Autor Wątek: Rady na nowy początek  (Przeczytany 4283 razy)

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Rady na nowy początek
« dnia: 2010-02-17, 13:57:14 »
Wtam,
Od 10 lat prowadzę gabinet specjalizujący się w pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu z mikrodermabracją oraz pilingiem kawitacyjnym włącznie. Po urlopie macieżyńskim planuję otwarcie saloniku w którym chciałabym się zająć pielęgnacją ciała. Na początku planuję 2 zabiegi na ciało, peeling ciała, masaż relaksacyjny pleców. Głównie myślę o masażu kamieniami lub stęplami. Tu polega mój dylemat , nie wiem co lepsze i który rytuał bardziej się sprawdza.  Wiem dużo na temat zabiegów na ciało, ale wybór jest tak ogromny, że mam mętlik w głowie :nono:.Co mi radzicie na początek, który z masaży  i jakie są fajne zabiegi na ciało na początek.
Z góry dziękuję za podpowiedzi agnes
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline hexe_jasmin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-03-03, 19:24:46 »
Witaj agnes.30

Moim ulubionym masażem jest masaz kamieniami ,nie jest skomplikowany i daje świetne efekty relaksu dla pacjentki.

Ja polecam ten masaż dla zestresowanych osób których jest coraz więcej. :wink:

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-03-03, 20:50:46 »
mozesz wykonywac masaz aromaterapeutyczny z zastososwaniem olekow eterycznych;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-03-14, 14:18:32 »
Witaj agnes.30

Moim ulubionym masażem jest masaz kamieniami ,nie jest skomplikowany i daje świetne efekty relaksu dla pacjentki.

Ja polecam ten masaż dla zestresowanych osób których jest coraz więcej. :wink:

To ciekawe co napisałaś, dzieki. Mam bardzo ciekawą ksiażkę o masażach i w niej jest bardzo dokładnie opisany masaż kamieniami. Wydał mi się bardzo skąplikowany, wręcz dla zawodowych masażystówe a nie dla kosmetyczek. Ze wzkględu na działanie ziół bardzo fajny wydał mi się masaż stęplami no i dużo fajniejszy w wykonaniu. Naprawdę mam spory dylemat.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline ewelinamroz

  • kosmetoloszka :-)
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-03-21, 12:32:41 »
Byłam na szkoleniu z masażu gorącymi kamieniami i muszę zgodzić się z agnes.30 masaz wcale do prostych nie należy, trzeba wiele ruchów zapamietac - co po kolei ktory kamien na jakie partie ciała.. dziewczyny ktore zajmuja sie masazem kamieniami na codzien wiedza ze bardzo duzo pracy i sily trzeba w takowy masaz wlozyc..
Klientka rzaczywiscie zrelaksowana, ale powiem szczerze ze gdybym zrobila sobie taki masaz w ciagu dnia to reszta dnia przespana...
pozdrawiam Ewelina
mgr kosmetolog

Offline Dudi86

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #5 dnia: 2010-03-23, 22:33:06 »
witam
Proponuje masaż bańkami chińskimi - coraz bardziej popularny.
Z zabiegów na ciało uważam, że świetne efekty daje zabieg Lodowy z firmy Matis. Szczególnie polecany wiosna i latem :) Extra chłodzenie :smiech3:
Każdy z nas nosi w sobie piękno.
Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć...

Technik usług kosmetycznych
studentka kosmetologii
masażystka:)

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #6 dnia: 2010-03-23, 23:52:04 »
A ja zdecydowalam sie na kurs masazu bambusem o ktorym juz wspomnialam na forum.Szkolenie mam w maju.Obejrzalam pare filmikow,poczytalam na ten temat oraz rozmawialam masazysta ktory bedzie mnie szkolil i bardzo mnie ten masaz zaciekawil.Nie trzeba uzywac duuuzo sily wystarczy rolowac paleczki bambusowe po ciele.Relax a zarazem dzialanie modelujace sylwetke :P

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-03-24, 11:37:11 »
9 maja będę mieć kurs masażu kamieniami  :-D już nie mogę się doczekać. W końcu obecnie trzeba to umieć, po za tym  uwielbiam poznawać nowe techniki masażu.
Zresztą moim zdaniem masaż i sen to dwa najważniejsze i najlepsze kosmetyki. Tak na marginesie mój mąż nie może się już doczekać ( ma się ze mną dobrze).

A tak wogóle to teraz chodzi mi po głowie makijaż permanentny oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Wiem, że to kompletnie inny front, ale dla mnie bardzo komfortowy. Szykują się duże zmiany : dzidziuś w drodze. A dzięki temu mogę się związać z innymi gabinetami i mieć bardziej elastyczny czas pracy.
« Ostatnia zmiana: 2010-03-24, 13:58:25 wysłana przez agnes.30 »
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline pata188

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-03-24, 13:07:36 »
9 maja w szkole w której prowadzę zajęcia będziemy mieć kurs masażu kamieniami  :-D już nie mogę się doczekać. W końcu obecnie trzeba to umieć, po za tym  uwielbiam poznawać nowe techniki masażu.
Zresztą moim zdaniem masaż i sen to dwa najważniejsze i najlepsze kosmetyki. Tak na marginesie mój mąż nie może się już doczekać ( ma się ze mną dobrze).

A tak wogóle to teraz chodzi mi po głowie makijaż permanentny oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Wiem, że to kompletnie inny front, ale dla mnie bardzo komfortowy. Szykują się duże zmiany : dzidziuś w drodze. A dzięki temu mogę się związać z innymi gabinetami i mieć bardziej elastyczny czas pracy.
Gratulacje agnes.30!!! Fakt faktem ze te zabiegi dadza Ci mozliwosc pojezdzenia po roznych salonach i nie sa tak wyczerpujace dla przyszlej mamusi  : brawo :

Offline hexe_jasmin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Rady na nowy początek
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-03-25, 11:17:02 »
9 maja będę mieć kurs masażu kamieniami  :-D już nie mogę się doczekać. W końcu obecnie trzeba to umieć, po za tym  uwielbiam poznawać nowe techniki masażu.
Zresztą moim zdaniem masaż i sen to dwa najważniejsze i najlepsze kosmetyki. Tak na marginesie mój mąż nie może się już doczekać ( ma się ze mną dobrze).





Gratuluje  : brawo :decyzji nie będziesz zawiedziona tylko nie zrażaj się jak na szkoleniu będzie wszystko wychodzić instruktorowi tak sprawnie  :-D bo do wszystkiego trzeba czasy i praktyki.
Czekam na kolejne posty jak będziesz po kursie :-D
Twój mąż jest szczęściarzem




Dodano: 2010-03-25, 11:20:35
Jak chodzi o makijaż i inne zabiegi  wydaje mi się że  nie jest to do końca inny kierunek wszystko łączy się  w całość  relaks (masaż kamieniami) upiększanie i ułatwianie życia innym kobietom to przecież ma na celu makijaż permanentny i magia długich rzęs. :-D
Ja uważam że trzeba robić to co się lubi i w czym można być dobrym bo to wtedy się czuje:)
a do tego masz nienormowany czas pracy i dla przyszłej mamusi to idealne  
przy okazji gratuluje  :-D napisz  kiedy zostaniesz mamusią

« Ostatnia zmiana: 2010-03-27, 21:17:27 wysłana przez Ania »