Autor Wątek: Art-House - Warszawa  (Przeczytany 36989 razy)

Gość

  • Gość
manicure, pedicure - Warszawa
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-07-13, 19:47:36 »
Szukam dobrego kursu manikiuru/pedikiuru w Warszawie. Czy ktos moze mi polecic sprawdzone miejsce?  :D

olgacytrynka

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-07-13, 21:54:21 »
polecam ZDZ :)

Gość

  • Gość
Re: Szkolenie w warszawie - manikiur/pedikiur
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-07-14, 14:31:31 »
Cytat: "mp"
Szukam dobrego kursu manikiuru/pedikiuru w Warszawie. Czy ktos moze mi polecic sprawdzone miejsce?  :D


Może to cię zainteresuje
manicure i pedicure przy użyciu frezarki i innych narzędzi: http://www.silog.webd.pl/szkolenia/
polecam :)

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-07-17, 11:36:18 »
zdecydownie polecam jeśli już się decydować na manicure i pedicure to koniecznie przy użyciu frezarki, to naprawdę fajna sprawa a nie w każdej szkole tego uczą, zdarza sie że mają jakieś mocno archaiczne metody i np uczą tylko pedicure klasycznego i na dodatek przy użyciu omegi / hebla (o zgrozo) wiec warto poszukać szkoly która ma nieco nowocześniejszy program :)

Gość

  • Gość
Międzyn. Akademia Estetyki "Laurel" - Warszawa
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-07-24, 18:38:10 »
chciałabym sie dowiedzieć kto ukończył kurs stylizacji paznokci w Międzynarodowej Akademii Estetyki "Laurel" w Warszawie?? Wybieram się tam na kurs i chciałabym pozanć opinie na temat tego szkolenia czy warto tracić czas i pieniądze? proszę o odpwiedź jak najszybciej z góry dzięukuje :)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Warszawa
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-08-02, 21:27:22 »
Hmm... nikt nie odpisał a szkoda :( bo ogłaszaja się w każdej Gazecie Wyborczej z pracą i w pismach np. Make Up itp. Chętnie też usłyszłabym o ich kursach nie tylko paznokciowych ale i innych.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Warszawa
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-08-02, 21:58:12 »
Byłam na tym szkoleniu- zarówno na stylizacji paznokci, jak i na wizażu, ale sie do dzis nie odzywałam, gdyz jak instruktor konkurencyjnej firmy, jestem mało "wiarygodna" 8)

Kursy w Laurelu sa grupowe- grupki miały byc max 6 osobowe, ale w praktyce były 8, a w porywach nawet więcej, boi zdarzało sie, ze obie grupy- poranna i wieczorna były łaczone....
L. zapewnia modelki, niestey, czesto sa to osoby mało odpowiedzialne- zapisuja się jako modelki- maja np robione tipsy za 15zł i nie przychodzą! Jest to duzy problem, gdyz potem 2, a nawet 3 osoby robią tipsy tej samej modelce.

Pierwszy dzień- teoria- super prowadzony, duzo waznych informacji- o stylizacji paznokci, o rodzajach tipsów i sposobie ich przyklejania, o higienie itp.... Trzeba uwaznie wszystko zanotować, bo pani Patrycja  nie lubi sie powtarzac.
Brakowało mi jednak, choćby pokrótce omówienia chorób paznokci...

Zajęcia praktyczne:
-manicure biologiczny i ew. cążkowy (zalezy jak sie trafi modelka)
-akryl na tipsie
-akryl na szablonie
-zel na tipsie
-zdobienia kolorowymi zelami i akrylami.
Jak widac brakuje zelu na szablonie, gdyz podobno zelami CM, a te sa dostepne na szkoleniu sie nie da... Nie wiem, nie próbowałam. :wink:
Nie było pedicure i jedwabiu, mimo, ze był w programie  :?

Ogólnie- nie jest to drogi kurs i swojej ceny jest wart, ale jezli chcesz się czegos super nauczyc, to polecam szkolenia indywidualne- sa droższe, ale instoruktorka spędza z Toba cały czas i tylko Tobie go poswięca, tu w trakcie kursu (a był to mój kolejny kurs) widziałm jak inne kursantki popełniaja fatalne błedy, a instruktorka tego nie widzi, bo jest zajeta kims innym....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Warszawa
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-08-02, 23:21:01 »
Cytat: "Albertyna"
Byłam na tym szkoleniu- zarówno na stylizacji paznokci, jak i na wizażu, ale sie do dzis nie odzywałam, gdyz jak instruktor konkurencyjnej firmy, jestem mało "wiarygodna" 8)



Wiarygodność potrafię sam w miarę ocenić ;). Dzięki Albertyno :).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-08-04, 08:42:45 »
dziekuje bardzo za inormacje:) hmm.. jeszcze sie zastanowie nad tym kursem bo znalazlam jeszcze cos w Markach za Warszawa i z tego co wiem to jest dwie osoby i instruktorka poswieca tylko im swoja uwage a pozatym ode mnie z chelma dziewczyny jezdzily i sa zadowolone:) takze chyba tam sie wybiore!

Gość

  • Gość
szkolenie select
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-08-17, 22:10:33 »
Cześć,
mam pytanie zamierzam od września wybrać sie na szkolenie stylizacji pazurków do Selectu w Warszawie,ale słyszałm bardzo różne opinnie w tym duzo negatywnych i teraz sama juz nie wiem czy zdecydować sie na tą szkołe, czy możne jednak lepiej pójść gdzie indziej??? czy ktoś z was kończył ostatnio ta szkołe i mógłby podzielić sie swoimi spostrzeżeniami??

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-08-21, 01:12:17 »
KasiuB faktycznie opinie są bardzo zróznicowane,miałam już na doszkoleniu osoby po kursie tam ukończonym i właśnie od nich słyszałam takie opinie.
Wszystkie dziewczyny narzekały na bałagan ,że ciągle czegoś nie było.
Może zajrzyj tam i sama się przekonaj,czy szkolenia są indywidualne,co jest zapewnione itd.

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-08-21, 15:28:05 »
Dzięki za odpowiedz :D
Rzeczywiście przejade sie do tej szkoły i zobaczę jak to wyglada na żywo.  Pozatym ciekawa jestem na jakich pracuja produktach bo na ich stronie niestety nic nie ma na ten temat  :(
Ale wysłałam już do nich maila z zapytaniem o produkty i zobaczę co z tego będzie, i czy warto wydawać akurat na nich cieżko zarobione pieniązki.

Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-12-04, 16:31:45 »
witam prosze o pomoc ja mieszkam w Itali i bede przez dwa tygodnie w polsce czy moglbyscie mi polecic szkolenie szczegolnie metoda zelowa ...z gory dziekuje

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Warszawa
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-12-04, 19:44:03 »
nie wiemy w jakim mieście spędzisz te 2 tygodnie... w tym dziale masz wypisane miasta i szkolenia które polecamy i odradzamy w danych miastach  :wink: poczytaj i wybierz  :wink: jeśli nie ma miasta w którym będziesz załóż nowy temat  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-12-05, 09:27:15 »
bede w warszawie dziekuje za odpowiedz ...Angela