Autor Wątek: Makijaż "powiększający" oczy  (Przeczytany 27096 razy)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Makijaż "powiększający" oczy
« dnia: 2008-11-28, 12:31:42 »
Macie jakieś triki aby optycznie powiększyć oko? Napewno biała kredka wewnątrz oka na dolnej powiece, cienie jasne, co jeszcze? :)

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-11-29, 13:21:30 »
Biały cień w wewnętrznym kąciku oka i jeśli oczy są mocno podkreślone to na dolnej powiece,przy zewnętrznym kąciku poniżej ciemnego cienia nanieść jasny opalizujący cień:)

daga12

  • Gość
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-11-30, 20:54:41 »
dobry efekt daje nałożenie jasnego,białego lub opalizującego cienia na środek górnej powieki tuz przy nasadzie rzęs.taki zabieg "otwiera oko"

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-26, 12:30:30 »
to jest oczywiscie zalezne od urody i samego oczka klientki.
Jednak zasada jest tak jak dziewczyny wczesniej pisaly rozjasnienie oka jasniejszym cieniem. Zarowno gra jasnego cienia w wew kaciku,jak i pod lukiem brwiowym, jak i biala kredka, a takze na wykonczenie oczka mozesz otworzyc je dodajac jasny cien dokladnie nad zrenica.

malutka14

  • Gość
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-03-19, 19:25:14 »
hmmm jasny makijaz fakt...
ale do tego cieniutkie brwi otycznie powiekszaja oko

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-03-26, 15:57:55 »
ja gdy szykuje się na wyjście robię sobie makijąż tzw: kocie oczy..przyciemniam oczy po zewnętrznej stronie i oczywiście czarnym linerem nz górze kreska..oczywiście nie można obyć się bez sztucznych rzęs,które pięknie wyglądają i powiększają oczy :wink:

Offline szylwia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-03-26, 19:07:13 »
wyregulowane brwi powiększają oko, niewyregulowane sprawiają, że oko wydaje się mniejsze.. także jasny cień w wewnętrznym kąciku oka + rozświetlacz lub jasny cień tuż pod łukiem brwiowym, podkręcone i starannie wytuszowane rzęsy powiększają opytcznie oko  :)

Beata

  • Gość
Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-03-27, 09:40:11 »
jeszcze kreska (niekoniecznie czarna) namalowana eyelinerem, od polowy (1/3) powieki i wysunięta poza zewnętrzny kącik oka

Offline moskwa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-06-14, 00:05:23 »
chyba wszystko wymienione-mogę sie tylko pod tym podpisać :)

Offline hotlove

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #9 dnia: 2012-08-21, 15:42:59 »
Ja zazwyczaj maluję górną powiekę eyelinerem, a u dołu leciutko podkreślam granatowym cieniem. Każdy zawsze mi mówi,że mam duże oczy, możliwe,że te kreski to powodują :) Na stronie Avonu znalazłam dosyć ciekawy poradnik jak malować oczy, powiększyć je, zaokrąglić, wydłużyć itd. Może akurat skorzystasz http://www.katalogavon.pl/byc-piekna/makijaz/do-ksztaltu-oka

Offline Mar-Kos_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Makijaż "powiększający" oczy
« Odpowiedź #10 dnia: 2012-09-01, 15:18:55 »
Biała kreska na linii wodnej to podstawa. Jasne cienie z połyskiem bardzo ładnie rozjaśniają spojrzenie i optycznie powiększają oko odbijając światło. Dobrym trikiem jest używanie srebrnego cienia w wewnętrznym kąciku oka. Nie tylko je powiększa ale również sprawia, że spojrzenie jest świeższe a oczy wyglądają na wypoczęte. Należy zapomnieć o używaniu czarnej kredki na linii wodnej.
www.mar-kos.pl - hurtownia kosmetyczna.