Autor Wątek: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?  (Przeczytany 23782 razy)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-02-26, 21:03:02 »
myslę,że tępa igła...sprzedaj klientce nową,bo igła też się tępi:) i wtedy trudno się wkłuć i zabieg jest bardziej bolesny:(

Offline morenami

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #16 dnia: 2017-01-30, 21:43:19 »
Ja wolę kiedy ten zabieg wykonywany jest laserem tak jak w tej klinice : cenzura :  :nonono: . Uważam, że daje to dużo lepszy efekt i jest mniej inwazyjne dla pacjenta!
« Ostatnia zmiana: 2017-02-06, 12:59:51 wysłana przez Tomek »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #17 dnia: 2017-02-23, 13:23:13 »
Najlepszą metodą zamykania naczynek jest metoda zamykania laserowa. Dzieki temu można się pozbyc wielu szpecących zmian. Sama również mam naczynka . Dwa razy już zamykałam. Na szczęście się nie odnawiają. Sam zabieg  nie jest bolesny. Chociaż trzeba przyznać, ze nie jest przyjemny
Najskuteczniejszym laserem jest technologia Palomar.
http://www.laserdelux.pl/bydgoszcz/zamykanie-naczynek
« Ostatnia zmiana: 2017-02-28, 11:16:13 wysłana przez eck »

Offline Matika

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #18 dnia: 2017-03-07, 12:57:40 »
Podczas zabiegu laserem zmiana naczyniowa ulega fotokoagulacji, czyli termicznemu uszkodzeniu wynikającym z absorpcji energii laserowej przez hemoglobinę znajdującą się w nieprawidłowym naczyniu. I jest to najskuteczniejsza metoda. w razie potrzeby powtarza się się zabieg po 3-4 tygodniach. Po zabiegu należy unikać słońca i stosować filtry przeciwsłoneczne.

Offline Fokuska11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #19 dnia: 2019-07-01, 10:20:14 »
No seria kilku takich zabiegów może kosztować nawet i 1500zł, ale sama mogę potwierdzić, że taki zabieg naprawdę przynosi znakomite efekty. Wiadomo, że po paru miesiącach naczynka znowu zaczynają pękać, ponieważ taka już nasz uroda..., ale myślę, że dla tych kilku miesięcy naprawdę warto. Żyje się tylko raz i należy zrobić coś dla siebie :)
Nie pozycjonujemy się!

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #20 dnia: 2019-12-06, 07:24:24 »
W tym roku uslyszalam najwiekszy komplement w moim zyciu. powiedziala go 40 letnia kobieta, Niemka (bardzo fajna, zadbana i starzejaca sie z godnosci) z ktora moj maz rozmawial przy barze podczas naszego tegorocznego urlopu. ja poszlam zrobic siusiu a ona do mojego meza:
"ma pan bardzo piekna zone. ladna i do tego taka madra. prosze ja trzymac i nie wypuszczac z rak!

Jeśli chodzi o same naczynka to nie wiem czy dobrze jest samodzielnie szukać zabiegu. Najlepiej skontaktować się z gabinetem kosmetologicznym i powinni doradzić.
https://cliniqmed.pl/oferta/konsultacja-kosmetologiczna/
« Ostatnia zmiana: 2019-12-27, 10:24:52 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!

Offline Salon Olwin Lublin

  • Olwin Salon Kosmetyczny Lublin
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #21 dnia: 2020-01-10, 12:34:04 »
Witam.
Na problem rumienia i trądziku różowatego najlepsze są zabiegi laserowe sptf na terapie naczyniową. Z kolei pojedyncze naczynka możemy pozamykać punktowo radiotermolizą, czyli prądem na poziomie fali radiowej.
Pozdrawiam Salon Olwin

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Zamykanie naczynek -tak czy nie ?
« Odpowiedź #22 dnia: 2022-08-21, 15:26:35 »
Z takim budżetem postawiłabym na Cliv z kwasem hialuronowym 💜 rewelacyjny! Zakończony metalowa końcówka, która można zrobić masaż. Dodatkowo fajny efekt dają hydrozelowe płatki pod oczy nakładane prosto z lodówki (schłodzone).

Fajnie tez na skórę pod oczami działają oleje:
https://hotelsgratis.pl/tesknota-za-mlodoscia-olej-pod-oczy-ktory-dziala-cuda/

Możesz takie olejki stosować całkowicie solo, możesz jednak stosować z kremem - wtedy jego odżywcze działanie jest jeszcze ulepszone.
« Ostatnia zmiana: 2023-09-19, 14:11:00 wysłana przez Cytryna »