Autor Wątek: Kępki rzęs  (Przeczytany 53703 razy)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Kępki rzęs
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-10-15, 19:46:57 »
350 zł to nie dużo  8) wiem że nie tylko w Warszawie ale w średniej wielkości miast ceny kształtują się od 600-900 zł, przeciętnie ok 750 zł 8O , ale na targach w Warszawie były ze trzy firmy zajmujące się tą techniką.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline paula

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Usuwanie kępek
« Odpowiedź #46 dnia: 2008-01-20, 19:16:05 »
Podzielcie się doświadczeniem, w jaki sposób ma klientka usunąć samodzielnie kępki w domu, jeśli trzymają sie długo, nawet już z dwa tygodnie albo po prostu chciała mieć je tylko na jeden wieczór. Chodzi mi o kępki Duralash itp., a nie o te droższe.

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Kępki rzęs
« Odpowiedź #47 dnia: 2008-01-20, 19:33:36 »
sa specjalne plyny do usowania sztucznych rzes, ale ja usunelam sobie kiedys zwykla oliwka.
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kępki rzęs
« Odpowiedź #48 dnia: 2008-01-21, 11:50:17 »
Mi schodzi plynem do demakijazu :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kaczuszka339

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Kępki rzęs
« Odpowiedź #49 dnia: 2008-02-18, 22:51:04 »
Dziewczyny a czym odtłuszczacie przed przyklejeniem kępek?
Aga-kaczuszka

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Kępki rzęs
« Odpowiedź #50 dnia: 2008-02-19, 06:58:27 »
ja używam płynu z reflectoil...z tej firmy co jest henna w żelu taki w różowym pojemniczku jak się nie mylę
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline maya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
Kępki rzęs
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-04-09, 14:39:11 »
Witajcie dziewczyny,za 2 tygodnie mam klientke ktora chce miec doklejane kepki rzes,robiłam to dopiero 1 raz ,poradzcie mi jak to sie robi bo moja szefowa nie bardzo sie na tym zna .Po pierwsze jakich marek produkty polecacie mam na mysli klej i same kepki,jesli chodzi o odtluszczanieto to czym i czy w ogole ktos odtłuszcza rzesy przed przyklejaniem kepek I jeszcze jedno pytanie do czego przyklejac te kepki ,do skory miedzy własnymi rzesami czy tylko do włoskow .Moje pierwsze rzeski wyszły mi nawet niezle tylko nie wiem jak długo beda sie trzymały . Niestety w gabinecie w ktorym znalazlam prace niewiele sie moge o tym dowiedziec jedyna rada jaka dostalam to :sama dojdziesz do tego jak to zrobic zeby bylo ok;
      
      Dodane po 2 min.:
                     Jeszcze jedna sprawa ,kolezanka powiedziala ze czasem moga sie skleic dolne rzesy z gornymi i wtedy jest nieprzyjemne rozklejanie tego ,jak zapobiegac takim sytuacja ,Prosze o wszelkie rady w tej sprawie Z GORY WIELKIE DZIEKI

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Kępki rzęs
« Odpowiedź #52 dnia: 2009-04-20, 10:33:27 »
Ja właśnie jestem po szkoleniu, na którym kleiłyśmy kępki i rzęsy. To jak długo będą się trzymać zależy od kleju. Są kleje , po którym kępki zmywają się po 1 myciu i takie, które trzymają 2-4tyg. są też do nich specjalne zmywacze. My kleiłyśmy na kleju Duo, a na dłuższe noszenie polecano nam klej z Ardell.
Co do odtłuszczania-normalny demakijaż i potem tonik, a jeśli chodzi o samo klejenie to kleiłyśmy między rzęsy i do skóry (trochę do skóry się przyklei i do rzęs). Zdarzao się też sklejenie rzęs , ale wtedy powolutku otwiera się oko i rozdziela się patyczkiem kosmet. klej jest ciągnący więc nie ma problemu.
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Kępki rzęs
« Odpowiedź #53 dnia: 2009-04-20, 18:19:48 »
nie należy zmywać oczek tłustymi oleistymi preparatami , bo rzęski nie będą się aż tak długo trzymały
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline gosha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Kępki rzęs
« Odpowiedź #54 dnia: 2011-11-11, 21:31:15 »
To ja jeszcze dorzucę..

www.xtremelashes.pl

Alessandro jeszcze ma ale na ich stronie chyba jeszcze nic o tym nie ma...

Ale zeby zakupic produkty trzeba zrobić szkolenie...

szkolenia z tego co widziałam na ich stronie organizowane są systematycznie. Jutro się zaczyna kolejny. Zestawy też otrzymuje się niezłe. polecacie takie szkolenie? Certyfikat Gwarantowany.

Offline Larraa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kępki rzęs
« Odpowiedź #55 dnia: 2021-11-09, 10:41:20 »
kępki kilka dni?

Offline Doriska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Kępki rzęs
« Odpowiedź #56 dnia: 2021-11-16, 11:09:53 »
pierwsze słyszę ;)

Serhyj1983

  • Gość
Odp: Kępki rzęs
« Odpowiedź #57 dnia: 2021-11-18, 21:58:49 »
Tego typu informacje nie są zbyt logiczne.