Autor Wątek: Ericson Laboratoire - Botu VIP  (Przeczytany 3604 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Ericson Laboratoire - Botu VIP
« dnia: 2007-11-30, 20:16:20 »


ERICSON LABORATOIRE - BOTU VIP

Rewolucja w walce ze zmarszczkami !

Nasza twarz, która odzwierciedla przeżywane przez nas emocje, jest codziennie narażona na tysiące skurczów skóry. W ciągu dnia wykonuje ponad 15000 ruchów, wyrażających radość, złość, zdziwienie, koncentrację. Wywołane działaniem mięśni leżących pod skórą, są bezpośrednią przyczyną powstawania nieestetycznych zmarszczek.
Idealną alternatywą  dla toksyny botulinowej jest zabieg Botu VIP,  dający bez ryzyka powikłań bardzo podobne efekty. Botu VIP to szokowa terapia przeciwstarzeniowa, innowacja kosmetyczna w walce ze zmarszczkami mimicznymi. Zabieg rozluźnia głębokie zmarszczki, wykorzystując synergiczne działanie dwóch rewolucyjnie skutecznych składników aktywnych –  SYN®-AKE i FILLOX®.
* Fillox® – innowacyjny kompleks, który łączy heptapeptyd naśladujący rozluźniające działanie toksyny botulinowej z cząsteczkami wypełniającymi, przywracając skórze gładkość.
* Syn®-Ake – cząsteczka zdolna neutralizować mikroskurcze skóry poprzez efekt naśladujący działanie jadu żmii.

Podczas zabiegu wprowadzamy preparaty z aktywnymi składnikami, jednocześnie stymulując skórę specjalnie opracowanymi sztyftami wibrującymi VIP STICK. Dzięki temu silnie działający masaż przygotowuje skórę do głębszego wchłaniana składników aktywnych. Kolejne ciekawe rozwiązanie wzmacniające efekty  zabiegu to specjalne plasterki, które  odpowiednio nałożone, wyraźnie „prasują” nasączone serum zmarszczki.
Spektakularne efekty zabiegu Botu VIP, widoczne są już po pierwszym zastosowaniu, co powoduje bardzo żywe zainteresowanie klientek.



Beauty In
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Ericson Laboratoire - Botu VIP
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-12-01, 08:26:16 »
Ciekawa jestem jaka jest cena takich produktów a potem zabiegu w gabinecie??
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...