Autor Wątek: Masło shea  (Przeczytany 8975 razy)

Offline Tom

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Masło shea
« dnia: 2013-04-05, 11:08:52 »
Witam nie zajmuję się kosmetologią ale pytanie i potrzebuję Opinii osób takich jak wy:

Mam możliwość sprowadzania prosto z jednej z wiosek w Ghanie Oryginalne  nierafinowane 100% naturalne masło shea. Wielka moc działania masła shea przez takie osoby jak wy na pewno jest znana. Wiadomo też , że kosmetyki które zawierają masło shea mają one to masło przetworzone przez co traci ono 80% swoich wartości a sens tego masła w kosmetyku jest wtedy kiedy zawiera on od 30 do ,5 % często tak nie jest. Masło shea które jest dostępne w Polsce "Niby" organiczne takie nie jest , przykładem jest jeden z większych sklepów internetowych który sprzedaje masło shea z napisem "Masło shea organiczne/rafinowane"  8O.
Tak więc moje pytanie brzmi czy jest sens i możliwość takiego specyfiku w Polsce?
Dzieki

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-04-05, 12:27:12 »
Mam dziwne wrażenie, że już takie pytanie było zadawane.
Devil Inside
Admin

Offline Tom

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-04-05, 12:55:49 »
hmmm. Szukam , szukam i nie mogę wyszukać tego tematu.

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-05-02, 18:18:06 »
Mam dziwne wrażenie, że już takie pytanie było zadawane.

Ja natknęłam się na nie gdzieś w internecie.. chyba....

Co do pytania autora: jeśli to masło będzie miało jakieś certyfikaty, gdzie będziesz mógł udowodnić jego "organiczność" to możesz spróbować po trochu rozwijać biznes. W innym przypadku nie polecam ,bo sklepy internetowe i allegro Cię wyprzedzą;)
ps. Chcesz założyc sklep internetowy czy jak sprzedawać?

Offline Agnieszka1513

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-05-02, 18:20:53 »
Witam nie zajmuję się kosmetologią ale pytanie i potrzebuję Opinii osób takich jak wy:

Mam możliwość sprowadzania prosto z jednej z wiosek w Ghanie Oryginalne  nierafinowane 100% naturalne masło shea. Wielka moc działania masła shea przez takie osoby jak wy na pewno jest znana. Wiadomo też , że kosmetyki które zawierają masło shea mają one to masło przetworzone przez co traci ono 80% swoich wartości a sens tego masła w kosmetyku jest wtedy kiedy zawiera on od 30 do ,5 % często tak nie jest. Masło shea które jest dostępne w Polsce "Niby" organiczne takie nie jest , przykładem jest jeden z większych sklepów internetowych który sprzedaje masło shea z napisem "Masło shea organiczne/rafinowane"  8O.
Tak więc moje pytanie brzmi czy jest sens i możliwość takiego specyfiku w Polsce?
Dzieki

Co do organiczne/ rafinowane- to myślę, że wkradł się tam błąd, bo nie wierzę w taką głupotę sklepu;) Konsumentki, też teraz są już wyczulone i nauczone, jaka jest różnica pomiędzy tym.

Offline pretty woman

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-01-14, 19:55:29 »
polecam, doskonałe masło shea

Nie reklamujemy się na forum!!!
« Ostatnia zmiana: 2015-01-21, 12:33:10 wysłana przez Tomek »

Offline kasiamo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-03-19, 13:35:31 »
Czy masło Shea może zapychać? Ma ktoś wrażliwą cerę i stosował je z powodzeniem? Ja na razie używałam go tylko jako jednego z wielu składników kremów i wszystko było ok, ale boję się trochę nakładać bezpośrednio na skórę....
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony http://gidar.pl

Offline anetamska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-01-27, 13:49:49 »
Polecacie dla skóry wrażliwej?

Offline panikowski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-10-06, 15:44:50 »
Jestem ciekawa jak to działa, może jakieś wasze opinie?
Nie pozycjonujemy sie!

Offline stapka18

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-12-06, 11:10:48 »
Masło shea jest dostępne praktycznie wszędzie, może nie wszędzie organiczne, ale nie wiem czy jest sens sprowadzania. Te  dostępne na rynku działają też.

Offline klimonencja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-12-13, 10:41:21 »
ja stosuję zapachową wersję od Organique, w sumie nie odważyłabym się nałożyć na twarz, ale na dłonie i na ciało, jak najbardziej. Bardzo ładnie odżywia skórę, ale nie stosuję solo, bo wtedy może troche wysuszyć. Lubię razem z delkatnym kremem do rąk wmasować w dłonie.

Offline Weronikatym

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #11 dnia: 2017-07-26, 10:25:26 »
Typowe dla skóry wrażliwej i delikatnej ;)

Offline Polya1982

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #12 dnia: 2017-10-11, 22:58:30 »
Masło shea to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Można je znaleźć tutaj:: cenzura : . Zawsze wybieram masło nierafinowane, które posiada więcej cennych składników. Co prawda masło ma charakterystyczny zapach, ale mi on się nawet podobał. Lekko orzechowy. No i masło jest dość twarde więc ciężko je wyjąć z opakowania, ale można je rozpuścić, wymieniać z olejem i zmiksować po zmrożeniu, dzięki czemu uzyska się fajny balsam. Skóra po maśle jest bardzo gładka i sprężysta oraz przede wszystkim nawilżona i odżywiona.
« Ostatnia zmiana: 2017-10-16, 13:59:30 wysłana przez Tomek »

Offline kosgatson

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Masło shea
« Odpowiedź #13 dnia: 2018-03-07, 09:36:07 »
Ja mam zwykłe masło shea nierafinowane ze sklepu zielarskiego no i po tym co jest napisane na opakowaniu nie powinnam mieć wątpliwości, no ale nie sprawdzę tego. Łączę z różnymi olejkami i nawilża skórę o wiele lepiej niż zwykły balsam. Nawet nie kupuję takich kosmetyków, które są połączone z masłem shea bo to ściema zwykła już lepiej kupić samo masło
Nie pozycjonujemy się!