Autor Wątek: Warszawa - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 172351 razy)

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-03-31, 14:33:24 »
dobrze, że piszesz!!! bo jak się nie uda na Rakowieckiej to będę musiała poszukać innego studium w Warszawie!!! :) nie wiem czego, ale uparłam się, że pójdę do Warszawy i już!!! w sumie to najbliższe duże miasto w mojej okolicy nie licząc Lublina, ale tam jakoś nie mam ochoty się wybrać!!! może mogłabyś polecić jakieś studium w Warszawie??? :D

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-03-31, 14:37:58 »
panstwowe jest tylko jedno reszta to prywatne jest jeszcze z tego co slyszlam panstwowe w otwocku podobno tez jest dobre

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-03-31, 14:42:38 »
Oczywiście mogą być i prywatne :) Narazie nie stać mnie na kosmetologie w Warszawie i zycie w niej, dlatego wybieram sie do studium :) Gdybym była na miejscu i nie musiała płacić za życie i wynajem mieszkania to na pewno bym się zdecydowała na kosmetologie, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma  :wink:  do wszystkiego można dojść małymi kroczkami, najpierw studium, potme studia :) dlatego jeśli znacie jakieś dobre studium Wawarszawie to piszcie :)

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-03-31, 19:15:30 »
Podaję ci link do szkoły :) Tutaj powinnaś wszycho znalezdz co Cię interesuje w razie pytań mogę podać Ci namiary do mojej znajomej, która w tym roku kończy tą szkołę :)  http://www.wszkipz.pl/enter.htm

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-03-31, 22:29:09 »
ja chodze na podwale 13 i jestem nawet zadowolona :) duzo nauki z dermatologii anatomii i dietetyki . Teraz powinnam siedziec i zakuwac miesnie na jutro ale mi nie dajecie hehe :D . o tyle jest ok ze mamy zajecie w swoim gabinecie i mozemy wprowadzac nasze pomysly:)

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-04-01, 15:47:31 »
No właśnie słyszałam o tym studium na Podwalu :) A powiedz mi ile płacisz za miesiąc??? I ogólnie, jaka atmosfera planuje w szkole??? :)

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-04-13, 17:21:33 »
ja się ucze w studium kosmetycznym na
Podwalu!ODRADZAM POMYSŁ PÓJŚCIA DO TEJ SZKOŁY!nICZEGO SIE TAM NIE NAUCZYSZ!
Ja jestem bardzo zawiedziona.Zanim przyszłam do tej szkoły słyszałam bardzo dobre opinie na jej temat(renoma).jedynym minusem miała być cena.550zł na dziennych i 500 na zaocznych(oczywiście za wakacje też płacimy!).żapewniali nam wszystkie preparaty i profesjonalny sprzęt gratis.w rzeczywistości wszystko wygląda inaczej1ciągle brakuje jakiegos peelingu,maski czy alg.ostatnio śmiałyśmy się z dziewczynami,bo nawet woda utleniona była przeterminowana.nie mówiąc o tym,że na wszystkim oszczędzaja-nawet z wacików nie pozwalają korzystać-wata tańsza!!!10 rodzaij pędzli musisz kupić sama(oczywiście profesjonalne),przybory do manicure również-same (ok 300zł)NIKT NAM O TYM NIE POWIEDZIAŁ!)
"lekcje"wyhglądają tak,że nauczyciele dyktują nam wszystko-jak w podstawówce!zajęcia są od 8-00 do 16-oo a wypuszczają nas jakieś 2 godz wcześniej.zENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE WIEM ZA CO TE PIENIĄDZE!
To co najlepsze w tej szkole to sekretara,która codziennie przerywa zajęcia i beszczelnie czyta liste,kto za szkołe nie zapłacił!nie wiem jhak taka osoba może pracować w sekretariacie!(brak kultury...)...
długo mogłabym jeszcze pisać...
pozdrawiam

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-04-13, 21:28:24 »
Ojejciu  :?  Dobrze, że napisałaś, bo jeszcze bym tam trafiła!!! To faktycznie nieciekawie zwłaszcza za takie pieniądze!!! Ja to już w ogóle mam mentlik w głowie... :(  Jakie studium w Warszawie wybrać, żeby było dobre, z wykształconą odpowiednio kadrą!!! Może Ty mogłabyś coś polecić??? I może wiesz, jak to jest z mieszkaniami w Warsaw??? Bo coś czuje, że sama nie dam rady wynająć kawalerki :(

