Autor Wątek: Cera naczynkowa-wrażliwa  (Przeczytany 59301 razy)

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
cera naczynkowa
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-04-21, 00:17:29 »
Dobry jest tez Sensibio AR Biodermy.Zima naprawde pomaga ukryc doskonale rumien :oops:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cera naczynkowa
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-05-18, 23:30:23 »
Polecam koncentrat z witamina K z Farmony z linii profesjonalnej.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

malibu27

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-06-20, 08:18:57 »
Moja siostra po Ziaji dostala uczulenia !!! Na calej twarzy wyskoczyly jakies biale plamy i pelno pryszczy. blee ;) ja napewo nic ze Ziaji juz nie kupie.
Natomiast bardzo zadowolona byla z Lirene. w koncu to DR. Eris ktora swoja marke juz ma wyrobiona i jakos kosmetykow tez jest dobra.

Azalia

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-11-22, 19:45:28 »
Ja polecam klientką zdecydowanie Avene oraz polski Iwostin-sama uzywam żelu oczyszczajacego i maja też  dobrą serię na naczynka.

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
cera naczynkowa
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-12-08, 17:22:39 »
Kupilam sobie teraz  z Yves Rocher krem do twarzy "anti-rojeces"(nie wiem niestety jak sie on po Polsku nazywa)
Dopiero zaczelam uzywac.Za troche dam znac jak sie sprawuje :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cera naczynkowa
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-12-09, 19:07:40 »
Cytat: "kika76"
Kupilam sobie teraz  z Yves Rocher krem do twarzy "anti-rojeces"(nie wiem niestety jak sie on po Polsku nazywa)
Dopiero zaczelam uzywac.Za troche dam znac jak sie sprawuje :wink:


Lekko uspokaja skóre ale nie jest za silny.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Kasiunia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
cera naczynkowa
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-02-22, 22:35:57 »
dziewczyny jak wy wykonujecie zabieg oczyszczania  twarzy u klientki z widocznymi naczynkami?? Prosze opiszcie mi krok po kroku, chcę sie upewnic co moge a czego nie powinnam robic, dodam ze klientka ma duzo zaskórników otwartych i zamkniętych, pozdrawiam
Buziaki...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cera naczynkowa
« Odpowiedź #52 dnia: 2008-02-24, 10:53:40 »
troszkę nie ten dział i temat na to pytanie  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

milena72

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-04-23, 21:00:21 »
a ja ostatnio przestestowalam plyn micelarny dla naczynkowcow Iwostin i mialam twarz jak po oblaniu kwasem...przez 3 dni ledwo zakrywalam makijazem...brrrr...kolezanka miala to samo.... :evil:  mam nadzieje ze to jedyny niewypal Iwostinu bo testowalam inne produkty i bylo ok..
Mi dobrze buzka reaguje na Avene ,Bioderme i inne apteczne produkty-a z profesjonalnych to chwale sobie Bandi:).
W szkole mowiono mi, ze podobno Etree belle ma rewelacyjny kremik dla skory wrazliwej z naczynkami- czy ktos moze juz go uzywa...?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cera naczynkowa
« Odpowiedź #54 dnia: 2008-04-23, 23:39:03 »
Milena ale dlaczego Twoja skora tak zareagowala? moze laczylas produkt z innym jakims nieodpowiednim??
A co jest napisane na opakowaniu?
Ja przymierzam sie do plynu z biodermy.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

milena72

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #55 dnia: 2008-04-24, 00:42:40 »
uzylam go rano na czysta buzke i taki piekny efekt mialam....Nie uzylam go po raz drugi gdyz dostalam tylko jedna probke w aptece wiec nie moglam sprobowac czy efekt za drugim razem bylby taki sam... Zreszta chyba nie odwazylabym sie...Poza tym na drugi dzien mialam zajecia w szkole i jak zwykle polozyli mi na buzke Bandi dla cery naczynkowej i skora piekla i palila...( wczesniej bylo wszystko ok) wiec niestety cos z tym preparatem jest nie tak ( moja kolezanka powiedziala ze miala taka sama reakcje).Natomiast Bioderme mam i jest ok tak wiec mysle ze mozesz smialo kupowac:)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
cera naczynkowa
« Odpowiedź #56 dnia: 2008-04-24, 01:07:07 »
Cytat: "linek"

Ja przymierzam sie do plynu z biodermy.

Ja go mam i uzywam razem z kremem Sebium matifiant. Płyn mnie nie zachwyca... może poprostu nie mogę się do niego przekonać.. troszkę szczypie ale makijaż zmywa bez zarzutu.
Ten plyn generalnie przeznaczony jest do cer tłustych, no chyba, że Bioderma ma jeszcze jakiś inny do naczyniowych ale nigdzie takiego nie widziałam  :roll:
„Spür die Melodie der Community“

milena72

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #57 dnia: 2008-04-24, 15:18:18 »
Sa 2 plyny micelarne-jeden z czerwonymi napisami do skory wrazliwej i z zielonymi do skory tłustej i tradzikowej

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
cera naczynkowa
« Odpowiedź #58 dnia: 2008-04-25, 01:27:45 »
o, szczerze, nigdzie go nie widziałam, wszędzie ten zielony
:)
 a powiedz milena on też tak specyficzne szcypie po nałożeniu? bo mnie osobiście to trochę przeszkadza, może ten do wrażliwej byłby lepszy...
„Spür die Melodie der Community“

milena72

  • Gość
cera naczynkowa
« Odpowiedź #59 dnia: 2008-04-25, 13:14:38 »
zatem pisze co zaobserwowalam...;)
specjalnie dla Ciebie zmylam dzis twarz Bioderma zielona ( bo stal w szafce jeszcze nie ruszany:)nic mnie nie piecze tylko mam wrazenie ze skora jest troszke bardziej sciagnieta....
Natomiast mam nadzieje ze nie zmywasz nim oczu bo nie wyobrazam sobie aby czyms do skory tlustej i tradzikowej zmywac oczy :wink:
Generalnie czerwona Bioderma powinna byc lagodniejsza...moze w aptece beda mieli tester to odlejesz sobie pare ml i sprawdzisz...Ja generalnie mam wrazliwa skore ale po tym plynie ( mysle teraz o zielonym) nic mnie nie piecze ale komfort wiekszy mam po czerwonym
Ja mi sie uda to wkleje link do jaiejs apteki ktora ma ten plyn

http://www.cefarm24.pl/bioderma-sensibio-h2o-plyn-micelarny-do-oczyszczania-twarzy-i-zmywania-makijazu-250-ml-p6762.html

ps...cos mnie zaczyna jeden policzek piec....hmmm....minelo jakies 30minut ale jeszcze nie nakladalam kremu bo sie zagadalam-zazwyczaj od razu klade krem ktory zapewne lagodzi wiekszosc reakcji...