Autor Wątek: Opalanie natryskowe - air brush  (Przeczytany 27117 razy)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #30 dnia: 2010-03-07, 10:34:48 »
Jezeli to jest SunSpa  to barwniki bardzo dobre ale sprzet.... malo ciekawy. Zwykly airbrush do malowania!

Offline studiospa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #31 dnia: 2010-03-07, 20:20:21 »
Jezeli to jest SunSpa  to barwniki bardzo dobre ale sprzet.... malo ciekawy. Zwykly airbrush do malowania!

moze i malo ciekawy ale klientki i tak go nie widza i prawie nie slysza. Bardzo sprawny i cichy kompresorek a co do pistoletu to taki maly poreczny "aerografik". Pojemniczek na preparat wystarcza akurat na jeden natrysk.


Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #32 dnia: 2010-03-07, 21:52:09 »
Mielismy SunSpa i pod wzgledem aparatury sunfx bije go na glowe. (Sunspa uzywalismy 2-3 lata).

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #33 dnia: 2010-03-08, 09:29:33 »
SLYSZALAM ZE TO NEI MUSI BYC SPRZED SPECJALNY DO OPALANIA  TYLKO ZWYKLY KOMPRESOR ALE JUZ SAM NIE WIEM BO ZNALAZLAM TAKIE COS http://www.allegro.pl/show_item.php?item=937191693&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Offline studiospa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #34 dnia: 2010-03-08, 13:11:16 »
SLYSZALAM ZE TO NEI MUSI BYC SPRZED SPECJALNY DO OPALANIA  TYLKO ZWYKLY KOMPRESOR ALE JUZ SAM NIE WIEM BO ZNALAZLAM TAKIE COS http://www.allegro.pl/show_item.php?item=937191693&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

pytanie tylko czy ten "agregat malarski" nie ma za duzego cisnienia na dyszy i czy dysza podaje wlasciwe ilosci preparatu na cialo. I czy przy okazji "malowania" klientki nie pomalujesz calego pomieszczenia ;D

Offline miagrazia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #35 dnia: 2010-04-19, 23:26:40 »
Witam, preparaty (tusze, barwniki, szablony, itp.) do wykonywania tatuażu natryskowego można nabyć na www.newcosmetics.pl (można też złożyć zamówienie telefonicznie).

Dużo interesujących informacji na temat wykorzystania techniki AirBrush (i generalnie technik natryskowych) w kosmetyce można znaleźć na www.airbrush.edu.pl. Strona opisuje techniki natryskowe z perspektywy klienta i kosmetyczki.

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #36 dnia: 2010-04-21, 00:18:24 »
CZY MOŻECIE NAPISAĆ JAKIE PARAMETRY MAJA WASZE URZĄDZENIA :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: DO OPALANIA NATRYSKOWEGO ;-)))

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #37 dnia: 2010-04-21, 10:12:45 »

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #38 dnia: 2010-04-22, 11:05:46 »
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #39 dnia: 2010-05-12, 00:41:05 »
Oj taki jakos mi sie caps lock wlaczyl . co myslicie kosmetykach do opalania natryskowego Techno Tan ? :nono:

Offline ewelinamroz

  • kosmetoloszka :-)
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #40 dnia: 2010-05-12, 09:51:24 »
Witam :-) Ja pracuje na sprzecie do opalania natryskowego technotan oraz na ich plynach do natrysku ;D Jestem zadowolona, klienci rowniez :D Jednak zastanawialam sie przed zakupem tego, nad SunFX bo podobno swietne, z reszta Tomek rowniez pozytywnie sie wypowiadal na ich temat :) Jednak roznica w cenie.. zdecydowala ze kupilam TechnoTan Poki co nie zaluje.. :)
pozdrawiam Ewelina
mgr kosmetolog

Offline yamaya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #41 dnia: 2010-06-03, 17:55:44 »
ja wczoraj skorzystałam z opalania natryskowego sunfx ,sama też chciałabym kupić do salonu i rzeczywiście sprzęt mają b dobry ,kosmetyczka bardzo szybko i sprawnie rozpyliła mi barwnik one na ciele (mam bardzo jasną karnację) i niestety wyglądam jak chińczyk mam skórę pomarańczową ,ja po prostu dobrze wyglądam w samoopalaczach lekko beżowawych a nie brzoskwiniowych ,zresztą nawet przy śniadej czy lekko oliwkowej karnacji ten barwnik jest zbyt pomarańczowy... czy do tego sprzętu można stosować inne barwniki ?

Dodano: 2010-06-03, 21:54:42
dodam jeszcze że barwniki te nie brudzą ubrania ,może tylko odrobinkę przy paszkach jak się spociłam
« Ostatnia zmiana: 2010-06-03, 21:54:42 wysłana przez yamaya »

Offline lusissa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #42 dnia: 2010-06-04, 23:25:46 »
Jak zabezpieczacie ściany prze zabrudzeniem,opalacie w namiotach czy parawany? Mamy nowe urządzenie i dopiero zaczynamy ale ściany już w delikatnym brąziku,mimo że natrysk jest robiony co najmniej 2 metry od ścian.

Offline yamaya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #43 dnia: 2010-06-05, 07:47:32 »
ja mam parawan i myślę naciągnąć na niego folię bo bez sensu inwestować 500zł w namiot (tyle kosztuje w sunspa)

Offline ewelinamroz

  • kosmetoloszka :-)
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #44 dnia: 2010-06-06, 12:37:30 »
Ja mam namiot, bo kupiłam cały zestaw.. jesli masz osobne pomieszczenie do natrysku to namiot niepotrzebny bo i tak w namiocie zawsze sie rozpryskuje plyn ze jest go wszedzie pelno.. i lepiej pomalowac sciany zmywalna farba lub polozyc plytki.. jednak jesli robisz to w pomieszczeniu w ktorym swiadczysz tez inne uslugi to lepiej taki namiot miec i oprocz tego parawan zeby klienci czuli sie bardziej komfortowo.. poza tym jak masz namiot mozesz swiadczyc usluge dojezdzajac nawet do klientow ;)
pozdrawiam Ewelina
mgr kosmetolog