Autor Wątek: termin przydatnosci!!!! cosmomed  (Przeczytany 4005 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
termin przydatnosci!!!! cosmomed
« dnia: 2005-05-16, 17:48:53 »
czesc dziewczyny :lol: jak to jest ... chodzi mi o kosmetyki profesjonalne czy data na nich jest to data produkcji czy przydatnosci ...?  pytam bo kupilam kremy cosmomedu i jest na nich data 0205czyli luty naszego roku..zastanawiam sie czy sa przeterminowane czy tez od tej daty 3 lata jest waznosci ..nie stety dzwonilam do firmy juz nikogo nie ma  aja do jutro chyba umre jestem potfornie zla :evil: ....czy ktos moze mi pomoc czy  ktos pracuje na tej firmie?
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-16, 19:50:31 »
Na każdym produkcie musi być data do kiedy należy zużyć dany produkt.I to pewnie jest ta data. I to musi być na opakowaniu nie na ulotce tak samo musi być adres producenta nie dystrybutora.A coraz częściej się trafia kosmetyki które tego nie mają.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-16, 22:59:28 »
a moze jednak to data produkcji :? no nie wieze ze ten kosmetyk lezal 3 lat..tym bardziej ze czekalam na jego dostawe 8O ludzie pomozcieeeeeeeeeeee
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-17, 11:54:08 »
ufffffffffffffff to jest nr parti  ...kurna ale zmyla na  szczescie wazny do 2009 :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-17, 19:50:29 »
Ja bym był ostrożny z używaniem tego kremu.Tak długi okres ważności to coś podejrzane.Moje zdanie czym dłuższy okres ważności tym więcej hemi. A może się myle.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-17, 21:43:22 »
4 lat to dlugo? no wiesz to zalezy chyba o jakim preparacie mowimy  :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Aguś

  • Gość
termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-17, 22:17:19 »
Kosmetylki profesjonalne czesto maja dlugo okres przydatnosci np 3 lata. Najlepiej spytac dystrybutora i upewniac sie przy zakupie. W rozporzadzebiu min zdrowia jest naisane ze jezeli kosmetyk posiada ponad 30mscy waznosci to nie jest wymagane oznaczenie co do terminu na produkcie.
Co do kosmetyku to naklepiej zadzwon i zapytaj (bez mowiena jaka data jest na kosmetyku) czy jest to termin przydatnosci czy data produkcji a jesli tak to ile miesiecy kosmetyk jest wazny.-takiej odpowiedzi musza ci udzielic :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-17, 22:26:06 »
tak agus zadzwonilam dzis rano :lol: i na szczescie sie mylilam :lol: a juz sie zestresowalam bo kosmetyki poszly w obieg ..wiesz  poprostu bym zadzwonila do klientek i musialyby oddac ....nie byloby problemu  tylko ze ten stresol mnie zezarl ze firma jest nie uczciwa  :cry: ale wszystko sie wyjasnilo :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline olaskibb22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-08-15, 11:48:41 »
jest to data przydatności niestety ;/
Nie pozycjonujemy się!

Offline Adamek430

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: termin przydatnosci!!!! cosmomed
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-08-25, 13:34:45 »
Tak to to o czym mówisz. Nie zawsze jednak sie sprawdza