Autor Wątek: Dolny Śląsk  (Przeczytany 5929 razy)

Gość

  • Gość
Dolny Śląsk
« dnia: 2006-08-02, 20:14:36 »
Od wielu lat zajmuję się malowaniem paznokci, mam wiele klientek, które kłada na mnie nacisk żebym sie rozwinęła w kierunku stylizacji paznokci - głównie metodą żelową. Sama utwardzam pazurki u kosmetyczki żelem i z tych kosmetyków jestem bardzo zadowolona. Żel trzyma się na paznokciach nawet 2 miesiące - używa ona kosmetyków Saremco, są naprawdę trwałe, nie łamią się, bez problemu można przedłużać paznokieć na szablonie.
Chciałabym zrobić kurs na tych kosmetykach, problem polega jednak na tym że nie maja przedstawicielstwa na regionie Dolnośląskim - co jest dla mnie poniekąd barierą (obecnie jestem w 7m-cu ciązy) i dojazdy do Bydgoszczy odpadają :(
A może sa kosmetyki, które jakością odpowiadają tej firmie i szkolenie mogłoby się odbyć bliżej... ? Prosze o pomocne rady, chciałabym żeby moje klientki były zadowolone ze swoich pazurków jak dotychczas :)

Gosiaczka

  • Gość
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-03, 08:59:44 »
mysle ze nie jest az takie wazne jakich firm sie uzywa na szkoleniu. wazne jest natomiast poanowanie samej techniki przedluzania paznokci. a jak juz bedziesz po kursie to zawsze mozesz pracowac na czym tylko chcesz.
no i moim zdanie nie powinnas isc na szkolenie jezeli jestes w ciazy. no ale to kazdy decyduje za siebie.

Gość

  • Gość
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-03, 11:21:31 »
Co do kosmetyków może jest w tym troszkę prawdy, choć mi się wydaje że fajnie jest się nauczyć odrazu na tych kosmetykach, których chce się używać :)
A dlaczego uważasz że nie powinnam iść na szkolenie w ciąży?
Czy chodzi o to że nie usiedzę kilku godzin, czy może o to że kosmetyki nie sa bezpieczne w ciązy?
Ja obawiam się jednak że jeśli nie zrobię kursu teraz to później ciezko będzie mi się zmobilizować, nie wyrwę się z domu przy dwójeczce na 3 dni :) Ale kto wie może ....

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-04, 00:55:41 »
Jakość produktów to jedno a technika to drugie. Nawet najlepsze produkty źle zastosowane niewiele dadzą. Dlatego najlepiej idź na kurs tam gdzie dobrze uczą techniki i też dają wiedze teoretyczną. Produkty możesz wybrać potem.
Nie sądzę żeby kurs żelu mial jakiś negatywnty wpływ na ciążę. Oczywiście o ile nie masz jakichś specjalnym przeciwskazań. Tylko dobre odpylaczka i chyba da się żyć. No chyba, że bardziej doświadczone koleżanki wiedzą coś więcej.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-04, 09:14:16 »
"Dlatego najlepiej idź na kurs tam gdzie dobrze uczą techniki i też dają wiedze teoretyczną. Produkty możesz wybrać potem. "


Poradźcie więc gdzie najlepiej zrobić kurs, chciałabym żeby przedstawicielswo było gdzieś w okolicach Wrocławia, tak na dobra sprawę to  nie musze koniecznie pracować na tych czy innych kosmetykach, chcialabym jednak by były sprawdzone i polecane jako dobre przez innych, ponieważ wiecie jak to jest - zainwestować w coś co sie niekoniecznie trzyma na paznokciach i stracić klientki nie jest trudno, a nie chciałabym ich zawieść :)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-08-10, 00:11:32 »
Kwiatuszku,to Ty Madziu?;)

Gość

  • Gość
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-08-12, 11:29:56 »
Kwiatuszku polecam tobie Masternail, sama zobacz opinie o krsach

http://www.masternail.pl/

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-08-13, 09:01:36 »
Agnieszko dziekuje za polecenie naszych kursow.

Kwiatuszku jesli moge odpisac.  
Najważniejsza jest technika jaką będziesz pracowała -druga sprawa to oczywiście dany produkt.
Po kursie MASTER paznokcie beda sie rowniez trzymaly nawet do 1,5 miesiąca....ale pod warunkiem, ze wczesniej faza wzrostu płytki nie przekroczy wskazanej dlugosci do wykonania wypełnienia.

Jezeli pazurki będa solidnie wykonane - KLIENTKI będa napewno zadowolone z twojej pracy.
To nasz bieżący egzamin.
http://www.masternail.pl/strona.php?grupa=8&art=1155323484&dzi=1155323402&id_menu=1140648377&kat=1155323402&cr=0
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-08-13, 12:04:33 »
Madzia zapisała się do nas na szkolonko,startuje już 18tego :)
Więc szkolimy się podwójnie- Madzia i Dzidzia :)

Gość

  • Gość
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-08-15, 21:24:45 »
Przepraszam że nie odpowiadałam, ale zapomnialam zaglądnąć na forum a tu tyle odpowiedzi :)
Tak to ja Madzia ;)

Już nie mogę się doczekać szkolonka - obym pojętna byla a dzidzia cierpliwa.
niemniej jednak bardzo cieplo dziękuję wszystkim za odpowiedzi i propozycje, bardzo mi pomogłyście w podjęciu decyzji  :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-08-15, 21:33:33 »
Kwiatuszku, podjęłas bardzo dobrą decyzje- Darianna, to cudowna osoba- bardzo mila i pełna ciepła, a przy tym wymagająca, zatem na 100% dużo sie nauczysz :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Dolny Śląsk
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-08-17, 17:49:59 »
Albertynko - i o to chodzi ;) Taki szkoleniowiec - to idealny specjalista.
Bardzo się cieszę - zaczynam już jutro !!!