Autor Wątek: Gel it - Ez Flow  (Przeczytany 3937 razy)

Gość

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« dnia: 2005-05-18, 14:35:31 »
Czy któraś używa tego do pokrycia pazurków?Ja sobie kupiłam i miałam okazję niedawno go użyć po raz drugi.Otworzyłam buteleczkę a pędzelek "rozczapierzony"!!!! Cholerka kosztował ponad stówkę i nie można go teraz normalnie używać.Miałam problemy z nałożeniem na paznokcie.No co jest?

Aguś

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-18, 15:19:54 »
Chodzi Ci o nablyszczacz?
A gdzie go kupilas?
Ja slyszalam na jego temat same superlatywy :wink: , ponoc pieknie nablyszcza a paznokcie sa jak szklo :lol:

Gość

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-18, 15:54:52 »
Własnie ten,który nakłada się na żelki lub akrylki.Efekt po jego użyciu jest naprawde super.Preparacik kupiłam w hurtowni kosmetycznej z Białegostoku.Więc nie sądze zeby był jakiś felerny.Ale dlaczego pedzelek jest do niczego?Moim zdaniem za taka cenę to powinna byc jakość,tym bardziej że jest to tylko 14 ml.czyli tyle co lakieru do paznokci. :roll:

Aguś

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-18, 18:25:23 »
hmmmm nie wiem co ci poradzic, nie spotkalam sie jesce z tym :cry:

Implicite

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-23, 12:32:17 »
a czy reklamacja nie wchodzi w grę? bo z tego co rozumiem pędzelek jest od nowości niedobry

Gość

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-06, 15:25:56 »
sylciu a w jakiej hurtowni kupilas bo jak w Aurze to oni przyjmuja reklamacje ,powinnas tam zadzwonic i powiedziec o swoich watpliwosciach.

Gość

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-06, 19:57:11 »
Tak właśnie kupiłam w Aurze ale juz nic się nie da zrobić, bo skróciłam ten pędzelek o te właśnie rozwichrzone włoski i jest jeszcze gorzej!!!! same bąbelki zostają na pazurkach i po utwardzeniu w lampie są widoczne :cry:

emiliaj

  • Gość
Gel it - Ez Flow
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-06-06, 20:17:10 »
a moze masz jakis lakier EzFlow albo cos w tym stylu z podobna nakretka i zamienisz poprostu nakretki z pedzelkami? tylko najpierw oczywiscie bys musiala go wyczyscic w acetonie lub alkoholu