Autor Wątek: Illamasqua  (Przeczytany 1471 razy)

Offline Sysia0718

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Illamasqua
« dnia: 2018-06-04, 22:52:51 »
Dzień Dobry Dziewczyny !

Mam do Was pytanie  a mianowicie czy używalysćie kosmetyków Illamasqua oraz czy zechciałybyście takie kosmetyki kupować  w Polsce? 

Bo slyszałam mnóstwo opini o nich , bardzo pozytywnych często a w Polsce są nie dostępne

Bedę bardzo wdzięczna za każdą odpowedż!
Pozdrawiam

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Illamasqua
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-06-07, 15:29:43 »
Ja używałam i używam. Mieszkam w UK i uważam, że są to kosmetyki bardzo dobre. Są też całkiem drogie nawet jak na UK. Stąd nie wiem czy byłoby nimi wielkie zainteresowanie w kraju. Z drugiej strony byłam teraz w polskiej Sephorze i skoro mają paletkę Hudy za 250 PLN to czemu nie. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline berry

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Illamasqua
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-06-11, 10:03:24 »
A na jakim poziomie są ceny Illamasqua? I co je wyróżnia spośród innych? Jeżeli to kolejne super kosmetyki typu MAC, które zawierają rtęć i są przy tym testowane na zwierzętach to ja dziękuję bardzo. d:

Offline Sysia0718

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Illamasqua
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-06-12, 17:03:06 »
No właśnie nie, są wegańskie, nie testowane na zwierzętach wiec zwracają uwagę na swoja jakość :)
Patrzyłam na skład ale niestety nie zobaczyłam każdego produktu jeszcze.

Właśnie jest pare marek nie najtańszych które dziewczyny kupują , właśnie huda czy bobbi brown czy też estee lauder.

Illamasqua są na poziomie cen Bobbi Brown, Estee Lauder, Huda.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Illamasqua
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-06-19, 04:32:02 »
Na stronie piszą, że są 100% vegan i cruelty free. Ciekawe czy sprzedają kosmetyki w Chinach bo tamtejsze regulacje wymagają testów na zwierzętach.
Kosmetyki są naprawdę wysokiej jakości, firmę założyli ludzie mający pojęcie o profesjonalnym wizażu a nie jutuberzy dający swoje nazwiska różnym brandom. Mają w zasadzie pełen zestaw wizażystki, może bez efektów specjalnych. Warto wypróbowac bo moze coś przypaśc do gustu, choć jak pisałam c eny też mają na dosyć wysokim poziomie.
A co do MACa to bardzo dobra firma, choć jeśli ktoś ma obsesję na punkcie "vegan" i "cruelty free" to znajdzie równie dobre brandy z tymi znaczkami. ;)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin