Autor Wątek: Szkoła Anieli Goc Poznań  (Przeczytany 3157 razy)

Offline karolajnaa1889

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Szkoła Anieli Goc Poznań
« dnia: 2012-08-01, 20:50:45 »
Cześć wszystkim;p

Jestem nowa na forum w tym roku zamierzam wybrac sie na studia kosmetologiczne w Poznaniu i zastanawiam sie jaka szkole wybrac a mianowicie chcialabym zebyscie doradzily mi waszym zdaniem najlepsza szkole pod kazdym mozliwym wzgledem mam tutaj na mysli kadre pedagogiczna, jakosc przekazywanej wiedzy, poziom nauczania, dostepnosc materialow na miejscu( chodzi mi o to czy jak pisze na stronie szkoly ze za wyprawke w chwili zapisania sie do szkoly placimy np 200 zl to oznacza ze to juz jest na caly rok w sensie ze nie musze juz dokupywac ciagle narzedzi swoich kosmetykow itp bo np w szkole ale nie w studium tylko na studiach licencjackich na stronie szkoly anieli goc za studia pisze ze placi sie 500 zl czesnego co miesiac to nie jest tak malo wiec chce wiedziec czy to beda jedyne koszty a nie ze okaze sie ze co miesiac jeszcze trzeba bedzie kupic cos za 200 300 zl bo bedzie brakowac wszytkiego a niestety wtedy nie stac mnie na taka szkole). o odpowiedzi bardzo prosze tylko osoby ktore studiuja obecnie w tej szkole lub ja ukonczyly ( ewentulanie osoby ktore maja przyjaciol z tej szkoly ) - nie chce po prostu zeby wypowiadaly sie osoby ktore tylko cos przypuszczaja bo to mi zbytnio nie pomoze. bardzo bede wdzieczna za szybkie odpowiedzi gdyz chce na dniach sie zapisac zeby od pazdziernika uczeszczac. jeszcze mam jedno pytanie czy czesne jest mniej wiecej stale przez wszytkie trzy lata studiow?czy ulega jakims zmianom w ciagu tych 3 lat ( a mianowicie czy  jesli sa to duze podwyzki zeby sie nie okazalo ze na 2 roku zamiast 500 zl bedzie za miesiac 800) i jak wygladaja zajecia jest wiecej teorii czy praktyki? chodzilam do studium kosmetycznego i bylo wiecej praktyki a slyszalam ze na studiach jest wiecej jednak teorii bo kosmetolog to w koncu nie zwykla kosmetyczka czy to prawda? a jak pozniej ze sepcjalizacjami na 2 roku sie wybiera? i czy zawsze otwieraja specjalizacje jakie chcemy czy tylko mowia ze utworza dana specjaliacje jak bedzie np minimum 20 chcetnych? z GORY DZIEKUJE ZA  szybkie odpowiedzi i prosze tylko o te prawdziwe informacje pozdrawiam wszytkich ps jesli znacie jakas lepsza szkole w poznaniu kosmetologiczna to dajcie znac napiszcze itd

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Szkoła Anieli Goc Poznań
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-08-03, 23:44:26 »
Witam! ja również wybieram się do tej szkoły:) na zaoczne;) aktualnie jestem juz po studium medycznym:) wiem że 500 zł to dużo ale ponoć szkoła jest bardzo dobra w porównaniu do innych szkół, oczywiście to nie to samo co studia na uniwersytecie medycznym ;] dzwoniłam, pytałam płaci się tylko te 500zl miesięcznie, bez żadnych innych opłat i opłaty nie zmieniają się po roku jak w przypadku innych szkół:p Pozdrawiam;))
kosmetyczka;)

Offline agatawieczorek2

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Szkoła Anieli Goc Poznań
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-08-03, 23:47:03 »
aa zapomniałam dodać że moja znajoma chodzi do tej szkoły:) a w przypadku innych szkól to włąśnie się oszukałam bo po podpisaniu umowy okazało się ze po roku kwota czesnego wzrasta, po 2 roku to samo i po przeliczeniu okazało się że zapłacę wiecej niz W WSZUIE. ;)
kosmetyczka;)

Offline Wika Skrzypek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Szkoła Anieli Goc Poznań
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-08-08, 23:37:12 »
Moja koleżanka twierdzi, że oddział w Szczecinie zasługuje na same supelatywy, ale Poznań - odwrotnie niestety.