Autor Wątek: wizaż - Warszawa  (Przeczytany 37796 razy)

Gość

  • Gość
wizaż - Warszawa
« dnia: 2006-09-13, 18:44:41 »
Dziewczynki już raz o to pytałam ale nikt mi nie odpowiedział  :(

Chciałabym zrobić sobie jakiś dobry kurs wizażu w Warszawie (no ewentualnie w Baiłymstoku) bo tam mam najbliżej...

Obecnie studiuję kosmetologie (jestem po I roku) ale chciałabym w przyszłości pracować jako wizażystka (takie moje skryte marzenie :D ) i marzę o jakimś dobrym kursie...

Najlepiej by było, żeby był w systemie zaocznym... bo studiuję dziennie w Białymstoku... albo tak np. 2 m-ce... w czasie wakacji... no albo nie wiem...
Oby był jakiś naprawdę dobry i żebym się tam mogła duuuuużo nauczyć...  :D

Któraś z was dziewczynki ukończyła taki kurs? Napiszcie coś... proooszę!!!

Gość

  • Gość
wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-14, 09:42:34 »
Ja ukończyłam kurs u p.Jolanty Wagner.Jest to bardzo dobre szkolenie, które perfekcyjnie przygotuje Cię do zawodu wizażysty.Po skończeniu dostajesz certyfikat, który uprawnia do wykonywania zawodu.Kurs kosztuje 1500zł i jest warty swojej ceny.Trwa 5 dni.Zajęcia są w godzinach popołudniowych(od środy do niedzieli).tel.0228332614, 0228275020.

Gość

  • Gość
wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-15, 15:08:43 »
Dziękuję bardzo za wiadomośc... a to w wawie? i można go robić np w wakacje? bo jesli tak to napewno się zdecyduję...

A i jeszcze jedno... może wyjdę na laika ale czy ten kurs u tej pani gwarantuje mi dobrą pracę? Tzn czy jest ceniony?

Gość

  • Gość
wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-16, 07:51:37 »
Jest to naprawdę b.dobry kurs, a p.Wagner jest znaną osobą w świecie kosmetyki.Kurs jest w Warszawie i w wakacje też się odbywa.Pozdrawiam

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-26, 13:39:17 »
Cytat: "eleonor"
Jest to naprawdę b.dobry kurs, a p.Wagner jest znaną osobą w świecie kosmetyki.Kurs jest w Warszawie i w wakacje też się odbywa.Pozdrawiam


Ja również kończyłam ten kurs i także polecam  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

vroniasta

  • Gość
wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-12-30, 16:40:08 »
Moze wiecie cos kochane odnosnie nauki w EAEA, szkoly Pani Jolanty Wagner??? Czy warta jest tych pieniedzy, wkoncu 12 tys za rok! Czy nauka faktycznie odbywa sie na tak wysokim poziomie, jak deklaruja wladze szkoly??? Byc moze ktoras z Was konczyla EAEA na kierunku make-up artist badz wizazysta??? bylabym zobowiazana, gdyby ktoras z Was mogla cos wiecej powiedziec o tej szkole :)

Achika

  • Gość
wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-01-02, 20:22:58 »
jestem w szoku 12 tys za rok ;/// bardzo duzo!!!

toi juz studia medyczne kosztuja ciuteczke wiecej

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-02-05, 23:36:03 »
Ja również robiłam ten kurs i jestem bardzo zadowolona.Polecam

Offline eklerka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-07-07, 14:27:17 »
wow, tyle kasy? warto? ja poszłam na kurs w warszawie do szkoły select, na który chodziła wcześniej moja koleżanka i okazał się strzałem w dziesiątkę  :-D po pierwsze - male grupy, po drugie - pracują na dobrych kosmetykach, po trzecie kurs jest intensywny i daje konkretną wiedzę. Teraz nadal odwiedzam szkołę bo mają tez dodatkowe kursy z różnych makijaży, które prowadzą znane wizażystki - m.in Magdalena Atkins, wrócila z usa i teraz pracuje w kraju. Ta kobieta ma fantastyczne podejście do ludzi. Połowa sukcesu w zostaniu wizażystką to właśnie dobry kurs, dobre podstawy...

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-07-08, 09:10:27 »
EKLERKA Ile więc kosztuje szkolenie z jednego makijażu i ile średnio trwa???
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline eklerka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-07-08, 15:15:24 »
Kasiu nie wiem o co pytasz. Czy o te kursy dodatkowe - to są jednodniowe i konkretne makijaże pokazują znane wizażystki (to dla osób już wtajemniczonych w wizaż:), czy o ten główny kurs - tam się uczysz wszystkich makijaży, taki dla osób początkujących. Ceny znajdziesz na ich stronie - szkoła nazywa się select.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-07-08, 15:48:36 »
Chodzi mi o pojedyncze szkolenie z  makijażu taki jak piszesz jednodniowy, np: sam wieczorowy. Chciałabym wiedzieć jaka jest średnia cena.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-02-02, 12:36:35 »
Ok, ale jaki to był kurs? Podstawy wizażu, makijaż Fashion, fotograficzny czy jakiś inny? Bo w dwa dni to całego spektrum się raczej przerobić nie da.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline Aska22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-02-11, 14:18:13 »
Ja bylam w new nails na kursie wizazu I stopnia. I jestem bardzo z tego zadowolona. Kurs trwal w sumie 40 godzin wiec nauczylam sie bardzo wiele. Plusem napewno sa male grupy, co sprawia ze nauka jest bardziej efektywna, rowniez lokalizacja w samym centrum Warszawy sprawia ze nie traci sie zbyt duzo czasu na dojazdy.
Pozdrawiam i polecam

Offline zuzanna85

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: wizaż - Warszawa
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-02-12, 14:17:56 »
ja też skończyłam to co Aska22, faktycznie lokalizacja dobra, grupy nieduże, polecam, bo czuję, że naprawdę dużo się nauczyłam, a to dzięki fajnym, rzeczowym instruktorom, może tam zrobie jeszcze kurs ze stylizacji paznokci

Dodano: 2011-03-17, 20:39:36
ja też ja też byłam skończyłam i chwalę, New Nails to dobry wybór, wszytsko prawda co mówicie, ale najważniejsze to że instruktorzy są kompetentni i potrafią w prosty sposób przekazać swoją wiedzę
« Ostatnia zmiana: 2011-03-17, 20:39:36 wysłana przez zuzanna85 »