe czy to się zetrze z naskórkiem powiedzmy po 2 latach?

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Jak rozjaśnić pernamentny ust
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-11-19, 10:07:43 »
Makijaż permanentny pozostaje do ok 4-6 lat. Potem trzeba go zazwyczaj odświeżyć.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline MadleneX17

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Jak rozjaśnić pernamentny ust
« Odpowiedź #5 dnia: 2018-02-08, 08:42:18 »
Hmm nie wiem sama, ale może powinnaś zgłosić się do jakiegoś dobrego gabinetu po poradę? Szkoda, żebyś była niezadowolona, skoro z pewnością wydałaś na usługę trochę pieniędzy no i zdecydowałaś się na nią, po to by naprawdę być zadowoloną ze swojego wyglądu. Z jakich okolic jesteś? Jeśli z Katowic, to polecam Ci gabinet : cenzura : . Pani, która tam pracuje naprawdę zna się na rzeczy. Uratowała brwi mojej mamie, a niedługo sama się do niej wybieram wspólnie z siostrą :) Powodzenia, na pewno wszystko będzie dobrze!
« Ostatnia zmiana: 2018-02-08, 09:49:43 wysłana przez Tomek »