Autor Wątek: Ile czasu zajmuje wam pedicure?  (Przeczytany 30645 razy)

Offline Józka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-09-25, 14:57:34 »
Dziewczyny to normalny czas. Ja też wykonuje od 1h do 1,5 h w zależności jakie stopy tzn. ile jest do zrobienia.

Offline megi86

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-09-17, 14:13:07 »
Godzinka chyba ze sa stopy bardzo ciezkie i wrastajace paznokcie:/

Offline Instytut Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-10-18, 16:50:01 »
Mi tak schodzi 1h 40min do 2h- z malowaniem paznokci. A robicie też peeling czy tylko frezarką/ tarką? Bo mi się wydaje, że jednak bez peelingu to nie ma tego efektu :)

Offline iwona88m

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-01-03, 19:08:18 »
Dokładnie zależy to od stanu stóp klientki. Mi schodzi od 1,5 h do 2 i też się zastanawiałam czy to nie za długo ponieważ moje znajome twierdzą że jedna z kosmetyczek robi to w 30 minut 8O (moczenie, malowanie tarka)  8O nie realne :P  jeśli chce się to zrobić dobrze i dokładnie

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-01-15, 14:24:09 »

a mi sie wydaje, ze nie ma co sie przejmowac;) mi tez pedicure zajmuje zawsze godzinke z hakiem, czasami dluzej;) czesto jak mam czas przedluzam zabieg wzbogacajac go o dluzszy masaz stop - ok. 20 min. Klientki sa wtedy odpręzone i bardziej zrelaksowane:)
wydaje mi sie, ze godizna z hakiem, u niektorych 1,5 h - 2 h to taki standard;p jakosc uslugi ma byc wysoka, stopki maja byc dobrze zrobione. a jesli nie musimy sie spieszyc i nikt nad nami nie stoi i nas nie popedza z zegarkiem na reku- po co sie przejmowac:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline drzewinski.piotr

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #20 dnia: 2015-01-21, 00:07:41 »
Drogie Panie, chyba mocno się zdziwicie, bo zabieg pedicure(również leczniczy)zima z malowaniem można wykonywać (profesjonalnie i dokładnie) w 30-40 min!!

Wystarczy odpowiednia organizacja pracy i odpowiednie preparaty!

Offline arabella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-01-30, 16:12:42 »
Drogie Panie, chyba mocno się zdziwicie, bo zabieg pedicure(również leczniczy)zima z malowaniem można wykonywać (profesjonalnie i dokładnie) w 30-40 min!!

Wystarczy odpowiednia organizacja pracy i odpowiednie preparaty!

Hohoho! A zdradzisz te sposoby? Bo widzisz, żeby stopa kobieca wyglądała elegancko potrzeba trochę czasu - mycie, wycinanie i malowanie, i czasem masaż. Także to tak trwa ponad godzinę.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-09-08, 19:30:33 »
Mi wciaz dlugo, nie jestem peducurzystka,   przy "zapuszczonych" stopach z wymoczeniem stop, starciem naskorka itd, pomalowaniem zajmuje mi to od 1,5h do 2h. Czy to normalne?  :tongue: Macie jakies sposoby na przyspieszenie pedicure? Jakies triki, nie wiem..  :neutral:

Wydaje mi się, ze twój czas nie jest wcale taki zły - przy zapuszczonych stopach niestety czas zabiegu zawsze się wydłuza. u nas pedi trwa około 1,5 h ale tez dodatkowo masujemy stopki klientki:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Kasia131

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-09-20, 23:19:15 »
No to padniecie... w nowym salonie, otwartym poprzedniego dnia, u Azjatek (weszłam z ulicy, po potrzebowałam PILNIE) sam pedicure + hybryda robiły prawie ... 4 GODZINY. To znaczy co zrobiły (bo dosłownie kilka się zmieniało) to sprawdzały, zmywały i poprawiały i tak w kółko. Niby lepiej, bo mogły zignorować błędy, ale nie spodziewałam się, że trafię do takiej wietnamskiej szkółki kosmetycznej, bo inaczej tego saloniku nie potrafię nazwać. Po prostu się totalnie uczyły, nie uprzedzając mnie o tym wcześniej.

Offline Ewka007

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #24 dnia: 2016-01-19, 23:13:19 »
Mi zajmuje od 1,5 h do 2,5 h zależy jakie zdobienie na paznokciach
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline luuna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #25 dnia: 2016-02-16, 15:59:48 »
mnie ok 2 godzin, nie wiem, czy to duzo, mało

Offline yapp

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #26 dnia: 2016-03-30, 22:28:10 »
No tak godzinkę schodzi
Nie pozycjonujemy się!

Offline Kosmetyczka30

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-04-04, 14:58:05 »
Godzinkę mi zajmuje

tamara9

  • Gość
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #28 dnia: 2016-04-15, 11:39:29 »
Nie jest źle, muszisz ciągle ćwiczyc:)

Offline strach12

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Ile czasu zajmuje wam pedicure?
« Odpowiedź #29 dnia: 2016-04-21, 15:05:49 »
Przynajmniej robisz to starannie.