Autor Wątek: powikłania  (Przeczytany 10227 razy)

Green_girl

  • Gość
powikłania
« dnia: 2014-01-09, 12:50:16 »
Hej :) moja koleżanka była u kosmetyczki gdyż zawsze chciała przekuć sobie brodę. Niefortunnie zabieg kosmetyczny okazał się początkiem chodzie od lekarza do lekarza. dostała przetoki z ślinianek, zastanawiałam się z nią czy nie mozna dostac odszkodowania ? Korzystałam kiedyś z usług firmy [reklama] przy stłuczce i naprawdę cuda robili :D może teraz też się jej uda ;) ma ktoś podobne doświadczenia ???
« Ostatnia zmiana: 2014-02-03, 20:33:54 wysłana przez The Lady »

Offline Ania27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: powikłania
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-02-03, 11:39:20 »
Po prostu trzeba myśleć i uważać, to mogło się stać z dużym prawdopodobieństwem. Mogła najpierw przekuć sobie co innego i sprawdzić, czy się przyjmie. I... mam nadzieje, że było to robione w profesjonalnym salonie  :-|

Offline wazka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: powikłania
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-02-17, 13:21:49 »
w takich przypadkach nietrudno o komplikacje, dlatego ja wolę robić kolczyki w zaufanych miejscach, naoglądałam się masakrycznych zdjęć z komplikacji...
Najlepsze instalacje sanitarne - http://eran.com.pl/

Offline rik87r

  • Nie pozycjonujemy się!!!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: powikłania
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-03-11, 11:25:58 »
co może sie stac gdy wloże kolczyk do języka??
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline lissa80

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: powikłania
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-05-01, 15:58:59 »
Co może się stać.. wiele może się stać, pooglądaj sobie w internecie (np strona www.wildcat.pl/abc/?page=77) i domyśl się co może się stać z językiem ;) to nie zabawa, język jest bardzo ukrwiony, a podczas piercingu wkładasz ciało obce w swoje ciało... w bezpośrednim kontakcie z mięsem :P kolczyki robić tylko w profesjonalnych salonach!

Offline marianello

  • Master
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: powikłania
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-10-23, 14:02:10 »
Mogła najpierw przekuć sobie co innego i sprawdzić, czy się przyjmie.

Przecież to nie jest kwestia tego czy się przyjmie, czy też nie. Chodzi tu to konkretne miejsce. w uchu kobieta nie miała ślinianki, więc takie sprawdzanie nic by nie dało.

Offline PatrycjaMaj

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: powikłania
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-05-04, 13:34:53 »
ja też miałam powikłania po przebiciu pępka, pomogło przemywanie wodą utlenioną.  :wink:

Offline asia93

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: powikłania
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-05-11, 10:23:04 »
ja też miałam powikłania po przebiciu pępka, pomogło przemywanie wodą utlenioną.  :wink:

Patrycja przemywanie wodą utlenioną to nie jest dobry pomysł, ja osobiście używam octeniseptu do wszelakich ranek, tych po kolczykach i nie tylko i polecam, super dezynfekuje :) :smiech3: :!: :hurra: