Autor Wątek: Art-House - Warszawa  (Przeczytany 36987 razy)

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-22, 19:32:46 »
Bardzo proszę o pomoc!Szukałam szkolenia dotyczącego stylistyki paznokci i przypadkiem wpadłam na Waszą stronę. Dużo się tu dowiedziałam - nie miałam pojęcia że wybór odpowiedzniego kursu jest aż tak ważny i że szkoła szkole nierówna ! :( Chciałam prosić o radę. Mam zamiar zapisać się na taki kurs jestem z Warszawy i tyko tu z pewnych względów mogłabym uczęszczać na zajęcia. Czy możecie mi polecic jakąś dobrą szkołe? Sporo słyszałam o Select...możecie mi podpowiedzieć czy warto wybrać się tam na szkolenia ?Które szkolenie w Warszawie wybrać ? o których słyszałyście dobre opinie ?
Z góry dziękuję :)

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-11-23, 09:48:23 »
Ja polecam szkolenia w Euro Fashion. Wybiera się firmę na której chce się pracować. Ja osobiście polecam szkolenie u dystrybutora EF w Pruszkowie. Ale podaję też link z adresami innych dystrybutorów organizujących także szkolenia http://www.euro-fashion.com.pl/dystrybucja1.php#mazowieckie

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Warszawa
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-11-23, 15:38:03 »
A ja polece szkolenie w Ekert Nails

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-11-30, 12:31:51 »
Ja wybieram sie na kurs do Centrum Promocji Kosmetycznej na Targowej w Warszawie. Czy moglibyscie mi cos napisac na temat tego centrum? Czy warto i takie tam. Z gory dziekuje za info :))

Gość

  • Gość
kurs stylizacji paznokci w ess select
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-12-01, 15:21:53 »
chetnie podziele sie z toba swoją opinią o select...  kończyłam tam kurs jakiś czas temu i jestem z niego bardzo zadowolona . Kurs trwa 65 h kosztuje 850 zł można ukończyc ten kurs w trybie tygodniowym (pn.-pt. ) i weekendowym    
jeśli jestes z poza warszawy nocleg masz gratis !  szkoła oferuje modelki i produkty na których sie uczysz. zajęcia odbywaja sie w milej atmosferze . za prowadzą je 2  miłe i doświadczone instruktorki . nauczysz sie wszystkich rodzaji manicure i pedicure , techniki żelowej i akrylowej na tipsie i szablonie , utwardzania naturalnych paznokci,uzupełnienia,zdobienia,kolorowego akrylu i żelu ....  jestem wymagającą osobą i ta szkoła spełniła w zupełności moje oczekiwania.  jeszcze raz serdecznie ją wam polecam. namiary szczególowe znajdziecie na stronie www.select.edu.pl  
pozdrawiam

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-12-02, 21:07:32 »
Dziękuję wszytkim za odpowiedzi ..:) Chciałam się zapytać jeszcze odnośnie tego Selectu - myślisz, że 65h starczy, żaby opanować wszytkie te techniki? Czy materiały na których będę się uczyła sa wliczone w cenę kursu, czy też nie?Czy mozna gdzies obejrzeć galerią uczniów Selectu?Czy szkoła wydaje jakiś certyfikat?Mogę wiedzieć, czy pracujesz teraz jako stylistka i jakie sa sznse na utrzmanie się na rynku i na zarobek ? Jak faktycznie wygląda ta pomoc dotyczaca założenia własnego gabinetu ...Ile osób jest w grupie?