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-04-14, 11:21:33 »
słyszałam,że szkoła na rakowieckiej ma dobrą opinię.plusem tej szkoły jest to,że wysyłają cię na obowiązkowe praktyki do salonów kosmetycznych.gdzie musisz radzic sobie sama.(odrazu na głęboką wodę!)ja osobiście znam dwie kosmetyczki po tej szkole,które mają swoje gabinety-są zachwycone!ale podobno kiedyś było inaczej...1do mnie do szkoły po dwóch semestrach przyszła dziewczyna,która bardzo krytykowała tą szkołe!ja też tam chciałam iść,ale odraził mnie syf jaki tam panuje(byłaś tam).gabinet kosmetyczny kojarzy mi się z czystym.jasnym miejscem...tam tego brakuje.
co do kadry nauczycielskiej szkoła na rakowieckiej na pewno przoduje.u nas kosmetyczki,to dawne słuchaczki studium...
jedynym nauczycielem godnym uwagi jest pani T.Sienkiewicz.posiada naprawdę dużą wiedze i w doskonały sp[osób umie ją przekazać!
     Tak naprawdę decyzję o wyborze musisz podjąć sama!nie polecam szkoły nowootwartej-różnie z nimi bywa(z tego co zaobserwowałam jest coraz więcej reklam nowo powstałych szkół kosmetycznych).
co do mieszkania ,nie mam pojęcia!jestem rodowitą warszawianką,dlatego nigdy nie miałam takich problemów.(ale mieszkania w wawie są cholernie drogie)
Pozdrawiam

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-04-14, 17:54:11 »
No mieszkanie w Warszawie w ogole chyba nie jest za tanie, ale na dworcu spać nie będe  :wink:  Mam trochę znajomych w Warsaw na studiach, więc w razie co na początku się do nich wbije :) Dzięki za wyczerpującą informację!!! Złoże papiery do Rakowieckiej, a jak się nie uda to będzie psikus!!! A w tym roku są egzaminy z biologii i chemi, także się zobaczy, jak pójdzie z tą chemia  8)  Ale dzięki za info, zawsze to lepiej jak ktoś się wypowie co zna środowisko!!! :)

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-04-16, 00:29:13 »
ja w tym roku zamierzam iść na kosmetologię!na studia-cgcę kontynuować naukę w tym kierunku.ale nie wiem jeszcze gdzie.zastanawiam się nad Akademią Medyczną w Bydgoszczy.
Teraz żałuje,że odrazu nie poszłam na studia...

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-04-16, 09:36:05 »
no pewnie, jako Cię stać to idz i się nie zastanawiaj!!! :) Mnie niestety nie byłoby stac na kosmetologie w Warszawie, a tylko ona wchodzi w gre!!! ale mam nadzieję zrobić chociaż licencjat z kosmetologii zaocznie po studium!!! :)

vroniasta

  • Gość
egzamin do studium państwowego
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-05-20, 10:15:17 »
Wybieram się do studium kosmetycznego na Rakowieckiej w Warszawie!!! W tym roku <to> o przyjeciu do studium będzie decydował egzamin z biologii i chemii!!! Dziewczyny może orientujecie się, czego mogę spodziewać się na takim egzaminie??? Głównie chodzi mi o zagadanienia dotyczące chemii!!! Bo biologia to wiadomo, że wszystko co związane z człowiekiem, anatomia, budowa skóry, paznokci, włosów, układy itp.

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-05-23, 10:20:49 »
Jejciu dziewczynki nie wiem, czego żadna z Was nic mi nie poradziła????????? Jakakolwiek informacja będzie dla mnie wielką pomocą, ponieważ zaczynam chodzić na korepetycje z chemi i chciałabym już się jakoś ukierunkować, żeby nie przerabiać całego liceum!!!  :(

Gooosha

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-05-23, 13:21:54 »
Nie wiem co ci poradzic, ja nie miałam egzaminu do szkoły, wiec nie mam pojęcia. Może zadzwoń, lub podejdź tak i zapytaj o zagadnienia do egzaminu, może mają pytania z poprzednich lat to zobaczysz.