Autor Wątek: Ampułki do mezoterapii bezigłowej  (Przeczytany 13166 razy)

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« dnia: 2011-04-19, 12:19:25 »
Dziewczyny może wy macie jakieś sprawdzone ampułki do mezoterapii bezigłowej.

 Sprzęt do mezo mam z Hebe (od 2 lat), jestem bardzo zadowolona. Do tej pory używałam ampułek do mezoterapii bezigłowej Clarena anty age. Ale musieli zmienić skład, mają całkowicie inna konsystencję, bardzo kiepsko wchodzą i na dodatek zostawiają tak tłustą warstwę na skórze że ciężko mi maskę algową położyć. Oczywiście jak mi się uda już ja nałożyć, po zdjęciu maski już nie ma tego tłustego filmu na twarzy, ale cały myk żeby ją założyć. A wcześniej było całkowicie inaczej.
 Wiem że Chantarelle ma ampułki do mezo, ale wogóle nie wiem czy są dobre. Może jak teraz będę na targach w Krakowie (maj), podejdę do stoiska i się popytam.
Ale liczę na Was, że macie coś sprawdzonego.

Ach jeszcze jedno do tej pory nie musiałam przy mezo używać żelu sprzęgającego gdyż ampułka pozwalała mi na ciągłą pracę gdzie głowica bardzo dobrze ślizgała mi się po skórze i idealnie dolegała. Ale czy wy używacie przy mezo takiego żelu jeśli np ampułka ma konsystencję bardzo wodnistą?

Dodano: 2011-04-21, 09:42:45
Kurcze dziewczyny nie pomożecie ? :( Żadna z was nie ma mezoterapii bezigłowej? u mnie coraz większe jest zapotrzebowanie właśnie na ten zabieg a ja jestem w kropce jeśli chodzi o ampułki.
« Ostatnia zmiana: 2011-04-21, 09:42:45 wysłana przez Jagna »

Offline madziamama

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-11-06, 11:39:16 »
Ja zamówiłam teraz do mezo preparaty BIO Mezoterapia i one są przeznaczone wyłącznie do elektroporacji. Konsystencja wodnista więc żel potrzebny. Jeśli chcesz to na maila wyślę Ci hurtownie, która ma je w swojej ofercie.

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-11-19, 19:44:18 »
ja mam ampułki z chantarella i są bardzo fajne zwlaszcza z kwasem hialuronowym niebieskim retionel i komorkami macierzystymi:) polecam
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline jolka8111

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-11-20, 12:45:51 »
Witam,

w jednym z wątków napisałam już że posiadam sprzęt firmy cos-medico. Ta sama firma przysłała mi do testowania ampułki do mezo i Rf. w sumie z tego co wiem , planują wypuścić 7 rodzajów ampułek. Dostałam próbki po 15ml z każdej, klientki bardzo zadowolone, i pracuje się na nich bardzo fajnie. Dużym plusem jest brak zapachu, czasem zdarzało się że klientce nie podobał się zapach koktajlu, w tym przypadku problemu nie ma. No i najważniejsze , działają tak jak powinny działać, może to dlatego że będzie to nowość na rynku i chcą na początku trzymać dobrą jakość (stąd duże stężenie składników aktywnych), wiadomo jak to jest, jedna z poprzedniczek napisała o zmianie jakości produktu. Miejmy nadzieję że w tym przypadku będzie inaczej. Super sprawa z pojemnościami co prawda próbki miały po 15 ml ale właściwe ampułki mają mieć po 30ml. Niestety nie znam jeszcze ceny ani daty wypuszczenia na rynek tych ampułek, mam nadzieję że nie będą one zbyt drogie, ma ktoś pojęcie ile można zapłacić za 30ml np Hydro? Albo Anty Acne? Jeśli cena będzie przyzwoita to z tą jakością będzie to na prawdę ciekawa alternatywa jeśli chodzi o produkty tego typu.

Pozdrawiam
Jolka :)

P.S czy ktoś jeszcze miał możliwość testowania tych ampułek? jeśli tak to proszę o inne opinie.

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-12-28, 19:27:12 »
ja mam ampułki z chantarella i są bardzo fajne zwlaszcza z kwasem hialuronowym niebieskim retionel i komorkami macierzystymi:) polecam

czy orientujesz się jaka jest cena ampułek z chantarella?

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-01-17, 15:13:36 »
Ile mililitrów ampułki zużywa się do jednego zabiegu mezoterapii??? Niektóre firmy sprzedają koktajle do mezoterapii po 3 ml, inne po 10 ml., czy 15 ml. niektórzy sprzedają też zwykłe serum jako koktajle do mezoterapii. Jak kupic dobry koktajl za nie za dużą cenę???

Offline silky

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #6 dnia: 2012-04-17, 21:31:12 »
Testowałam ampułki chantarelle i byłam zadowolona. Ostatnio jednak zadzwoniła do mnie firma [reklamę wyedytowano - adminka ], i zaoferowała ampułki, które dopiero wchodzą na rynek. Przetestowałam i jestem bardzo zadowolona. Ampułki są o poj. 5ml i bardzo przystępne cenowo. Przekonało mnie to, że posiadają bardzo różnorodne substancje czynne, które się świetnie uzupełniają. Np. ampułka liftingująca zawiera syntetyczny jad żmii i wyciągi z alg. Klientki widzą/czują efekty po pierwszym zabiegu.
« Ostatnia zmiana: 2012-04-19, 23:30:43 wysłana przez Ania »

Offline Monika90

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-09-09, 16:23:37 »
Miałam wielki problem z zakupem odpowiednich ampułek do mezoterapii... Jest to dość specyficzny temat, ponieważ mają różne działania i skład. Całkiem przypadkiem natrafiłam na te od : cenzura : . Póki co klientki są zadowolone, więc nie będę dalej eksperymentować... : cenzura : żeby się przekonać.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-11, 09:52:31 wysłana przez Tomek »

Offline kk0011

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #8 dnia: 2018-07-10, 16:19:36 »
ja od jakiegoś czasu zaopatruje się w hurtwoni. Tu masz ich stronkę  : cenzura :. Jakościowo bardzo dobre ampułki i cenowo też dobrze wychodzą
« Ostatnia zmiana: 2018-07-11, 09:12:13 wysłana przez Tomek »

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Ampułki do mezoterapii bezigłowej
« Odpowiedź #9 dnia: 2018-12-14, 12:45:42 »
Jest bardzo wiele sklepów obecnie w których mozna zaopatrzyć się w kosmetyki. Tak wiec warto jest porównac sobie ceny.Dobrze jest również zorientować się czy dany sklep nie oferuje przypadkiem promocji dla stałych klientów i czy nie ma możliwości kupienia czegoś taniej w przypadku robienia większego zamówienia.
https://beautynova.pl/
Tak poza tym wydaje mi sie, ze czas mezoterapii bezigłowej powoli mija i coraz więcej kobiet przekonuje się do mezoterapii igłowej. Ktora jest o wiele skuteczniejsza....
« Ostatnia zmiana: 2018-12-24, 07:57:03 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.