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-12-05, 19:25:03 »
Jesli chodzi o moją opinie na temat select to jest jak najbardziej pozytywna.Co miałam obiecane podczas rozmowy zostało spełnione podczas kursu.Generalnie szkolenie odbywa się na praktyce...non stop szkoła zapewnia modelki do ćwiczeń tak ze nie cwiczyłsmy ani na sobie, ani na sztucznych dłoniach.Instruktorki bardzo cierpliwe i zyczliwe.Ostrzegam!!!! szkoła cieszy się dużym powodzeniem i z wyprzedzeniem trzeba się zapisywać.Pozdrawiam was!!!! dorka:)

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
Warszawa
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-12-05, 22:01:52 »
A ja polecam Ci szkolenie u Marka Wierzchowkiego - mistrza, zdobywcy wielu tytułów, w polce i za granicą (nie dalej jak dwa mies temu miał I miejsce chyba na Ukrainie i  II miejsce podczas niedawnych mistrzostw w Warszawie). Wiem, że dziewczyny bardzo sobie chwala szkolenia u niego! Jest nie tylko bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, o czym świadczy miedzy innymi fakt, że prowadzi szkolenia indywidualne (dla mnie to podstawa w wyborze szkolenia). W szkoleniu nie chodzi o to by ktos pokazał Ci jak robc paznokcie, ale żeby obserwował Cie przy pracy i na bieżąco korygował ewentualne błedy. To że widzisz jak ktoś to robi, nie znaczy, że bedziesz potrafiła to powtórzyć. Ważne jest abyś miała mozliwośc ciągłego zadania pytań, jeśli praujesz z instruktorem indywidualnie poświęca Ci on 100% swojej uwagi..
Pozdrawiam :)
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-12-13, 15:33:56 »
Cytat: "dorota_s"
Jesli chodzi o moją opinie na temat select to jest jak najbardziej pozytywna.Co miałam obiecane podczas rozmowy zostało spełnione podczas kursu.Generalnie szkolenie odbywa się na praktyce...non stop szkoła zapewnia modelki do ćwiczeń tak ze nie cwiczyłsmy ani na sobie, ani na sztucznych dłoniach.Instruktorki bardzo cierpliwe i zyczliwe.Ostrzegam!!!! szkoła cieszy się dużym powodzeniem i z wyprzedzeniem trzeba się zapisywać.Pozdra]wiam was!!!! dorka:)






ja także uważam że SELEKT jest najlepsza szkoła jest miła atmosfera i toprawda że nie uczy sie na sztucznych dłoniach tylko namodelkach, polecam szczegulnie kamile .

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-12-26, 10:21:49 »
ja szkoliłam sie w selekt , jestem bardzo zadowolona jest super atmosfera i mozna dużo sie nauczyc...polecam

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-12-26, 19:22:52 »
witam. chętnie ci podpowiem... zdecydowanie odradzam ci art house ponieważ moja znajoma kończyła tam kurs i była bardzo nie zadowolona gdyż przez ok 60 h nauki nie zrobiła ani jednej klientki i nie nauczyła sie tam zbyt wiele poza tym instruktorki sa bardziej zajete soba nawzajem i najnowszymi plotkami niz nauka kursantek...   pozdrawiam

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-12-30, 14:59:23 »
polecam szkolenie w Europejskiej szkole stylizacji select. kompleksowy kurs stylizacji paznokci 65 h za 950 zł  . szkoła zapewnia modelki i produkty na których sie uczysz .miła atmosfera ,małe grupy i 2 instruktorki.Szczególowe informacje na ich stronie www.select.edu.pl pozdrawiam

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-01-02, 22:32:21 »
Szkolilam sie w Select i jesli nie przeszkadza ci poszukiwanie produktow na stolikach kolezanek w dwoch roznych salach to poza tym bylo OK. Pani Ania jest bardzo mila, jest duzo cwiczen i od razu kontakt z klientem.  :lol:

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-01-02, 22:35:50 »
hahaha! Akurat dawno jestem po kursie u nich :D  Atmosfera w porzadku tylko poszukiwanie produktow u innych bylo meczace. bo ciagle czegos brakowalo...

Gość

  • Gość
Warszawa
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-03-03, 16:39:49 »
jestem świeżo upieczonym uczniem selectu!!!  :D
Nie mogę narzekać dziewczyny sa spoko na luzie jest atmosfera bez skrępowania mozna o wszystko pytac tylko faktem jest to że trzeba zawsze czegoś szukać bo nigdy mnie ma na miejscu