Autor Wątek: Do Instruktorów i użytkowników!!!  (Przeczytany 14463 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Do Instruktorów i użytkowników!!!
« dnia: 2007-01-29, 10:41:08 »
Wraz z Tomkiem znieśliśmy zakaz wypowiedzi w tym dziale dla instruktorów poszczególnych firm. I tak mieliście kłopot z wypowiadaniem się tutaj a raczej z niewypowiadaniem się. ;)
Teraz wraca to do stanu moim zdaniem naturalnego.
Jednak!
Proszę poszczególne firmy i ich przedstawicieli o umiar w prezentowaniu swych usług. Nie epatowanie nachalną reklamą. Proszę też o zachowanie zimnych głów i nie wszczynanie kłótni pomiędzy firmami i instruktorami.
Wszelkie problemy i skargi proszę składać do mnie ponieważ ja moderuję ten dział i nie pozwolę na przekraczanie pewnych nie do końca opisanych ale moim zdaniem wyczuwalnych norm zachowania.
Wszyscy chcemy aby przekazywano w tym dziale informacje pewne, przydatne i sprawdzone. Postarajcie się więc skupić na tym a nie szukaniu braków i niedociągnięć u konkurencji. To będzie dla Was najlepsza forma promocji.

Użytkowników zaś proszę aby nie skakali po wielu tematach tu jak i na  całym forum z okrzykami "Alleluja" pod adresem danej marki. Taki użytkownik dostanie ostrzeżenie a jego posty będą kasowane. Macie prawo lubić jakiegoś instruktora, chwalić go i jego wiedzę. Wystarczy jak opiszecie swoje wrażenia ze szkolenia u niego w jednym poście. Nie trzeba od razu pisać o tym w kilkunastu postach rozrzuconych po forum. Mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli. Nie chcę wprowadzać żadnego "zamordyzmu" i zawsze będę starał się stosować w miarę łagodne formy persfazji, oraz stosować zasadę "złotego środka". ;) Liczę na Waszą pomoc w tym.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...