Autor Wątek: grzybica paznokci a tipsy  (Przeczytany 4982 razy)

Gość

  • Gość
grzybica paznokci a tipsy
« dnia: 2005-03-16, 21:49:46 »
Witam wszystkich.mam pytanie?Czy paznokcie pod tipsami są bardziej narażone na grzybicę.Kto zawinił ja,która wykonuje czy paznokcie u klientki.Dzięki z góry za pomoc.

Gość

  • Gość
grzybica paznokci a tipsy
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-03-17, 00:55:17 »
Moniczko trudno stwierdzić kto zawinił :) zależy jak wyglądały paznokcie przed nałożeniem tipsów. Mnie  uczono że gdy przyklejamy tipsa a zostanie pod nim pęcherzyk powietrza to hodujemy w tym miejscu bakterie beztlenowe i po jakimś czasie grzyba. Przed naklejeniem  zwracamy szczególną uwagę na to aby pazurek był suchy. Zdarza się że panie podklejają pazurki w domku np.kropelką lub innym świństwem a to też sprzyja rozwojowi grzybicy :( Moim zdaniem bezpieczniej jest robić sztuczne pazurki na szablonie . Klej to zawsze jest klej :?

Aguś

  • Gość
grzybica paznokci a tipsy
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-03-17, 10:32:12 »
Prawidlowo wykonane i zadbane przez klientke absolutnie nie sa w wiekszym stopniu narazone na grzybice.
Przeciwskazaniem do zalozenia paznokci jest grzybica a jesli rozwinela sie ona podczas noszenia przedlzonych paznokci to w wiekszym stopniu zawinila niestety stylistka.

Gość

  • Gość
grzybica paznokci a tipsy
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-03-18, 23:05:40 »
dzięki za odpowiedzi.czy jeśli klientka ma założony tips i z czasem on z boku odchodzi to lepiej go pdkleić czy założyć nowy. Czy w tym miejscu może się rozwinąć grzybica .jeżeli to wina stylistki to w czym zawiniła.

Aguś

  • Gość
grzybica paznokci a tipsy
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-03-18, 23:53:04 »
Zalozyc nowy... zawini podklejaniem... nie robi sie tego poprostu.

olgacytrynka

  • Gość
grzybica paznokci a tipsy
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-03-27, 21:30:47 »
pod dobrze nalozonym pazurkiem nie powinno sie nic dziac :P
jesli cos odchodzi to trzeba przypolowac lub udac sie do manicurzystki
kazda szczelina grozi dostaniem sie tam wody :P