Autor Wątek: OZDOBY DO PAZNOKCI Z ALLEGRO!!  (Przeczytany 34202 razy)

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #90 dnia: 2006-11-26, 14:16:48 »
i tu was zaskocze... ja mam na zime kilka klientek ktorym na swieta maluje bałwanki na tipsach... a wlasciwie na jednym badz dwoch... uwazam ze to dosc slodkie :)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #91 dnia: 2006-11-26, 15:41:53 »
na Wielkanoc robiłam kaczuszki  :wink: ale tylko przyjaciółce ale też miała opory ze względów politycznych  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Kasia_Zet_

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #92 dnia: 2006-12-05, 16:53:17 »
Hehe ja też malowałam bałwanki, mikołaje, choinki i płatki śniegu ;) fajne hihi tylko jakoś nie dla mnie :P

Gość

  • Gość
ozdóbki moro
« Odpowiedź #93 dnia: 2007-01-02, 11:50:58 »
Czy ktoś wtapiał ozdoby moro w żel?? Bo właśnie takie zakupiłam i niewiem czy je kładziecie "jak popadnie" czy rzetelnie układacie jeden obok drugiego?? Czekam na podpowiedź :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #94 dnia: 2007-01-02, 19:33:06 »
Myślę że i tak i tak , kwestja pomysłu, też  je mam ale jeszcze się nimi nie bawiłam  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #95 dnia: 2007-01-13, 19:51:36 »
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie można kupić taki hmm teraz się pewnie osmieszę ale niewiem jak to wytłumaczyć taki jakby "biały grysik" którym można zrobić końcówkę. Niewiem czy wiecie o co chodzi??  :oops:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #96 dnia: 2007-01-13, 21:28:46 »
Jakbyś dała fotkę o jaki "grysik" Ci chodzi byłoby nam łatwiej :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #97 dnia: 2007-01-14, 10:54:25 »
hihi a ja chyba wiem o co chodzi  :lol:  

jest cos takiego tutaj:
pierwsza linijka nazwa "śnieg"

http://www.allegro.pl/item155592658__slay]_brokaty_w_fiolkach_81_kolorow_nowe_kolory.html


mam nadzieje ze o to chodzi, bo ja właśnie mam ten brokacik i rzeczywiście wyglada troszke jak grysik :wink:

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
Swarovski
« Odpowiedź #98 dnia: 2007-01-15, 15:07:28 »
Zna ktoś możę jakiś sklep internetowy, w którym można dostać wszystke rodzaje cyrkoni Swarowski??
Pytam, ponieważ w większości sklepów, które odwiedziłam nie ma dużych rozmiarów tych kamineni. Z regóły rozmiary kończą się na SS10 lub SS12, a wiem, że monżna dostać nawet SS16 :lol:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #99 dnia: 2007-01-15, 15:21:54 »
Spróbuj na allegro. :wink: Jest tam parę osób sprzedających te cyrkonie z oryginalnym opakowaniem z hologramem potwierdzającym ich autentyczność :wink:

Post dokleiłam do odpowiedniego tematu :wink:
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Re: Swarovski
« Odpowiedź #100 dnia: 2007-01-15, 16:12:38 »
Cytat: "Agatta"
Zna ktoś możę jakiś sklep internetowy, w którym można dostać wszystke rodzaje cyrkoni Swarowski??


cyrkonie mozna kupic na allegro:) np. tutaj:
http://allegro.pl/item157171314_kamienie_swarovski_60_szt_promocja_cenowa_.html

co prawda nie maja wszystkich rodzajow ale sa duze rozmiary w pieknych kolorkach no i calkiem taniutkie:)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #101 dnia: 2007-01-15, 22:15:59 »
Cyrkonie z Allegro w porównaniu ze Swarovskimi, które kupiliśmy w LCN to niebo a ziemia niestety. Tak samo cyrkonie z EF są bardzo wysokiej jakości. No ale jeśli to mają być jednorazowe zdobienia to ujdą. Oczywiście piszę o zwykłych cyrkoniach a nie o Swarovskich z Allegro bo tych nie mieliśmy a może wypróbujemy. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #102 dnia: 2007-01-15, 22:29:56 »
Wiadomo, ze Svarowskie, to Svarowkie  : ok2 :  :kiss:
Ja je uwielbiam i traktuje jak bizuterie na paznokcie- nie sa tanie, ale warto!  :D
Jednak mam tez troche cyrkoniii, dla klientek, które "Nie widzą róznicy, poza ceną"  :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #103 dnia: 2007-01-16, 19:05:39 »
Cytat: "karolinus"
Czy ktoś wtapiał ozdoby moro w żel?? Bo właśnie takie zakupiłam i niewiem czy je kładziecie "jak popadnie" czy rzetelnie układacie jeden obok drugiego?? Czekam na podpowiedź :D

zarowno jeden jak i drugi sposob jest prawidlowy, wszystko zalezy od tego co w twojej glowce za wzorek sie kłebi.

Gość

  • Gość
ozdoby do paznokci
« Odpowiedź #104 dnia: 2007-01-17, 09:20:45 »
Cytat: "mako"
Cyrkonie z Allegro w porównaniu ze Swarovskimi, które kupiliśmy w LCN to niebo a ziemia niestety. Tak samo cyrkonie z EF są bardzo wysokiej jakości. No ale jeśli to mają być jednorazowe zdobienia to ujdą. Oczywiście piszę o zwykłych cyrkoniach a nie o Swarovskich z Allegro bo tych nie mieliśmy a może wypróbujemy. :)


A ja juz wypróbowałam z 90 % cyrkonii z allegro i powiem tak: 1000szt za 49zł, jak sama cena wskazuje-tandeta ;) zwykle cyrkonie od slay (270szt za 27zł) fajne, co prawda nie posiadaja tyle szlifow co swarovskiego ale ładnie sie błyszcza, nie matowieja pod zelem czy lakierem, maja rozne kształty i sa w miare tanie, te moge polecic z czystym sumieniem:) natomiast swarovskiego kupuje od magdy szewczyk (m&m) 50szt za 8,50, zapakowane w pudełeczka, rozne rozmiary i kolory, piekny szlif, boski błysk i super cena!!  ja jestem z nich bardzo zadowolona i nie wydaje mi sie zeby bylo z nimi cos nie tak, wg mnie sa rewelacyjne :)