Autor Wątek: Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]  (Przeczytany 3576 razy)

Gość

  • Gość
Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]
« dnia: 2006-11-24, 08:49:33 »
dziewczyny
czy słyszałyscie o tym ze podobno igły maja zostac całkowicie wycofane
z uzytku kosmetyczki
jak zaczynałam szkole dwa lata temu to babka na pracowni caly czas nas straszyła ze uczy nas oczyszczania "na igle"  ale za dwa lata Unia wycofa je, ze tylko dermatolog bedzie je uzywał

wiec dwa lata juz mineły i co???
wiecie cos na ten temat :?:  :wink:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-24, 09:23:52 »
Cytat: "caro50"

wiecie cos na ten temat :?:  :wink:

Podejrzewam, ze ciagle chodzi nie tylko  igly tylko o zabiegi 'naruszajace ciaglosc naskorka'. Dyskusja na ten temat sie toczyla, toczy i toczyc bedzie. Mniejmy tylko nadzieje, zezanim LEKARZE doprowadza do takiego zakazu t powstanie wrescie silna organizacja skupiajaca KOSMETYCZKI, ktora bedzie miala sile aby sie takim rozwiazaniom przeciwstawic.

Gość

  • Gość
Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-24, 09:36:43 »
Cytat: "Tomek"

Podejrzewam, ze ciagle chodzi nie tylko  igly tylko o zabiegi 'naruszajace ciaglosc naskorka'. Dyskusja na ten temat sie toczyla, toczy i toczyc bedzie. Mniejmy tylko nadzieje, zezanim LEKARZE doprowadza do takiego zakazu t powstanie wrescie silna organizacja skupiajaca KOSMETYCZKI, ktora bedzie miala sile aby sie takim rozwiazaniom przeciwstawic.


A ja mam coraz więcej wątpliwości czy kosmetyczki są w stanie się zorganizować :( i walczyć o swoje  :?

Nie stanie się tak dopóki dostęp do zawodu kosmetyczki będzie tak łatwo dostępny.
Dopóki dyplomy ukończenia szkoły będą otrzymywać wszystkie uczennice (bez względu na posiadaną wiedzę).
Dopóki my same, kosmetyczki, nie będziemy się szanować i nie wykreujemy naszych usług na coś szczególnego, a nie ogólnie dostępnego (i tu znowu czepię się produktów sprzedawanych na allegro - dopóki się na to zgadzamy nasza praca będzie traciła na wartości).

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-24, 10:28:26 »
OLu masz racje ale tego:
Cytat: "stanulka"
(i tu znowu czepię się produktów sprzedawanych na allegro

nie da sie zmienic. Poprzez internet sprzedawane sa i beda najrozniejsze rzeczy i tego nie da sie zmienic. Zapewne ZADNA firma nie ma mozliwosci zablokowania takiej sprzedazy, jezeli towar nie jest kradziony i spelnia polskie normy. Moze jedynie wysledzic osobe, ktora pierwotnie zakupila ten towar i na nia nalozyc jakies sankcje.

Gosiaczka

  • Gość
Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-24, 12:59:25 »
Cytat: "stanulka"
A ja mam coraz więcej wątpliwości czy kosmetyczki są w stanie się zorganizować :( i walczyć o swoje  :?

Nie stanie się tak dopóki dostęp do zawodu kosmetyczki będzie tak łatwo dostępny.
Dopóki dyplomy ukończenia szkoły będą otrzymywać wszystkie uczennice (bez względu na posiadaną wiedzę).
Dopóki my same, kosmetyczki, nie będziemy się szanować i nie wykreujemy naszych usług na coś szczególnego, a nie ogólnie dostępnego (i tu znowu czepię się produktów sprzedawanych na allegro - dopóki się na to zgadzamy nasza praca będzie traciła na wartości).


a mi sie wydaje ze kosmetyki ktore sa sprzedawane na allegro (czli ogolno dostepne) nie zatapia kosmetyczki - a co z masazem ktory jest nie zastepiony??  :twisted:  
albo ile osob przychodzi np. na pedicure a samemu tez mogl by zadbac zeby nie chodzic do kosmetyczki.
ja wychodze z zalozenia ze jezeli kogos stac to i tak bedzie chodzil do kosmetyczki a jezeli kogos nie stac to sam sobie zakupi i sam zrobi zabieg (ktory nie mozna oczywiscie porownac do tego zrobionego przez kosmetyczke) i taka osoba ktora nie ma kasy i tak nie przyjdzie do kosmetyczki  :lol:
wydaje mi sie ze kosmetyczka to zawod luksusowy i nie kazdego stac wiec sami kombinuja. :roll:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Przerywanie ciągłości naskórka [wydzielony]
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-24, 13:07:25 »
bedzie ciezko bo mnie sie wydaje ze kosmetyczki sa wciaz malo doceniane  :(
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))