Autor Wątek: Czemu zawdzięczacie swój sukces....  (Przeczytany 7559 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
co gwarantuje sukces salonu i zadowolenie kilentów?
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-04-04, 16:55:15 »
znalazłam ciekawy artykuł na temat jak rozkeklamować swój gabinet
oto link  do strony:
http://www.cabines.pl/index.php?id=14_zareklamuj_swoj_gabinet

Gość

  • Gość
co gwarantuje sukces salonu i zadowolenie kilentów?
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-04-07, 22:49:33 »
Kosmetyczka musi byc dobrym psychologiem. Umiec sluchac i doradzic i to nie tylko w sprawach kosmetycznych,hehe. Gabinet urzadz tak, abys sama dobrze sie w nim czula. Co do kosmetykow to lepiej miec je z roznych firm.Kazda babka lubi zmiany.Jezeli jest cos z uslug , ktore najbardziej lubisz postaw na nie, a reszta moze byc dodatkiem. ja np. uwielbiam robic pazurki i ich robie najwiecej.Moja kolezanka- uslugi pielegnujace twarz, pazurki traktuje jako dodatek. Klientki wyczuwaja to co lubisz robic, bo  wkladasz w to wiecej serca.Zycze powodzenia.

Gość

  • Gość
co gwarantuje sukces salonu i zadowolenie kilentów?
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-02-08, 11:39:41 »
A czy można liczyć na sukces jeśli osoba bez doświadczenia zamierza założyć gabinet i zatrudnić w nim odpowiednio wykwalifikowane osoby?

Wówczas jak podzielić odpowiedzialność?

Wiadomo, że kierownik jest za wszystko odpowiedzialny, a jak to ma się w przypadku źle wykonanego zabiegu  - jeśli takowa sytuacja miałaby miejsce? Na kogo spada odpowiedzialność?

Czy taki salon ma szansę przetrwać?

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
co gwarantuje sukces salonu i zadowolenie kilentów?
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-02-08, 18:45:04 »
Dopiero z rozmowy wynika kto jest włascicielem salonu także każda kosmetyczka jest twarzą salonu i niejednokrotnie klientki myślą że jest ona właścicielką.Także nie wiem co masz na myśli mówiąc odnieść sukces-czy myślisz o sobie czy o całym gabinecie,bo na popularność(sukces) gabinetu pracuje kosmetyczka a nie osoba płacąca jej zus :wink:
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde