Autor Wątek: Opalanie natryskowe - air brush  (Przeczytany 27103 razy)

aaaniaaa

  • Gość
Opalanie natryskowe - air brush
« dnia: 2007-05-22, 12:26:28 »
Szukam aparatu do opalania natryskowego w gabinecie. Czy ktoś może wykonuje spray bronzing w gabinecie ???Byłabym wdzięczna za  nazwy aparatów, na których pracujecie i jesteście z nich zadowolone

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-05-22, 21:13:05 »
Hej! my w gabinecie wykonujemy air brush od 3 lat,ale jakie preparaty,podam Ci na PW. Bo chyba nie wolno tak pisać,bo to reklama :roll:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-05-22, 21:28:52 »
wolno jeśli nie jesteś  przedstawicielem tej firmy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-05-22, 21:32:23 »
Aha,nie wiedziałam. Napisałam tak,bo mam złe wspomnienia z innego forum. Głupia sytuacja,laska pyta się o dobrą odżywkę do paznokci,to ja jej pisze. A mój post jest usunięty. Czemu? Bo zabrzmiało jak reklama,a oni mają umowę z inną firmą itd. chore :roll:

Offline mynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Tatuaz wykonywany airbbrushem
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-08-30, 22:06:07 »
Witam wszystkich. Mam ogromna prosbe. Czy ktos z was wykonuje takie tatuaze i gdzie mozna kupic farbki do tego. Mam airbrusha i narazie do niczego go nieuzylam. Bylam w tym roku na wakacjach na slowacji i tam dziewczyny zarabialy wlasnie robieniem takiego tatuazu. Prosze pomozcie. Pozdrawiam

Offline inka2401

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-03-29, 14:04:49 »
ja również szukam aparatu i barwników do airbrusha byłabym wdzięczna o jakieś namiary.z góry dziękuje :D

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-04-15, 21:22:28 »
Hmm ja również chciałabym zakupić aparacik do gabinetu ale jak ostatnio zasiadłam do komputera w celu uzyskani jakichś informacji to ku mojemu zaskoczeniu informacji było bardzo bardzo mało i znalazłam tylko 1 sprzęt profesjonalny do opalania 1 taki łączony (głowice do opalania i malowania pazurków) i 1 na allegro przy którym pisało cytuję...pistolet do wszystkiego-nadasz skórze opalony wygląd lub pomalujesz zderzak w swoim samochodzie...?! :roll:  co to w ogóle jest....masakra,wychodzi na to że mój kolega lakiernik tez moze dorabiac sobie na boku :-$  :skeub:  : hahaha :
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-04-16, 00:35:47 »
hehehe  :lol:  bo właściwie aparat działa na podobnej, jak nie nawet, takiej samej zasadzie :)

Ogólnie zauważyłam, że opalanie natryskowe stało się zdecydowanie mniej popularne, z tego co słysze kosmetyczki pozbywają sie sprzętu. No fakt zabieg stosunkowo drogi, efekt krótkotrwały, czasem rezultaty opłakane mówie o zaciekach, plamach...

Dziewczyny te które mają opalanko u siebie,  jak to u Was wygląda obecnie?
kiedyś też rozwazałam zakup ale z tego co widzę, chyba nie bardzo się to ostatnimi czasy opłaca  :?:
„Spür die Melodie der Community“

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-04-16, 07:46:10 »
Cytat: "inka2401"
ja również szukam aparatu i barwników do airbrusha

Bardzo dobre barwniki miala Supernova (nie wiem czy jeszcze sa dystrybutorem ale chyba tak: http://www.sun-spa.co.uk).
Sprzet do natryskiwania byl ciut gorszy, ale jak sie go opanowalo to efekty byly znakomite. Opiera sie on na sprezarce i airbrushu Badger 200NH, wiec jezeli kupi sie inny airbrush mozna tez uzywac do zdobien czy malowania ciala, pod waruniem, ze ma sie talent ;)

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-04-16, 08:23:59 »
My mamy, ale mało osób korzysta. Może 2 na miesiąc? Głównie Panie młode w ciąży. Więc nie wiem czy warto teraz kupować.
Ja i tak nie mogę teraz psikać, bo jest mi niedobrze  :oops:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-04-18, 08:24:54 »
Oczywiscie, klientki zdarzaja sie od okazji do okazji, ale sa. Zreszta, gdy pierwsze 'opalacze' wchodzily na rynek - cena zabijala, teraz ceny sa duzo nizsze.

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-04-18, 21:20:51 »
a czy wiecie gdzie we Wrocławiu można się psiknąc? ja bym teraz chętnie skorzystała, ale w sumie nie wiem gdzie, żadna z moich znajomych nie ma, może tu na forum się ktoś znajdzie..?

Gooosha

  • Gość
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-04-29, 21:30:47 »
Ponawiam pytanie o nalepsze aparaty i namiary gdzie można kupić. Nie znam się zupełnie i nie chciałabym kupicz czegoś nieużytecznego. Pomocy!!! ;)

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-04-29, 22:16:39 »
a ja znalazłam w końcu jakiś salon, jutro idę się yroszkę opalic przed majówką, wyczytałam na stronie coś takiego:

Dla uzyskania bardziej atrakcyjnego efektu, do każdego zabiegu można dodać kilka złotych kropel, które nadadzą skórze efekt pięknej, intensywnej opalenizny połyskującej w świetle metalizującymi opiłkami w kolorze: złotym, srebrnym lub różowym.

co o tym sądzicie? widział ktoś na żywo efekt po takim dodatku?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Opalanie natryskowe - air brush
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-04-30, 07:49:33 »
Cytat: "Gooosha"
Ponawiam pytanie o nalepsze aparaty

Aktalnie pojawily sie wyspecjalizowane aparaty, ale ja chyba wolalbym kupic zestaw kompresor+airbrush z jakies 800 zl. i dokupic barwnik np. SunSpa niz wydac np. 4-5 tys. na dedykowany zestaw.