Autor Wątek: Biżuteria nazębna  (Przeczytany 14516 razy)

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
Biżuteria nazębna
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-05-12, 21:07:41 »
też bym chciała coś takiego robić u siebie w zakładzie.
a macie jakąś hurtownię internetową w której można dostać taki klej i wytrawiacz?ja nic nie mogę znaleść :(
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża

Gość

  • Gość
Biżuteria nazębna
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-06-28, 00:00:12 »
Ja robiłam sobie 5 lat temu gwiazdeczke z brylancikiem i płaciłam za założenie, które trwało 5 min 150zł ... a 2 lata pozniej za ściągnięcie 100zł  :twisted:  :twisted:  :twisted: Będąc przypadkiem w sklepie stomatlogicznym dowiedziałam się, że bonder na ktorym osadzono mi bizuterię kosztuje 50zł i można by było założyć na nim z 500 takich kolczyków i wpadłam w szał  :evil: Tyle, że ja miałam to robione metodą światłoutwardzalną ... a teraz widzę, że można samemu załozyć i się cieszę  :wink: Pamiętam jak ściągałam gwiazdeczkę i podczas demontażu upadła gdzieś na ziemię ...a dentystka pyta czy szukać .... a ja jej mówie że tak bo kosztowała 250zł ta ociupinka :? i na czworaa chodziła po gabinecie i znalazła ... teraz znajde ten zestaw co piszecie i sam zamontuje  :D  :D tylko jak to potem ściagnąc jak coś  :?:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Biżuteria nazębna
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-06-28, 00:06:54 »
No to Afro przepłaciłaś i to zdrowo :D ale wiem, że co poniektórzy zdzieraja na tej metodzie :roll:

Cytat: "Afrodisiac"
ja to potem ściagnąc jak coś  :?:


Samo odleci :) choć mi od 1,5 roku coś nie chce.... i tu przyznam jestem ewenementem bo kumeple już sobie po 5 razy zakładały a ja ciągle z tym samym :D
Można też potraktować ozdubkę wytrawiaczem z zestawu - troszkę zmiękcza klej, lub wybrać sie do dentysty, żeby zeszlifował (trwa to sekunde)
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Biżuteria nazębna
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-06-28, 13:35:22 »
Cytat: "Ulla"

Samo odleci :) .... lub wybrać sie do dentysty, żeby zeszlifował (trwa to sekunde)


No właśnie trwa sekunde i kosztuje stówę :P

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Biżuteria nazębna
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-06-28, 14:09:20 »
ja chce sobie zrobic, szukalam w Poznaniu ale niemoge znalezc zadnego dobrego gabinetu :?

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Biżuteria nazębna
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-06-28, 22:20:27 »
Cytat: "Afrodisiac"

No właśnie trwa sekunde i kosztuje stówę :P

No co Tyyyy  :?:  :roll:  to co Wy macie za dentystów ? :D nie masz jakiegoś znajomego żeby raz tą "frezarą" przejechał ? :D Koleżanki ściągały po nieudanych próbach z wytrawiaczem - za darmo :D
„Spür die Melodie der Community“