Autor Wątek: autoryzacja salonu  (Przeczytany 7837 razy)

Gość

  • Gość
autoryzacja salonu
« dnia: 2005-10-13, 17:52:50 »
planuje otworzyc gabinet kosmetyczny.myslalam o jego autoryzacji co Wy o tym myslicie :?: jesli to fajny pomysł to jaki firmy polecacie :?: ja mysłałam o Dermice albo o Peggy Sagge.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-13, 20:23:29 »
musiałabyś się zorientować jakie warunki przedstawia ci firma i jakie korzyści  za tym idą.Pamiętaj,że wiązałoby sie to z wyłącznościa na stosowane w gabinecie preparaty,szkolenia tylko i wyłącznie w danej firmie.

Gość

  • Gość
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-13, 22:21:51 »
Cytat: "Darianna"
musiałabyś się zorientować jakie warunki przedstawia ci firma i jakie korzyści  za tym idą.Pamiętaj,że wiązałoby sie to z wyłącznościa na stosowane w gabinecie preparaty,szkolenia tylko i wyłącznie w danej firmie.


Nie zawsze. Zależy od firmy.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-13, 22:42:21 »
owszem ale zazwyczaj tak jest i dlatego napisałam,że najpierw powinna się dowiedziec jakie warunki daje f-ma :lol:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-14, 09:31:20 »
Cytat: "Darianna"
owszem ale zazwyczaj tak jest i dlatego napisałam,że najpierw powinna się dowiedziec jakie warunki daje f-ma :lol:

Taka polityke stosuje chyba Eris, Dermika, Thalgo.
Na pewno nie wymagaja tego Payot, Collin.
Zrobienie autoryzacji tylko  wylacznie jednej firmy, bez mozliwosci korzystania z innych zabiegow jest moim zdaniem bezsensowne!!!

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-14, 19:05:38 »
Anka, szczerze odradzam ci autoryzacje na Peggy Sage- ta firma posiada bardzo nie wiele kolorowych żeli, czy akryli, a o swoje salony firmowe mało dbaja.
Skąd to wiem? Pracowalam w salonie firmowym Peggy Sage i niezłe "kwiatki" trafiały mi sie w trakcie pracy.....

Jednak, jest to moje osobiste zdanie i zdaje sobie sprawę, że ktos może mieć zupełnie inne i np chwalic tę markę pod niebiosa  :chinese:

Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-16, 16:41:26 »
Bardzo często jest to zamykanie przed sobą drzwi. Znam dużo zakładów które zrezygnowały z autoryzacji.Zwłaszcza z erisu i talgo.Co innego pracować na tych produktach a co innego podpisywać umowe na wyłączność.

Gość

  • Gość
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-24, 18:54:09 »
albertyna jest niesprawiedliwa

uprzedzilas sie do firmy ale to nie powod zeby ich obgadywac.
z firmami jest roznie wszystkie to wiemy.
ja nie mam zarzutow
peggy sage z nowymi cenami jest duzo bardziej konkurencyje od innych firm na tym poziomie
pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

p.s.uwazam albertyna ze nie mozna tego robic co ty obgadujac firme dajesz sobie zla wizytowke.
A na tym forum widze ze raczej powazne manikiurzystki chatuja.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-25, 15:16:37 »
Pisze obiektywnie co sadze o danej marce i ich stosunku do klienta na podstwawie swoich doświadczeń.

Poza tym nie napisałam nic co nie byłoby prawdą, bądź uprzedezeniem- ile PS ma w swojej ofercie kolorowcy akryli? a żeli?

Specjalnie napisałam "kwiatki" aby nie podawać konkretnych przykładów  zaniedbań jakich dopuściła sie ta firma.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-10-25, 17:48:03 »
a to już tam nie pracujesz? :fire:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-25, 17:49:46 »
Cytat: "maria"
A na tym forum widze ze raczej powazne manikiurzystki chatuja. [/b]

 zaręczam ci,ze albertyna jest b.poważna  :frighten:

Gość

  • Gość
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-10-25, 18:12:18 »
Cytat: "maria"
albertyna jest niesprawiedliwa[/b]


a wg mnie Albertyna po prostu wyraza swoja opinie o PS i chyba nie ma w tym nic zlego?

Gość

  • Gość
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-10-26, 10:18:08 »
Ja tam nigdy nie pracowalam tylko wspolpracowalam z ta firma i " wg mnie" oni są w porządku.

