Autor Wątek: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu  (Przeczytany 110933 razy)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #90 dnia: 2011-09-28, 14:27:44 »
U Nas mezoterapia czy lasery to nie takie aj waj a mieszkam w 50 tysięcznym mieście
Bella - nie masz racji, a przynajmniej nie do końca. Popyt na tego typu usługi może być również w małych miastach.

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #91 dnia: 2011-09-28, 16:13:02 »
Nie złoszczę się ale należę do grona ludzi, którzy choćby nie wiem co powiedzą co myślą ;) Zgadzam się z Tobą w pełni jeśli chodzi o kwestie `kto nie spróbuje ten nie wie`, ale przeraża mnie wizja obrotów rzędu 2 tysiące dziennie dla nowiuśkiego gabinetu - jak napisała Puszatek to minimum aby pokryć koszty więc uhu... No ale co ja mały żuczek mogę powiedzieć :( A propos doświadczenia - żadna z klientek mi jeszcze nie zarzuciła nieprofesjonalizmu czy braku wprawy etc.etc.etc. oczywiście tfu tfu tfu odpukać.

Puszatek ja też jestem ciekawa jakie masz doświadczenie w zabiegach, które będzie oferowała?

Dodano: 2011-09-28, 16:14:46
Bella - nie masz racji, a przynajmniej nie do końca. Popyt na tego typu usługi może być również w małych miastach.

Tomku, ponownie kłania się mój problem z formułowanie prostych wypowiedzi  :cool: Miałam na myśli właśnie to, że u Nas mimo że to małe miasto na każdym kroku jest mezoterapia i lasery bo jest na to popyt i takie zabiegi wcale nie są dobrem deficytowym,.
« Ostatnia zmiana: 2011-09-28, 16:16:30 wysłana przez _Bella »
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #92 dnia: 2011-09-28, 19:45:52 »
Bella jeśli mogę coś poradzić to radzę-nigdy nie wierz klientce w to co mówi-przytaknij grzecznie ale nie rozwijaj tematu bo wiesz jaka jest prawda?to moja dobra rada:jeśli klientka Ci mówi,że jest świetnie przez Ciebie obsłużona i nie zarzuca Ci braku profesjonalizmu to nie znaczy ,ze mówi prawdę,bo klientka jest Twoja tylko wtedy,gdy leży na Twoim fotelu-nie wiesz czy nie chodzi gdzie indziej-a one kombinują jak mogą-jesli ta klientka wróci do Ciebie po raz kolejny i będzie Twoją klientką to tylko wtedy możesz stwierdzić,że mówiła prawdę:)

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #93 dnia: 2011-09-28, 21:26:25 »
Może już nic nie będę mówić.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #94 dnia: 2011-09-29, 08:43:55 »
Bella nikt niczego nie mówi złośliwie, opisujemy swoje doświadczenia. Niestety NIGDY nie da się w 100% przyrównać 2 rzeczy :(

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #95 dnia: 2011-09-29, 11:01:57 »
nie obrażaj się Bella-naprawdę nie ma o co-ja tylko doradzam,bo pracując tyle czasu nie raz się przejechałam.

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #96 dnia: 2011-09-29, 20:42:46 »
Kochani ja się nie obrażam i nie podważam tego co mi doradzacie - ja po prostu jestem tak skończoną malkontentką, że gdybym jeszcze zakładała, że każdy chce mnie tylko sprawdzić, podpatrzeć i obgadać to bym skończyła nie powiem Wam gdzie. Nie jestem głupią gąską i zdaje sobie sprawę jak w życiu bywa i jakich ludzi można spotkać - to nie moja pierwsza praca. Ale nawet jeśli osoba, która siedzi naprzeciw Ciebie jest wrogiem to Twój uśmiech zaboli ją tym bardziej od co. Koniec OffTop. :)
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #97 dnia: 2011-11-18, 07:57:17 »
Nie ma idealnego momentu. I tak musisz liczyć się z długim czasem oczekiwania na klientów, chyba, że masz SUPER lokalizację i jest całkowity brak usług w danym rejonie.

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #98 dnia: 2011-11-18, 09:34:18 »
 : brawo :
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #99 dnia: 2011-11-21, 15:26:27 »
a jak myślicie kiedy najlepiej otworzyć salon teraz w grudniu czy poczekać do wiosny? : jump2 :

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #100 dnia: 2011-11-21, 16:12:46 »
Nie ma idealnego momentu. I tak musisz liczyć się z długim czasem oczekiwania na klientów, chyba, że masz SUPER lokalizację i jest całkowity brak usług w danym rejonie.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline garderobianka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #101 dnia: 2011-11-28, 13:49:39 »
Witajcie
tak to wszystko czytam i już sama nie wiem co sadzic.
Mam gabinet od 4 miesiecy. Ledwo zarabiam na czynsz plus prad. Niby dobra lokalizacja. Bardzo ładny gabinet. Od 3 tygodni leci reklama w lokalnej tv, co prawda o 21, ale zawsze. Rozdane do rak 5 tys ulotek w markecie i ani 1% więcej obrotów. Juz nie wiem co robic. A jestem sama z dzieckiem i wynajmuje zarówno lokal jak i mieszkanie. Niby sa stale klientki, ale jest ich bardzo mało. Wciaż malo nowych a osiedle niby duze. Ratunku

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #102 dnia: 2011-11-28, 15:08:15 »
Niestety moim zdaniem minimalny czas aby stwierdzić czy interes się opłaca to co najmniej 1 rok, najlepiej 2 lata.

Offline mickey13

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #103 dnia: 2012-02-20, 10:51:01 »
konkurencja coraz wieksza a ty ani z marketingu nie jestes dobra ani nie jestes kosmetyczka wiec jak sobie to wyobrazasz, bo ja sobie wyobrazam, ze do otwarcia salonu to jeszcze dluga droga przed toba :)

"a jak myślicie kiedy najlepiej otworzyć salon teraz w grudniu czy poczekać do wiosny" wszystko zalezy z czym chcesz ruszyc, aczkolwiek wszystko jedno z czym ruszysz, zanim ci sie to ruszy to minie troche czasu, ja mam z miesiaca na miesiac coraz wiecej ale na oplaty i tak nie starcza, salon od 3 m-cy
« Ostatnia zmiana: 2012-02-20, 14:26:38 wysłana przez The Lady »

Offline Elliah

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Przymierzamy się do otwarcia gabinetu
« Odpowiedź #104 dnia: 2012-02-22, 11:12:16 »
ja zrezygnowalam z otwarcia gabinetu własnego, wlasnie dlatego, ze sie bałam iz nie starczy na opłaty. Ale kurcze...mam stałe klientki, przychodza do mnie do domu, albo ja jezdze i do dnia dzisiejszego zarobilam sobie 2tys z hakiem. I tak sobie mysle, ze skoro tyle zarabiam bez gabinetu, to moze z małym gabinetem byłoby jeszcze lepiej?