Autor Wątek: krem przeciwzmarszczkowy  (Przeczytany 39918 razy)

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-09-01, 22:59:24 »
hmmm ?  gabinetowi? za co? jesli kosmetyk dostal sie do obrotu ,to chyba nie wina kosmetyczek? nie sadze ..... :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-09-02, 07:28:40 »
Niestety Oszin \"obsługa forum\" ma rację. Oczywiscie nie jest winą kosmetyczki, że produkt może być złej jakości, ale niestety to kosmetyczka jest odpowiedzialna za to jakie robi zabiegi i na jakich produktach. Jeśli klientowi się coś stanie to niestety przede wszystkim zwróci się z tym do kosmetyczki. Dlatego bardzo ważna jest znajomość składu produktów jakich używamy, trzeba się na tym znać. Co do dokumentacji to niestety nie wszystkie firmy chcą je przedstawiać, już nie mówiąc o tym aby móc takie dokumenty otrzymać, bo to mogłoby pomóc przy ewentualnych procesach.

Pozdrowionka

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: porady
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-09-02, 07:46:18 »
Cytat: "obsługa forum"
Tylko czy gabinety będzie stać na ubezpieczenie OC.Warto to przemyśleć.

Mimo, ze przez 13-cie lat dzialalnosci nie mielismy potrzeby korzystania z tego typu ubezpieczenia to od 7-8 lat gabinet takowe posiada. Zawsze zlowiek moze czuc sie ciut bezpieczniej. Jak znam zycie, to lekarza za bladw sztuce uniewiniliby a kosmetyczka dostalaby do placenie odszkodowanie :(

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-09-02, 22:34:44 »
z ubezpieczenia tez mam zamiar skorzystac  :wink: a nawet super znajomosc skladnikow  i odpowiednie dobranie preparatu nie zagwarantuje mi wyeliminowania uczulenia?prawda?bo jesli o mnie chodzi o tylko to sie moze wydarzyc w moim gabinecie przedewszystkim nie eksperymentowac z firmami nowosciami niewiadomego pochodzenia .trzymam sie pewnych firm super jakosciowo i godnych zaufania i jeszcze nikomu sie krzywda  nie stala ale przezorny ubezpieczony :lol: i jesli chodzi o ubezpieczenie od nieszczesliwych wypadkow  jestem za !! natomiast jesli chodzi o brak badan i szkodliwosc prep. nie sadze aby kosmetyczki za to odpowiadaly to juz jest naciaganie w nasza strone i wtedy ja bym podala taka firme do sadu!!! :evil:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-09-04, 16:11:35 »
Zupełnie się nie zgodzę z tym, że znajomość składników nie chroni przed podrażnieniami, oczywiście nie gwaratuje to 100% ochrony przed takimi wypadkami, ale kosmetyczka dobrze znająca się na składzie zdecydowanie lepiej potrafi dobrać odpowiednie kosmetyki i uniknąć takich sytuacji. Jeżli zna działanie każdej substancji to wie, które stwarzają większe ryzyko podrażnień, a które są bezpieczne. Opieranie się wyłącznie na opisach firm, że kosmetyk jest do cery wrażliwej to duże ryzyko. Ja sama osobiście znam wiele osób, które są uczulone na kosmetyki firmy, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do cery wrażliwej.
Ponadto procesy pojedyńczych kosmetyczek z dużymi firmami kosmetycznymi to niestety nierówna walka, udowodnienie danej firmie, że to właśnie po ich preparacie wystąpiło podrażnienie w sytuacji gdy się pracuje na kosmetykach kilku firm to śliska sprawa.
Oczywiście zgodzę się, że to nie wina kosmetyczek, że firmy nie mają badań, ale jeśli większość kosmetyczek żądałyby takich badań i stałoby się to normą to może łatwiej byłoby takie sytuacje wyelininować.

Pozdrowionka

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-09-05, 17:01:10 »
:roll: rece mi opadaja .....mamy miec sterylnie w gabinecie  bo sanepid wymaga ok.....mamy nie zrobic krzywdy prep.ktory jest dopuszczony do obrotu bez badan?i my mamy sie starac aby je zrobiono??????kto za to odpowiada?ludzie kochani ?? ja sie poddaje .... 8O
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-09-05, 23:08:40 »
Dziewczyny to nie tak.Po prostu są kosmetyczki które za pieniądze wszystko zrobią.Bendą używać wszystkiego.Z nam takie gabinety gdzie tylko opakowania są orginalne.Niestety to są ekstra salony.Żadna klientka sie tego niespodziewa.No bo gdzie w takim salonie.To nie możliwe.Wiem że nie wszystkie z was macie takie doświadczenia.Teraz wchodzi na rynek nowa firma ze stanów.Nazwy nie zapamiętałem.Natomiast przyjżałem się produktom.Tragedia.Jak tylko bende miał więcej inormacji na pewno dam znać.Ja osobiście nie wierze żadnym kosmetykom amerykańskim.Ale to moje zdanie.

Gość

  • Gość
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #52 dnia: 2007-03-13, 15:14:29 »
Generalnie to po ok.25 roku zycia nasze fibroblasty powoli nie nadazaja z produkcja kolagenu w skorze. Dzieki temu wlokna kolagenowe powoli traca swoja jedrnosc i sprezystosc. Stad wlasnie biora sie zmarszczki.

Pozdrawiam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #53 dnia: 2007-03-13, 22:27:20 »
Niezaleznie od wieku i stanu skory nalezy natomiast zadbac o prawidlowe nawilzenie, aby skora sie nie odwodnila.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #54 dnia: 2007-04-23, 11:17:13 »
Cytuj
Niebezpieczny zwiazek w kremach przeciwzmarszczkowych


czytaj więcej
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #55 dnia: 2007-04-23, 16:13:42 »
Na tym serwisie duzo jest o szkodliwych substancjach,az strach czytac
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline EwkaKonin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #56 dnia: 2014-06-09, 17:33:19 »
Wydaje mi się, że warto zadbać o to już po 30 stce. Ja ostatnio stosuję kapsułki  : cenzura : i muszę przyznać, że moja cera wygląda o wiele lepiej.
« Ostatnia zmiana: 2014-06-10, 14:08:29 wysłana przez Tomek »

Offline kfiatuszek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #57 dnia: 2014-08-04, 13:10:14 »
A co myślicie o kremach przeciwzmarszczkowych Ziai? Ja jeszcze nie mam 30 lat, ale kupiłam sobie ostatnio krem z Ziai oliwkowy i dopiero w domu się zorientowałam, że jest dla kobiet 30+ Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, więc sobie stosuję  :wink:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #58 dnia: 2014-08-08, 08:35:05 »
Ziaja to dobre kosmetyki.

Z kremów jednak polecam Perfectę (Dax Cosmetics)

Offline joasioka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: krem przeciwzmarszczkowy
« Odpowiedź #59 dnia: 2015-02-02, 13:11:44 »
Od niedawna zaczęłam korzystać w swoim salonie (w Poznaniu) z produktów : cenzura : Kosmetyki z USA stworzone przez polskiego prof. Burzyńskiego. Wprowadziłam przede wszystkim kremy przeciwzmarszczkowe. Klientki są bardzo zadowolone.  Jeszcze u żadnej nie zdarzyło się uczulenie. Producent podaje, że krem może być stosowany przez alergików, jest na prawdę delikatny.
« Ostatnia zmiana: 2015-02-02, 14:15:43 wysłana przez Tomek »