Nie znam Albertyny ale jej ton zdradza uprzedzenie.
Sama pisala ze właściciele gabinetu, w którym pracowala chcieli markę PS, co znaczy, że dla nich to była atrakcyjna Firma.
Trzeba umieć rozdzielić roszczenia pracownika i właściciela.
Jak Albertyna otworzy własny gabinet to zobaczy, że wówczas chodzi także o inne rzeczy.

Poza tym PS ma bardzo ładne produkty, ladnie opakowane, profesjonalnie zaprojektowane. To przyciąga zacheca detalistki do kupna.
Ja z odsprzedaży produktow miałam drugie tyle obrotów co z paznokci czyli ok 15 000pln miesięcznie. Mi się opłacało.

Szanuje twoje zdanie Albertyna tylko sie z nim nie zgadzam.

P.s. JAKBYŚCIE CHCIAŁY ODWIEDZIĆ LONDYN TO PISZCIE TO CHETNIE BYM POZNAŁA SIĘ Z WAMI.

pozdrawiam maria :D

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
autoryzacja salonu
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-10-27, 13:52:33 »
Cytat: "maria"
Ja tam nigdy nie pracowalam tylko wspolpracowalam z ta firma i " wg mnie" oni są w porządku.
to znaczy, ze udzielasz radzy dziewczynie sama nie będąc zbytnio w temacie?
Cytuj
Nie znam Albertyny ale jej ton zdradza uprzedzenie.

a w którym miejscu mój ton zdradzał uprzedzenie? To, że przed podjęciem pracy na danym produkcie zapytałam w innym temacie co o nim  sądzą inne stylistki jest dla mnie zupełnie naturalne i robie tak zawsze. Dzieki uwagom moich kokeżanke po fachu mogę uniknąć pomyłek, a takze poznać "triki" jakie przydaja sie przy pracy danym produktem.

Cytuj
Sama pisala ze właściciele gabinetu, w którym pracowala chcieli markę PS, co znaczy, że dla nich to była atrakcyjna Firma.
Trzeba umieć rozdzielić roszczenia pracownika i właściciela.
Jak Albertyna otworzy własny gabinet to zobaczy, że wówczas chodzi także o inne rzeczy.

Poza tym PS ma bardzo ładne produkty, ladnie opakowane, profesjonalnie zaprojektowane. To przyciąga zacheca detalistki do kupna.
Ja z odsprzedaży produktow miałam drugie tyle obrotów co z paznokci czyli ok 15 000pln miesięcznie. Mi się opłacało.


Niestety, właściciele salonu, nie byli profesjonalistami, a poprostu, podobnie jak Tobie podobały im sie opakowania prodtktów.
Dla mnie, jako profesjonalistki mało wazne jest opakowanie, a liczy sie jego zawartość, czyli jakośc produktu, który zawiera. Z reszta opakowania karyli Ps sa zupełnie zwykłe- ot białe, jak pojemniczki po kremie....

Domyślam sie, że Twoja wspólpraca ograniczała się do sprzedaży odżywek, lakierów itp. czyli produktów dla naszych klientek, bo te, rzeczywiście są ładnie opakowane, ale pytanie, które tu zadała Anka12 dotyczyło OTWARCIA SALONU FIRMOWEGO, a to znaczy, że musiałaby przejśc szkolenie na danej fimrie (tak robi wiekszośc firm, w tym PS) i używac TYLKO ich produktów i akcesorii, z czym ja miałam do czynienia.
Dlatego Twój post moógłby dziewczyne wprowadzic w błąd....

Co do jakośc produktów firmy Peggy sage zapraszam do wątku o tym temacie, pojawiły sie tam inne wypowiedzi, poza moją, potwierdzające to co sama napisałam.


Cytuj
Szanuje twoje zdanie Albertyna tylko sie z nim nie zgadzam.

P.s. JAKBYŚCIE CHCIAŁY ODWIEDZIĆ LONDYN TO PISZCIE TO CHETNIE BYM POZNAŁA SIĘ Z WAMI.

pozdrawiam maria :D

Ja również szanuje Twoje zdanie i ciesze sie, że dobrze Ci szła odsprzedaż produktów PS (czego nadal zyczę  :) ).

Mam nadzije, ze wytłumaczyłam wszystkie nieporozumienia do jakich między Nami doszło i pozdrawiam!

 
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
kosmetyczka firmowa
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-10-23, 23:22:13 »
HEJ!!! :)  Czy moze ktos wie, jak mozna zostac kosmetyczka firmowa ( np. firmy bielenda , clarena ) albo jak otworzyc gabinet z przedstawicielstwem jednej firmy. Moze ktos juz tak pracuje albo cos wie na ten temat.  :D