Autor Wątek: 2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?  (Przeczytany 18855 razy)

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-05-12, 10:00:01 »
No elena zgadzam się z Tobą w 100%, niestety mój kurs/szkolenie miało z założenia zupełnie inaczej wyglądać, dlatego straciłam tylko pieniądze. Myśle nad tym by zrobić szkolenie gdzieindziej, ale najpierw muszę nazbierać kasę.. :roll:
Darianna weszłam na Twoją stronę i mam pytanko: czy we Wrocławiu może też ktoś szkoli z all4nails?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-05-12, 10:31:47 »
All4nails, to firma Darianny, a Darianna szkoli dla firmy Beautica na produktach SPN.
Tu podaję Ci link do szkoleń SPN :)
http://www.beautica.pl/beautica/beautica_html/dystrybutorzy.php
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-05-12, 10:53:18 »
Aaaa no widzisz :D My mistake :wink: Dzięki za linka :)

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-05-12, 12:52:15 »
W tym względzie mam zerowe doświadczenie niestety, wiem jednak ze kurs kursowi nierówny.
Sama wybieram się na taki 1dniowy (tylko metoda żel) i mam nadzieje ze bedzie ok!
Swoją drogą, ostatnio paznokcie robiła mi dziewczyna która uczeszczała na tygodniowy kurs! Jak wygladają moje paznokcie - nnie pytajcie :/ Przez pare dni nie potrafiłam sie ich dotknąć  bo mi spiłowała naturalną płytke, żel mi odchodzi i podchodzi powietrzem a same pazurki są nierówne, co bardzo mnie denerwuje :(
Skusiła mnie cena - 40zł - ale nie wiem czy jeszcze jej zaufam, sama wydaje mi sie zrobiłabym to lepiej....

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-05-12, 13:05:07 »
I ona była po tygodniowym kursie?? Niemożliwe..ja byłam na dwudniowym, ale w drugi dzień to już bym czegoś takiego nie zrobiła. A ile Ci się te tipsy trzymały?

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-05-12, 13:09:04 »
Trzymają mi sie cały czas, staram sie nie dłubać w nich ale strasznie mnie to irytuje bo nie wyglądają za fajnie.
Ponad tydzień już je mam, ale każdy na końcach jest już zapowietrzony :/

Kurs robiła w styczniu w Zabrzu, gdzie i jak to wyglądało - nie dopytywałam ..

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-05-12, 13:20:14 »
No skoro są zapowietrzone, to ich odpadnięcie to kwestia czasu.. Zgłoś teraz reklamacje :wink:  bo za 40 zł można zrobić sobie całkiem ładne i "długotrzymajace się" tipsy u dziewczyn, które dopiero zaczynają w tej branży.. :)

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-05-12, 13:30:00 »
Pewnie ze mozna, tymbardziej że widze ze dziewczyna lubi to robić ale czegos jej tam chyba brakuje :P
no i sprzet ma dość profesjonalny..
ehhh, nie moge sie doczekac kiedy sama zaczne:)

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-05-12, 17:26:59 »
To powodzenia Aniu! :D
Mam tylko nadzieje, że wybrałas profesjonalny, sprawdzony kurs na te żelki.

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-05-12, 17:58:56 »
Czy sprawdzony to  nie wiem bo nie mam nikogo kto mógłby doradzić. Nie bede nic ukrywać - chce zrobic kurs w moim mieście, w Gliwicach, w beautify, u Ani_G o ile dobrze pamiętam:)

Ale jak pisałam, troche czasu minie :( bo i kasy brak a jak juz nazbieram miną z 4 miechy :/ dodatkow moi rodzice uwazaja to za bzdure wiec kiszka :) No ale ja sobie rade dam ...

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-05-12, 18:08:27 »
A pewnie, że dasz  :D Dla chcącego nic trudnego ;)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-05-13, 00:51:53 »
Cytat: "hancza"
j
moje zdanie jest takie a nie inne,a naprawde wiekszosc osob przychodacych na kursy potrzebuje czasu, z wyjatkiem jakiegos malego procentu ktory ma poprostu talent...

pozdrawiam


A moje zdanie jest takie, że jak ktos nie ma talentu to powienien się zająć inną dziedziną. Z pewnoscia jest to rzemiosło, ktore w pewnych przypadkach przeradza sie w sztukę. Każde rzemiosło jednak wymaga pewnej dozy talentu popartego ciężką pracą. Nawet bardzo utalnetowana osoba nie będzie od razu robić wszystkiego idealnie a ktoś mniej utalnetowany może wiele nadrobić pracą i ćwiczeniami. Nie każdy musi być miszczem świata ale powienien dążyć do doskonalości i mieć po prostu pewne zdolności manualne jak chce ciachać pazurki. :)
Pozdrawiam
Mako :twisted:

PS: Zanim wybierzecie się na kurs i wydacie kupę szmalu na produkty nie prościej jest najpierw uważnie poczytać fora internetowe? :)
Devil may cry...

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-05-13, 12:19:47 »
Cytat: "mako"

PS: Zanim wybierzecie się na kurs i wydacie kupę szmalu na produkty nie prościej jest najpierw uważnie poczytać fora internetowe? :)


No prościej:) Szkoda tylko, że ja się tak późno o tym forum dowiedziałam, bo na innych kosmetycznych jest jeszcze mniej informacji (chyba, że jakieś przegapiłam), a to jest całkiem "obszerne", ale się nie reklamujecie nigdzie, a szkoda, bo napewno wiele osób by z niego korzystało :)

Gość

  • Gość
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-05-13, 12:47:04 »
Cytat: "Kosme"
się nie reklamujecie nigdzie, a szkoda, bo napewno wiele osób by z niego korzystało :)


popieram!!

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
2 dniowe kursy-cos w nich chyba nie gra!?
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-05-14, 08:51:47 »
Ania P ......powiem tyle i nie dam zmienić zdania....jeden dzien nie umiesz nic!....   nie obraź się ale taka jest prawda....:(
Mako jakbym slyszala słowa mojej pani chrakteryzator, z ktora wspołpracuje...tyle, ze ona to jeszcze mocniej podkreśla... :wink: .....no, ale sa rózne osoby -a pracy w Polsce brak:( nie jeden" jedzie za chlebem ")...jednak pewne sprawy idzie wypracować....uruchomić tą wyobrażnie  przestrzenną  jest wtedy cięzej, ale idzie to zrobić ......tylko strasznie duzo w tym wkladu osoby prowadzącej szkolenie...
da się to zrobić ....to przede wszystkim- doświadczenie instruktora- nauczyciela  nie tylko w zawodzie, ale rowniez w nauczaniu.  Bo jednak dobrze nauczyć to duża  sztuka... każda kursantka jest inna - dlatego nawet sposob przekazywania  wiedzy musisz dopasować do jej osobowości i  jej predyspozycji. I tu potrzeba zaparcia - chęci, cierpliwości, doświadczenia....przede wszystkim nauczyciela ... bo to on musi  to przełamać i nauczyć.  Inaczej to równiez jego porażka. I to jest moje zdanie na ten temat.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039