Autor Wątek: Sinial - opinie o kremie na cellulit  (Przeczytany 3673 razy)

Offline Marzenka_78

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Sinial - opinie o kremie na cellulit
« dnia: 2018-10-22, 13:30:05 »
Ostatnio się wypowiadałam w temacie o kremie antycellulitowym i aktualnie potrzebuję porady w sprawie jednego z nich. Mało który na mnie działa, a jeśli już to ich skuteczność mnie nie poraża. Zaczęłam więc szukać w internecie i znalazłam Sinial. Po składzie widzę, że jest całkowicie naturalny. Opinie też ma bardzo dobre i zastanawiam się, czy nie skorzystać. Najpierw chciałam się poradzić, czy może któraś was z niego nie korzystała i jakie ma wrażenia.
No bo umówmy się - tani ten krem nie jest. Ale mimo wszystko chciałabym skorzystać, bo mnie ten cellulit po prostu irytuje.

Offline arletta

  • ;))
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-11-14, 16:47:24 »
Korzystałam z Siniala i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Dobrze się rozprowadza, wchłania no i co najważniejsze - znika cellulit. :D
Już po 2 tygodniach zauważyłam, że moja uda i brzuch wyglądają o wiele lepiej. Jednak nie można ograniczać się tylko do tego. Oprócz tego trzeba ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i w ogóle. Więc to nie jest tak, że sobie leżysz, nacierasz się kremem i nagle okazuje się, że cellulit zniknął.
To nadal jest wysiłek, ale dzięki Sinialowi po prostu widać efekty.

Offline Gosja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-11-19, 15:32:48 »
Korzystałam z Siniala i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Dobrze się rozprowadza, wchłania no i co najważniejsze - znika cellulit. :D
Już po 2 tygodniach zauważyłam, że moja uda i brzuch wyglądają o wiele lepiej. Jednak nie można ograniczać się tylko do tego. Oprócz tego trzeba ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i w ogóle. Więc to nie jest tak, że sobie leżysz, nacierasz się kremem i nagle okazuje się, że cellulit zniknął.
To nadal jest wysiłek, ale dzięki Sinialowi po prostu widać efekty.

O, a wiesz może, gdzie można go dostać? Szukałam w drogeriach i sklepach i ani widu, ani słychu. Żadna ekspendientka nawet o nim nie słyszała. Jakieś wydaje mi się to podejrzane....

Offline arletta

  • ;))
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #3 dnia: 2018-11-27, 17:15:27 »
Niestety w sklepach stacjonarnie go nie dostaniesz. Tylko przez internet na stronie https://sinial.pl/produkt/sinial/ . I nie dziwne, że żadna ekspedientka o nim nie słyszała, skoro tylko przez internet można go kupić. ;)

Offline juliette

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-04-18, 13:25:53 »
ja się nalatałam po sklepach i naszukałam zanim weszłam na forum i przeczytałam, że można go tylko przez internet kupić  : hahaha : za gapowe się płaci. Ale mam! Kupiłam! Używam miesiąc i powiem, że jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona! jak nawilża! jak ujędrnia! powiem, ze po kremie sie tego nie spodziewałam

Offline joanne

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #5 dnia: 2019-05-17, 12:31:05 »
o taaaaaak, polecam to serum serio KAŻDEMU. ale żaden kosmetyk mnie dawno tak nie zachwycił. moim zdaniem wszystko na plus, ogromny :)

Offline cellia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #6 dnia: 2019-06-19, 14:27:49 »
ja szczerze jestem jakos sceptycznie nastawiona do tego typu produktow... tyle sie mowi, ze to nie dziala, to po co kupowac w ogole??

Offline tawana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-08-26, 14:16:39 »
chyba zależy czego się człowiek spodziewa, sam cellulit ciężko zwalczyć tylko kremem więc warto wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i trochę ruchu, ja kupiłam sinial bo szukając w internecie był najbardziej zachwalany, wcześniej już zaczęłam dietę i ćwiczenia ale dopiero po tym serum moja skóra na udach zeczęła być widocznie napięta i jędrna, cellulit też się zmniejszył a po pół roku walki (goniłam mocno do wakajek) to prawie nie widać no więc na niektórych podziała na innych nie na pewno nie ma nic czym się wysmarujesz i odejmie Ci 10 lat, trzeba trochę też od siebie dać  :wink:

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Sinial - opinie o kremie na cellulit
« Odpowiedź #8 dnia: 2020-09-15, 14:10:46 »
Musze go poszukać bo pierwszy raz widze tę nazwę, a wszystko co naturalne i działa to bierę bez myślenia :D