Autor Wątek: Fartuszek...  (Przeczytany 51903 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Fartuszek...
« dnia: 2006-01-11, 16:58:43 »
Muszę kupić nowy fartuszek do pracy ale nie mogę znaleźć takiego, który by mi sie podobał... Moze cosik doradzicie... ? ... :roll:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Fartuszek
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-12, 18:20:05 »
Fartuszek możesz kupić w Perfect Lady. Więcej informacji pod nr tel 058 343 16 36 lub biuro@perfect-lady.pl

Pozdrawiam,
Ania

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Fartuszek
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-16, 20:04:54 »
Ja mam zawsze problem z fartuszkiem bo potrzebuje rozmiar 34 (wąskie ramionka, hihihi) a jak kupie nie przymierzając to zawsze jest za duży.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Fartuszek
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-16, 23:10:20 »
Śliczny krój mają fartuszki Ziaja Pro, po prostu cudne, ze stujką, wcięcie w talii.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Fartuszek
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-17, 06:43:34 »
min shu chyab u mnie na pracowni pani ma taki z Ziaji, ostatnio dostala nowy i go przymierzala :D

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Fartuszek
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-01-17, 09:29:52 »
Mi właśnie przysłała koleżanka co pracuje w Ziaji. Ostatnio też paradowałam w moim nowym fartuszku na pracownii :)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Fartuszek
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-10, 22:44:40 »
Ja sobie sprawilam fartuszek w stylu orientalnym  :lol: ...dlugo na niego chorowalam by go sobie sprawic :lol:  8)
cos w takim stylu,tylko bardziej wciety i dopasowany  :)
http://www.tedmar.com.pl/pl/produkt.php?id=88&kat_id=1301

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Fartuszek
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-11, 09:01:48 »
super jest twoj fartuszek!ja mam fartuszek ze starej szkoly le niezby mi sie podoba bo jest taki obszerny dosc i ma logo bylej szkoly, wiec chyba gpo zmienie 8)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Fartuszek
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-11, 10:40:39 »
talencja jak ja sobie przypomne 'szkolny' fartuszek...  :boom: tak jak mowisz-byl obszerny,zero jakiegokolwiek wciecia w talii, w spodniach to krok mialas prawie przy kolanach, nie wspomne juz o tym ze mialy kroj marchewki i...pocilysmy sie w nim niemilosiernie :!: ble... :?
dodam tylko,ze fartuszki mialysmy szyte przez krawcowa ktora sciagnela z nas miare juz pierwszego dnia...badziewie

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Fartuszek
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-11, 12:18:39 »
dokladnie caro!te spodnie to jakiews antykobiece hehe. na szczesci teraz musze tylko fartuszek zakladac i obuwie, bez tych okropnych spodni.  8) a byly tak wysokie w pasie ze nieraz poranily mi pepek bo zahaczaly o kolczyk :wink:

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Fartuszek
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-16, 11:46:37 »
My w szkole miałyśmy fartuszki , które może jeszcze jako tako wyglądały, za to były z jakiegoś sztucznego tworzywa i nie przepuszczały powietrza, uuuuuups jak sobie przypomne jak już się wiosna robiła to człowiek myślał że się ugotuje w tym cudeńku  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Fartuszek
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-02-16, 12:02:20 »
oni to szyja z takiego materialu zemozna soie ugotowac  :wink:

Gość

  • Gość
Fartuszek
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-02-16, 15:20:12 »
My się troszkę w szkole buntowałyśmy i nie wszystkie chciały mieć szytę przez osobę która generalnie to robi , ja i moja koleżanka mamy fartuszki z ośrodka moja mama pracuje w przychodni jest położną i czasem ma takie ładne że nie widziałam takich nigdzie indziej .

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Fartuszek
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-02-16, 18:34:18 »
Bardzo ładne fartuszki ma Clarins - szyte są na wzór sukienek. Thalion też ma bardzo orginalne przy czym jeżeli ktoś ma większy biust to odkrywają dużo (może trochę za dużo) :)

Gość

  • Gość
pamiętny sklepik
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-02-16, 20:16:46 »
Kiedyś,dawno temu jak kupowałam fartuszek w pewnym sklepie w samym centrum Warszawy pani mnie obsługująca była wielce zdziwiona,że jak to ja zwykła kosmetyczka chcę kupić fartuszek?!Przecież on jest przypisany tylko i wyłącznie lekarzom!!!Jak ja śmię!Rozdrażniło mnie to strasznie,ale już przywykłam do gorszego nas traktowania.Wściekłam się dopiero wtedy gdy okazało się ,ze praktycznie nie ma w czym wybierac.Do dziś uważam ,ze oferowane w sklepach fartuszki dla nas sa po prostu straszne.