Autor Wątek: odpadanie tipsów  (Przeczytany 235494 razy)

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #570 dnia: 2008-10-06, 23:00:27 »
dokładnie, także się z tym zgadzam. A nawiazując do tematu zmasakrowanych płytek, jeżeli trafia do Was klientka ze zmasakrowaną płytką i powiedzmy co trzecim paznokciem bo reszta odpadła kilka dni po założeniu (lub już wszystkie odpadły :wink: ) co robicie? Zakładacie mimo tego,że płytka faktycznie najlepiej nie wygląda?
Ja miałam taką klientkę jakiś czas temu - o dziwo wygląd płytki nie zdradzał aż tak stanu jej zmasakrowania (poza 2 paznokciami),ale kiedy chciałam ją choćby zmatowić dziewczyna odczuwała ból. Upierała się jednak,ze muszą być tipsy...tłumaczyłam,ale to było na nic. W sumie założyłam,o ile mozna to tak nazwać, tylko na 8 pazurkow bo te dwa najmniejsze byly w tak oplakanym stanie,że praktycznie ich nie było...Dziewczyna stwierdziła,że te mam zostawić,a na innych tipsy musza być...i były..aż tydzień...wróciła i przyznała,że faktycznie miałam rację. Teraz tylko manicure i pielęgnacja...niestety...Od tego czasu minęło ok 2 mc i zaczyna znów mówić o tipsach...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #571 dnia: 2008-10-06, 23:15:48 »
My paniom z mega zmasakrowanymi paznokciami nie zakladamy.
Nie ma to sensu.
Tlumaczymy dlaczego i finito!
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Hikaru

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #572 dnia: 2008-10-08, 19:01:00 »
Ja też nie zakładam ale sobie to co innego, z moich paznokci i tak już nic nie będzie :)

Offline iwon

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
yhm
« Odpowiedź #573 dnia: 2008-11-04, 20:00:06 »
nie, nie sa zniszczone te pazurki, po prostu sie nie trzymaja, dluzej niz 3-4 dni,
dlaczego?

schodzi cala warstwa jakby nie byl wogole przyklejony, a przeciez robie wszystko wg instrukcji kursu - krok po kroku,

co jeszce moze byc powodem?
zel jest activ, taki jak polecaja, czego tomoze byc wina bo juz nie wiem sama :(

dzieki za odp

pozdr
iwon

edytta

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #574 dnia: 2009-02-27, 22:50:53 »
dziewczyny a jakie są przyczyny odchodzenia żelu (zapowietrzania )przy końcach ???(wolnym brzegu)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #575 dnia: 2009-03-05, 09:47:49 »
Jeżeli pracujesz na tipsach-kiepskiej jakości klej, lub źleprzyklejone tipsy; jezeli na szablonie- źle skrócony wolny brzeg, lub xle podłozona forma.
Jeżeli utwardzasz- nie zalanie wolnego brzegu.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

marika

  • Gość
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #576 dnia: 2009-03-08, 22:15:23 »
a ja mam problem z "drugiej" strony, a mianowicie jestem klientką nie manikurzystką, byłam napierw u jednej osoby, która zrobiła mi że (b.grubo), ale po tygodniu zaczął odchodzić przy skórkach-była wolna przestrzeń, więc poszłam do drugiej pani, u której moja znajoma sobie robi już pół roku i ta pani mi zrobiła cieńsze, ale po tygodniu miałam to samo...nie wiem czemu na moich paznokciach się nie trzyma żel? koleżanka mówi że być może coś się dzieje w organiźmie, ale nie wiem co mam myśleć a nie stać mnie żeby robić pazurki co tydzień...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #577 dnia: 2009-03-09, 12:07:16 »
Sądze, że ani jedna pani, ani druga po prostu sie nie popisały. Pierwsza- widac nie ma wprawy skoro robi grubasy, druga, po pólroku, może jeszcze nie mieć wprawy....

Bierzesz leki hormonalne (w sensie terapii hormonalnej nie antykoncepcji), jesteś w ciązy, bieresz na stałe jakies leki?
Jezeli na te pytania odpowiesz nie- na 90% nie jest to "z winy Twojego organizmu". Pozostaje 10 % na inne przyczyny.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline _Dusia_

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #578 dnia: 2009-04-14, 08:40:23 »
Witam Wszystkich serdecznie!:)

Jestem tutaj nowa, mam problemy z nakładaniem żelu. Wszystko wykonuję tak jak uczono mnie na kursie i nie zalewam skórek, a mimo wszystko po paru dniach paznokcie się zapowietrzają nie mam pojęcia co źle robię używam żeli z NBS. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #579 dnia: 2009-04-14, 09:17:48 »
A napisz mi czy przeczytałaś 11 stron tego tematu? Bo w zasadzie wszelkie możliwe problemy i ich rozwiązanie są w nim opsane. No chyba, że masz jakiś naprawdę wyjątkowy przypadek.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline figura-x

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #580 dnia: 2009-09-12, 22:59:27 »
może trzeba zastosować primer ?

Offline Mychaa22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #581 dnia: 2011-02-17, 09:35:45 »
część Dziewczynki!!!! blagam o pomoc. jestem początkująca i prosze pomozcie. Zrobilam zele na tipsie i po nalozeniu zelu wyblyszczającego pazurki sa matowe, nie świecą sie tak jak bez nałożenia tego żelu. gdzie jes problem?

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #582 dnia: 2011-02-17, 20:49:24 »
żel nabłyszczający należy utwardzać 4 minuty-nawet jak pisze na nim ze dwie...bo sie klei i matowi-ja tak robiłam i jest oki

Czy w co drugim poście muszę poprawiać i pisać, że do odpowiedzi służy opcja "odpowiedz? :| - Mako
« Ostatnia zmiana: 2011-02-18, 08:16:43 wysłana przez mako »

Offline Mychaa22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #583 dnia: 2011-02-19, 09:07:20 »
trzymam w lampie 4 minuty i nie blyszczy się tak. Czy zel wyblyszczający to to samo co zel nablyszczający? Posiadam ten pierwszy.

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #584 dnia: 2011-02-19, 13:58:10 »
Witam Wszystkich serdecznie!:)

Jestem tutaj nowa, mam problemy z nakładaniem żelu. Wszystko wykonuję tak jak uczono mnie na kursie i nie zalewam skórek, a mimo wszystko po paru dniach paznokcie się zapowietrzają nie mam pojęcia co źle robię używam żeli z NBS. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Spróbuj używać primer Extreme Bonder Konfekcjonowany Amerykański firmy KEYSTONE (kosztuje ok. 12 zł). Myślę, że albo nie uzywasz primera albo jesli używasz to jest jakiś kiepski.